Nou stil de viata (226)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Delidana drum bun si sa ne-auzim cu bine la destinatie.

Lou multumesc de reteta. Am s-o incerc si eu. Poate chiar la munca am sa ma incumet s-o fac.

Anda ce-ai patit? Sper ca nu te-am suparat eu. Daca da, sorry. Spor la savarine. Pentru cine gatesti atatea bunatati?

Anky ce muzichie...mi-am adus aminte de tinerete.

Revin.


Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Buna ziua !Roxana ,multa sanatate Delia -zbor usor ,sa ajungi cu bine acasa Crys ,mult succes la noul job .Carmen - servici usor !Larissa ,mi se pare mai usor sa nu mananc seara ,decat sa ma abtin de la anumite alimente sau mancaruri.Eu nu pot sa gatesc si sa nu mananc Azi am mancat haotic ,dar sunt inainte de CM si asa patesc mereu...as manca toata ziua.Partea proasta este ca nici la sala nu pot sa mai merg in perioada asta Meniul de azi :MD - piept de pui la gratar + salata + 1 felie toast de secara si cartofi prajitiP - toast de secara cu sunca piept de pui ,icre si castraveciori muratiG - o mana seminte de dovleacC (ora 17.30) - 2 nectarine (mai necoapte)Azi-noapte am fost la servici si de dimineata am plecat direct la cumparaturi ,apoi am trecut prin piata ,am venit acasa si m-am apucat sa pun castravetii pt. iarna. Abia acum am terminat si sunt franta de obosita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Buna seara, doamnelor!

Roxana, si sa ai parte de ce e mai bun in viata!

Delia, drum bun iti urez (cred ca esti deja pe drum).

Promit sa scriu mai multe maine, am fost foarte, foarte prinsa saptamana asta.

Va pup pe toate.

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Azi am tot scris dar am uitat sa postez meniul:
Meniul de azi:
MD - 2 felii de pepene galben + 1.5 felii Wasa cu branza topita si 1/2 rosie
P - gratar de vita cu salata verde
C - pepene rosu

Si-asa mi-e pofta de niste floricele...mama mama. Sper sa rezist fara sa-mi fac o mana macar.

Yubi cred c-am sa incep sa mananc si eu ultima masa la ora 18. Sper sa m-ajute.

CarmenE incepe juniorul gradinita, ce frumos.

Weekend placut in continuare.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Ciao dragelor,

va multumesc mult inca odata de urari, va pup pe toate!

Eu tocmai ce am venit de la sala si in timp ce va scriu am mancat cina...legume fierte cu o felie de paine. Ma simt foarte satula demult nu am mai mancat atat de mult, avand in vedere ca am bagat si painea...am noroc ca-mi place din ce in ce mai mult la sala, va jur, nu stiu de ce...m-am intalnit cu unul dintre antrenori si mi-a spus ca miercuri au o clasa noua de cycling, 120 de minute, m-a chemat sa incerc, ma simt foarte onorata ca mi-a spus in mod special, inseamna ca pot! Din pacare Serbanica a facut febra si daca cumva Doamne fereste se imbolnaveste, nu am tupeu sa lipsesc de acasa pe motiv ca merg la sala ..sa vedem, tineti-mi pumnii sa fie ceva usor si trecator, sa nu se fi racit rau...

va pup si revin maine seara.

Pupici,
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salutare fetele!
Roxana la multi ani, sa fii iubita si fericita toata viata!

Va multumesc de urari tuturor, sunteti niste dulcici! cateva poze pt cine doreste aici:http://good-times.webshots.com/photo/2398690010101370997MrhFqq

Pana la urma au venit copii la ora 14 si de la ora 17 si parintii, va dati seama unde am bagat 15 adulti si 11 copii! dar slava D-lui s-a terminat cu bine, toti au fost multumiti iar azi dimineata nu se mai vedeau deloc urme ca aici a avut loc o party!!!

vik mii de multumiri de reteta, o fac la sfarsit de saptamana dupa ce imi procur cele necesare! abia astept!
Delia, drum bun, sa ajungi cu bine in Buc!
Carmen E distractie placuta in grupa mare lui Edi!
Crys, mult succes la noul loc de munca!
Carmen, si tie un inceput bun in noul an scolar cu copii cuminti si silitori!
Anky, bafta cu operatia de polipi a lui Cris! Cum ii merge Biancai la scoala? e in clasa a 2 a acum?

va pup pe toate si va doresc o seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salutare fetele!
Roxana la multi ani, sa fii iubita si fericita toata viata!

Va multumesc de urari tuturor, sunteti niste dulcici! cateva poze pt cine doreste aici:http://good-times.webshots.com/photo/2398690010101370997MrhFqq

Pana la urma au venit copii la ora 14 si de la ora 17 si parintii, va dati seama unde am bagat 15 adulti si 11 copii! dar slava D-lui s-a terminat cu bine, toti au fost multumiti iar azi dimineata nu se mai vedeau deloc urme ca aici a avut loc o party!!!

vik mii de multumiri de reteta, o fac la sfarsit de saptamana dupa ce imi procur cele necesare! abia astept!
Delia, drum bun, sa ajungi cu bine in Buc!
Carmen E distractie placuta in grupa mare lui Edi!
Crys, mult succes la noul loc de munca!
Carmen, si tie un inceput bun in noul an scolar cu copii cuminti si silitori!
Anky, bafta cu operatia de polipi a lui Cris! Cum ii merge Biancai la scoala? e in clasa a 2 a acum?

va pup pe toate si va doresc o seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salutare fetele!
Roxana la multi ani, sa fii iubita si fericita toata viata!

Va multumesc de urari tuturor, sunteti niste dulcici! cateva poze pt cine doreste aici:http://good-times.webshots.com/photo/2398690010101370997MrhFqq

Pana la urma au venit copii la ora 14 si de la ora 17 si parintii, va dati seama unde am bagat 15 adulti si 11 copii! dar slava D-lui s-a terminat cu bine, toti au fost multumiti iar azi dimineata nu se mai vedeau deloc urme ca aici a avut loc o party!!!

vik mii de multumiri de reteta, o fac la sfarsit de saptamana dupa ce imi procur cele necesare! abia astept!
Delia, drum bun, sa ajungi cu bine in Buc!
Carmen E distractie placuta in grupa mare lui Edi!
Crys, mult succes la noul loc de munca!
Carmen, si tie un inceput bun in noul an scolar cu copii cuminti si silitori!
Anky, bafta cu operatia de polipi a lui Cris! Cum ii merge Biancai la scoala? e in clasa a 2 a acum?

va pup pe toate si va doresc o seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Zuzi - succes E mai greu la inceput ,pana te obisnuiesti.Eu am sarit peste cina ,nu am mai avut pofta de nimic.Abia acum imi este putin foame ,dar mai bag un pahar de apa si ma culc Daca mancam nectarinele ,sigur ma apuca foamea mai rau.Roxana , multa sanatate la fecior si o pt. sport.Am plecat la Un pt.toate doamnele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Roxana, La Multi Ani, numai cu bine, cu sanatate si multe-multe bucurii!

Sanatate multa la copil!

Hcclara, ce poze superbe! Sunteti tare-tare fumosi! Si felicitari pentru ca ai supravietuit o asemenea petrecere...

Vik, super arata paella ta. Hmmmm, ce pofta mi-ai facut! Mai esti racita?

Delia, cred ca esti in avion, dar eu tot iti zic drum bun si sa ajungi cu bine acasa!

Carmen.E, succes in prima zi de gradi de grupa mare!

Si Carmen (Mephala), succes si tie in prima zi de scoala dupa vacanta!

Cate o imbratisare tuturor! Si sa aveti o saptamana minunata!


Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput