Campanie de responsabilizare a autoritatilor (5)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

La multi ani, [red]Felicia[/red]! Sa ai parte numai de lucruri bune si frumoase in jurul tau!

Cu drag,
Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

La multi ani Felicia vrem si noi tort

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Marrina, Raluca, Ioana, internet, RalMar, Elenada Multumesc frumos, fetelor, pentru urari! A fost frumos ieri, ca a fost si placut afara! internet, tort nu mai am... ca a fost bun si l-au mancat pe tot Va trimit poza si reteta daca vreti
Din pacate, fetele de la fiv se pare ca nu prea intra pe la subiectul asta...


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Girls, m-am intors si eu, Felicia - multi ani materni iti urez:), ma bucur ca au fost reactii de la europarlamentari, pana una-alta nu zic mai mult, o sa ma intorc in urma sa citesc cu atentie, caci am parcurs doar pe o mare diagonala, cand intram cinci minute la 2-3 zile.

Mergem inainte!

---------------------------
http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Felicia, La multi ani, iubita, iar la anul, pe vremea asta, sa-ti tii bebeul in brate!

Aly-"Inca mai sper..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

LucaLuca, Cristal, merci frumos pt urari!


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Fetelor, am trecut de 1930 de semnaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Incet incet ajungem si la 2000 de semnaturi.
Vad ca domnii senatori si deputati nu mai zic nimic. Dureaza cam mult informarea asta a lor.
Cu emisiunea nu se mai aude nimic cu campania din cotidianul la fel.
Liniste si pace.
Numai promisiuni si nimic concret.
Sunt dezamagita

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

elenada Lupta asta e lunga si grea. Satisfactiile apar greu dar eu simt ca vor aparea. Inca suntem la inceput de drum dar progresam. Incet dar sigur. Un buchet de pentru tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Sper din suflet Marina sa fie asa. Imi doresc tare mult sa se rezolve ceva. Multumesc pt flori. pt tine multi pupici.
Multi pupici si pt toate fetele implicate in aceasta campanie.
Azi am cautat de zori rezolutia pe site-ul europarlamentului dar nu am dat de ea desi a mai fost actualizat site-ul.

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput