Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ioanaiub mersi de raspuns.
Roana nimeni nu a zis ca e cu mazare, Mathilda si-a zis parerea ei...cum ca MR s-ar potrivi cu Mazare.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

de curiozitate am citit si eu cartea lui Chisu si am observat ca, dintre toate "fostele", despre MR a scris foarte frumos ... la fel si despre Rosa (Rossana Oprea, parca asa o cheama pe o fosta iubita de-a lui, a fost multa vreme cu ea) .... cred ca ele au fost femeile pe care le-a iubit cu adevarat

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Despre Manuela Harabor a scris ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

Eu nu as vedea-o linga "golanul" de Mazare,vb Monicai Tatoiu:).Mai degraba "golanul" de Chisu.Parca e mai copt...si cum ei nu ii plac "baietii cuminti" s-ar putea sa se intoarca la prima dragoste(desi Dan Chisu si ...Bittman sint facuti sa fie "barbati necenzurati".Adica,ok familie, copii,dar nu in fata altarului).


Trebuie sa socheze si ea prin ceva(:.Acu de 40'j de ani se apropie,pustoiacele "e in floare",trebuie sa mai cistigam un banutz nu?Am mai sters un msg "defaimator" pe aceasta sectiune,dar astazi peste tot vedeam chilotii rosii ai MR.Ar fi culmea sa fie fumatoare,dar ce te mai mira(((:.Ar fi fost de asteptat ca aceasta campanie sa o declanseze o Catrinel Menghia,superba ca trup/ten.Nu o ascutitoare de virsta a doua.

Aniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Despre Manuela Harabor a scris ceva?


ei acum m-am prins .... e si un personaj Manu, nu m-am gandit la Manuela Harabor

"Am pus sulfamida pe rana cu Manu, o fata superba care m-a facut s-o uit pe Moni. Cu Manu n-am stat decīt o vara, dar se pare ca a fost rīndul meu sa-i complic viata."

edit: poate ar fi trebuit sa deschidem un subiect cu cartea lui Chisu .... am uitat ca aici era de fapt vorba de divortul Mihaelei



noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyella

Eu nu as vedea-o linga "golanul" de Mazare,vb Monicai Tatoiu:).Mai degraba "golanul" de Chisu.Parca e mai copt...si cum ei nu ii plac "baietii cuminti" s-ar putea sa se intoarca la prima dragoste(desi Dan Chisu si ...Bittman sint facuti sa fie "barbati necenzurati".Adica,ok familie, copii,dar nu in fata altarului).


Trebuie sa socheze si ea prin ceva(:.Acu de 40'j de ani se apropie,pustoiacele "e in floare",trebuie sa mai cistigam un banutz nu?Am mai sters un msg "defaimator" pe aceasta sectiune,dar astazi peste tot vedeam chilotii rosii ai MR.Ar fi culmea sa fie fumatoare,dar ce te mai mira(((:.Ar fi fost de asteptat ca aceasta campanie sa o declanseze o Catrinel Menghia,superba ca trup/ten.Nu o ascutitoare de virsta a doua.

Aniela





Ascutitoarea asta arata mai bine decat hmmmm........femeile pe care le-am vazut. Ca sa nu mai spun ca e desteapta si plina de bani.
Sa nu uit: e sexy pana la cer si inapoi.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Asa e!Daca ea e la virsta a 2...sa fim serioase,cite din noi arata asa?Cit despre divort,treaba lor,se verifica aia cu era prea frumos sa tina...si cred ca Andreaa Marin e in alerta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

Citat:
citat din mesajul lui jenn

Asa e!Daca ea e la virsta a 2...sa fim serioase,cite din noi arata asa?Cit despre divort,treaba lor,se verifica aia cu era prea frumos sa tina...si cred ca Andreaa Marin e in alerta


credeti ca juniorul ar mai vrea-o inapoi?
io nu crez!

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

IUBESTE SI FA CE VREI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:



"Ascutitoarea asta arata mai bine decat hmmmm........femeile pe care le-am vazut. Ca sa nu mai spun ca e desteapta si plina de bani.
Sa nu uit: e sexy pana la cer si inapoi."


Mda,e plina de calitati,mai ales "plina de bani"(cea mai tare calitate pentru anumite standarde).Dar ai uitat sa mai adaugi una:e modesta pina la cer si inapoi(:.Ai observat vreodata ca la ea toata starea de fapt e redusa la propria persoana? Ea trebuie sa dea o replica in care se include.Ea este termenul de comparatie.


Aniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyella



"Ascutitoarea asta arata mai bine decat hmmmm........femeile pe care le-am vazut. Ca sa nu mai spun ca e desteapta si plina de bani.
Sa nu uit: e sexy pana la cer si inapoi."


Mda,e plina de calitati,mai ales "plina de bani"(cea mai tare calitate pentru anumite standarde).Dar ai uitat sa mai adaugi una:e modesta pina la cer si inapoi(:.Ai observat vreodata ca la ea toata starea de fapt e redusa la propria persoana? Ea trebuie sa dea o replica in care se include.Ea este termenul de comparatie.


Aniela




Anyella , hai , te rog eu , fa-mi "avida dupa bani" Ca asta astept.


Mai , in primul rand ca femeia asta arata fantastic nu doar pt. varsta a doua ci si pt adolescente. Sa spun eu de exemplu care desi's cu 15 ani sau cat mai tanara decat ea ca e ascutitoare de mana a doua ar trebui sa pot sa o bag sub masa la orice, de la aspect fizic pana la realizari.
Ei , daca spuneai ca tie nu-ti place femeia , asa , ceva mai dragutel, era ok , ca toti ne dam cu parerea , dar cand auzi asa o afirmatie te intrebi "mai , da' ce are in plus ala care face afirmatia"?
Adica , femeia arata sublim,este desteapta , nu stiu ce IQ are , dar stie sa se invarta si se invarte foarte bine , are un copil sanatos si frumos, are bani(deci e implinita p toate planurile).

Nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun.
Nici mie nu-mi place de Luciu. Mi se pare total insipida incolora inodora, da' acum nu pot sa-i spun ascutitoare de mana a doua , ca atunci m-as intreba ce naiba sunt eu .

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput