Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(79)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Ha, ha tocmai ce discutam de lapte, al doilea videoclip trebuie vazut !

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 28+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Cand zic ca mi-au curs sanii, nu va ganditi la siroaie... Am gasit doar cateva bobite de colostru...
Eu nu am curaj sa pun pompa acum... si nici nu mai storc, ca ma doare de-mi ies ochii din cap...
Ma ung cu Bephanten daca imi aduc aminte, seara...
Da' ideea de baza este ca ar trebui sa incercam sa nu ne mai incarcam cu tot felul de griji.... ci sa gandim pozitiv... sa fim mai senine...
Laptele ar trebui sa vina de la sine.....

34+

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Otilia, ce frumos! Multumim ca ne-ai atras atentia!
...Si asa nu puteam sa adorm.... macar acum am o stare de spirit mai buna!


34+

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Mav, nu e meritul meu, mi-a soptit si mie pe mess o pasarica DC nesomnoroasa . Dar mai aveam putin si descopeream ca eram la Subiecte active .

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 28+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Ati fugit la nani? Doar eu dansez? De fapt eu cu tanara din burtica. A avut grija sa imi atraga atentia ca am uitat pastilele. Sper sa ma insel dar imi dadea suturi si se agita si si-a schimbat pozitia, s-a chemuit toata sub buric, cumva transversal. Acum am luat utrogestanul, astept senzatia de moleseala pentru mine si pe ea sa adoarma , sa pot asculta si eu muzica in voie.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 28+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

...Am crezut ca am ramas singura pe aici...
Azi am fost la o bebelusa de o luna, 3200g (s-a nascut mai mica).
Efectiv m-a socat cat de mica era.... Am uitat cum e cu un bb atat de mic... Mamaaaa si avea o gura maaaaare...... toata fata ei era numai o gura urlatoare....
Ma rog la DD sa mai stea bble meu in burta, sa mai creasca... sa fie ok...
Desi Sebi e destul de scund pt varsta lui, era urias pe langa bebelusa.

34+

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

A, pai Mav se vede ca nu ai casa plina de bebelusi new-born, Ana are trei. Unul nou-nascut la termen, Alice de 51 de cm, Vali un prematur mare de 45 de cm si Ema cea mai micuta de 40 de cm. I-am invatat pentru ca le mai luam si hainute de schimb si trebuie sa stim ce marimi luam . Alice e singura care poate imbraca hainute marimea 50, restul au hainute de la magazinele cu jucarii.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 28+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

DESPRE ALAPTAT

-punerea corecta la san:







34+

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

pai, da, Oti, ca eu am casa plina de roboti (in majoritate transformers)... o adevarata armata...

34+

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Sper sa aveti rabdare sa urmariti urmatorul videoclip, merita:



34+

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput