Campanie de responsabilizare a autoritatilor (5)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Scuze RalMar mi-a scapat mesajul dnei Cretu.
E bine daca a raspuns. Sa vedem ce fac mai incolo.
Pup

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Buna, n-am reusit sa mai intru, ca am fost cam ocupata aseara la bucatarie, mi-am facut singura tort sa ma inveselesc in caz ca ma apuca melancolia cifrei 33...



poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

LA MULTI ANI FELICIC!!!SA NE TRAIESTI O SUTA DE ANI SANNATOASA SI VOIOASA!!!SA FII IUBITA SI SA ITI DEIE DD CEL PUTIN UN BB DAR CAT MAI REPEDE!!!
si tu balanta?si eu balanta.si tu 33?si eu 33. eu inca mai am 32da?
Felicitari pentru raspunsurile primite!Se misca roata morii!


www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalMar spune:

LA MULTI ANI
Si asta e o varsta foarte frumoasa, chiar nu are de ce sa te apuce melancolia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Lucic, deci tu mai ai 32, nu te plange! Saru'mana pt urari! Vrei o felie de tort cu fructe?


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

vrei vrei normal ca vrei mda mai am cateva zile...

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

FELICIA LA MULTI ANI!!

Iti doresc sa ai parte numai de fericire si multe bucurii!



Ioana
animalutele mele iubite pisicutii nostri

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marrina

Am primit raspuns de la revista "Viata medicala":

Acceptati publicarea scrisorii pe care mi-ati trimis-o?

Dr. Mihail Mihailide,
director general

Cred ca sunteti si voi de acord sa se publice. Eu am doar o problema, nu vreau ca numele meu sa apara in ziar. O sa-i scriu asta d-nului Mihailide. Intrebarea mea este daca totusi va avea nevoie de un nume care sa semneze "scrisoarea" noastra, daca vreuna dintre voi este dispusa sa fie publicat la semnatura. Daca da ii voi trimite acesteia si textul exact pe care eu l-am trimis redactiei.

Daca e nevoie de un nume, sunt de acord sa-l dau pe al meu, trimite-mi si mie scrisoarea pe mail.

Inca nu mi-a raspuns d-na Gatej cand va aparea articolul in Cotidianul, sper sa ne anunte insa cand va fi cazul.
Am trimis memoriul si admin Dc, va voi tine la curent in functie de ce imi va scrie d-na admin
In rest, scuze ca inca intru rar, incerc sa-mi fac mai mult timp.
Ref la anuntul pt clinici, nu ar strica sa fie dus de cineva, insa probabil fetele care sunt acum in focuri au deja prea mult stress ca sa se mai gandeasca si la pus afise sau lasat fluturasi.
Ar fi bine sa se mai stie despre petitie, ca oricum vad ca apar din ce in ce mai putine semnaturi, speram sa ajungem la 2000 si cand am venit din concediu am fost surprinsa sa vad ce putine semnaturi au mai aparut.
Poate totusi ne ajuta vreo fata care face acum fiv, daca nu de lipit, macar de lasat in salile de asteptare cativa fluturasi.


Ioana
animalutele mele iubite pisicutii nostri

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

FELICIA La multi ani iti doresc multa sanatate fericire si un bebelus sau mai multi dar cat mai repede. sa vina fetita ta mult asteptata

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioana_p76

[quote] ...Daca e nevoie de un nume, sunt de acord sa-l dau pe al meu, trimite-mi si mie scrisoarea pe mail....

Ti-am trimis e-mail.

Mergi la inceput