Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

Cristina pasajul e misto. chiar scris intr-o maniera romantica.
stiu ca in carte exista un pasaj in care ea iese de la dus se imbraca si pleaca iar el zice ceva de genul: saracul de el juniorul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

nu stiam ca MR a fost cu Dan Chisu........imi pare rau de divortzul ei, nu e un eveniment placut in viata nimanui!

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

No offence,dar parca aici este rubrica"barfe,...cancanuri".Nu inteleg de ce sariti la fetele care doresc sa comenteze(barfeasca pe rom ca si asta face parte din lume/viata).Este exact aceeasi chestie ca la "sufletul credintei"...fete care practica un anumit cult vor sa se vb intre ele,sa se deschida si hop!apar oamenii de bine care incearca sa le strice armonia.Forumul este ticsit cu nnn subiecte,chiar nu putem sa lasam pe fiecare sa se desfasoare in voie?
Aveti dreptate:lumea se mai desparte..nu e un motiv de bucurie...dar aici se comenteaza noutatile care ne bombardeaza zi de zi pe orice unda media.
Cine doreste sa fie discret cu viata lui reuseste in proportie mai mare de 90%.Stie sa impuna raspect paparazzilor mioritici.Iar MR nu face parte din acea categ.In fond vb despre o moderatoare de em TV...de unde pana unde Diva,ea sau altele ca ea?
Punem pariu ca asta este doar inceputul?Mda sosul s-a exprimat decent,tot respectul...dar mai vb daca MR va reusi sa-si tina poalele la locul lor...vai de ochisorii si de urechiusele noastre...
Si eu cred ca motivul pt care se despart este ca a mancat prea multa mazare...un sot baga divort si spune ca singurul care-l face sa revina la decizie este fiul lui,A.Asta nu se pupa cu faptul ca in primavara incercau sa isi mareasca fam(e un anotimp doar intre cele doua evenimente)dar, dupa spusele MR ei erau de mult despartiti...cam de cand?Si nici stilul de exprimare al sosului nu se pupa cu felul de a macani in pblic al MR...
De obicei prefer sa citesc aici...sa gust unele comentarii,dar nu pot sa spun ca nu mi-a trezit atentia ultimele tam-tamuri legate de camp antifumat=800000 Euro incasate de sosiorii despartitori de la MS,minister pe care nu demult,cu ocazia nefericita legata de fetita Lianei,Mihaela il gatuia pe toate posturile ca ascunde formulare de populatie si nu plateste ce trebuie platit bolnavilor.Asta da chestie de comentat...Si sa nu uitam ca toate divele:MR,AM,sora Hormonicai mai nou,Alina Plugaru...sunt puse la panoul de onoare,adeca pe sticla ori ziare mai ceva ca doamnele care chiar au avut un cuv de spus in viata culturala,sociala,sportiva...blabla.Nici nu ma mir ca vad tzaste de nici 15 ani cu viziuni despre viata de te doare mintea.
PS:Dan Chisu nu imi place!Si se refera la ea,pe langa alte detalii spune clar ca a facut gimnastica,prea multe coincidente...cartea am inteles ca este considerata un esec...de unde pana unde "unul dintre cei mai ravniti burlaci"?Au fost amanti?sa le fie de ghini!si sa ne laseeeeee...alea sunt texte de vrajit.....vreau sa vaz si eu pe cineva facand amor noooooooopti intregi!la rand!Ce-au luat?

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Nici mie nu-mi place Dan Chisu... deloc... deloc. Ca sa fiu sincera, daca nu vedeam cartea... nici nu stiam cine este. Deci cine doreste cartea... va astept. O dau gratis.


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaT

Nici mie nu-mi place Dan Chisu... deloc... deloc. Ca sa fiu sincera, daca nu vedeam cartea... nici nu stiam cine este. Deci cine doreste cartea... va astept. O dau gratis.


www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!





Eu o vreau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Astept PM voastre.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Nici nu stiu - sa-mi para bine, sa-mi para rau pentru ea ca divorteaza? Din cate am citit, amandoi isi doresc asta.
Asta e, cand nu te mai leaga prea multe lucruri...la ce bun?

sper totusi ca atitudinea civilizata a amandurora sa se mentina - merita o floricica si sotul ei, dar chiar si ea, pentru faptul ca doresc sa tina ascunse detaliile picante si ca nu fac un show deschis publicului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

eu am impresia ca ea se potriveste f bine cu mazare de la constanta. si daca mai si candideaza ala la presedentie poate fi o potentiala prima doamna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Vreau sin io carta lui chisu. mie imi place de el. mi se pare sexos. si da, a fost cu raduleasca. ea a declarat ca a invatat-o multe lucruri.

Cum sa fac sa primesc si eu cartea?

pupici si multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

si de unde pana unde zvonul ca ea ar fi cu mazare?

si nu vi se pare ca a vuit presa o vreme de divort? si pac...gata. poate e doar de ochii lumii si au fetele dreptate ca e cumva ca sa iasa cu altceva in fata decat cu campania la fumat.

Mergi la inceput