Copilasi de iulie-august 2004 (1)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Helou, helou, mai ce baba sunt, m-am emotionat toata cand am vazut ca suntem "copilasi"...pentru deschizatoarea unei noi etape in viata piticlontzilor!

Nu prea pot sa scriu, suntem invadati la birou de insulari...
dar va spun ca suntem OK, am trecut peste ziua de sambata, Matei e bine, dar ma dispera ca nu manaca nik de ceva timp, l-a obisnuit bunica-sa sa faca numai ce vrea el, inclusiv sa manance ce si cand vrea In schimb, analizele lui sunt foarte bune, asa ca tac si sper ca isi revine.
Si analizele mele sunt mult mai bune decat in iarna, Petro in schimb e cam sub nivelul marii.

va pup, poate maine revin mai pe larg!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza,si io pe prima pagina...meii io cred ca-s singura care l-a fortat pe tati sa-si faca cont pe DC si sa intre de la servici cand n-aveam net acasa..si venea in fiecare zi cu foile scrise de voi printate acasa..da' posta numa la parintii intreaba..
Io azi am avut o zi zuzu,cred ca de la experimentu' lu' Cristalina...pun si io poze de la petrecere..
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/maria%20party%208%20sept%202008/
.si revin mai spre seara
La multi ani Maria pentru ieri
..meii da nu da nimeni de beut azi...hai sa fie intr-un ceas bun mutarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

si eu, si eu, desi asa cu strangere de inima, mi s-a facut pielea ca de gaina cand am dat click pe linkul roxanei si-am vazut unde-am nimerit...asta e, o alta etapa din viata lor, dar si a noastra.
ba eu dau de baut azi ca la 11 plec sa-mi iau cetatenie, yuhu, cine mai doreste, cine mai pofteste.
rox, deci n-ai zis, fetita, eu parca imi amintesc ceva discutii, da' nu-s sigura. ai zis ca se pare fetita dar ati vrea baietel? uf, ce ma oftic ca nu-mi amintesc. apropos, de ce te tot ascunzi, mi-a placut poze cu miotocicleta.
ioana, am vazut sarbatorita si-mi cer scuze ca n-am zis nik deunezi, la multi ani! misto tort, am sa-i arat pozele si lui philip.
eli, noi avem scaunul lui philip in dreapta spate dar abia l-am mutat in dreapta, l-am avut pe mijloc de cand s-a nascut numai ca-i vine din ce in ce mai greu sa urce, scaunul e mare si n-are mult loc. in masina lui tati care-i mai spatioasa scaunul e tot la mijloc, cel mai safe loc din masina. drept, cand ai 2, e cam dificil.
pai pe unde mergem noi in we nu stam neaparat si noaptea, a, in park city mai stam care-i la 1 ora de masina de noi. avem multe chestii aproape de casa, dar cand mergem in mini excursii conducem intre 4-10 ore (drept, la 10 ore cum a fost cand am mers in california, am facut pauza peste noapte, deci 5 si 5 in 2 zile). aici distantele sunt f mari, dar te obisnuisti cu condusul dupa un timp.


philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Buna Fetelor! Nu puteam sa nu scriu macar cateva vorbe.. Doamne nici nu-mi vine sa cred unde va gasesc.. si cate amintiri ne leaga.. sper sa fim impreuna si in urmatorii 8 ani..

Andreea, felicitari pentru cetatenie te asteptam cu beutura

Despre noi, Bianca e bine, sta mai mult cu taica-su ca eu am mult de lucru la servici.. dar saptamana asta se termina proiectul asta si sper sa fie mai bine.. acasa iarasi sunt probleme dar deocamdata nu vreau sa dezvolt subiectul..

Pup pe toti piticlontii si mamicile lor!



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

trebuia sa dau de baut dar m-am fofilatnu stiu de ce naiba da aniversarea asta ma lua cu nostalgie. In schimb am sarbatorit ad hoc sf marie cu cinci fetitze din cartier, ceea ce s-a dovedit super fun pana la urma

Dana dar de data asta nu nasesti tu nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Uff nostalgia bat-o vina...va amintiti cand eram toate gravidoase si impacientate, si mai tarziu cand ridicam pompoanele la fiecare "nou sosit"...ce tanara eram si ce mult timp aveam atunci. Acum nu am timp nici sa respir...si parca m-am si rablagit un pic.
Despre noi ce sa va spun, ca a venit din nou mamaie la noi, si suntem fericite...ce bine e sa dormi o ora dupa amiaza fara sa te bata la cap piticul din dotare.
Olivia distractie placuta...si ca o ironie la intrebarea mea cum pneumonie vara...uite-o pe sora-ta aici...care tuseste ca un magar de o saptamana.
Va pup dulce.

Liliana
Poze- martie 2008
Poze 1
Poze 2
Poze 3
Poze 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata neata gagicute!
hehehehe val de nostalgii pe aci
Andreea de pupi nu te stresa... deocamdata tot fetita e pana la proba contrarie - adica eco morfo de pe 24.09
Anca asa deci, te cam calaresc astia la munca dupa conced....pupicei!
Liliana ce mai face Adeluta? sunteti ok? ea incepe gradi?
Ioana cum e noua bona, tot asa ca lumea?
Marina lasa mah nostalgia.... ai ceva poze de la serbarea cu 5 Marii?
pupicei, o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

iegzecutat pozili cu dinozauru` periculos:D si gorodica, shutterfly nu mere s`asa ca pe ale lui philip si ale mariei le las pe mai tirziu
philip, felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Andreea de Pupi, felicitari !!!
Polux, cum mai sunteti, povesteste-ne despre Adela !
Anca, multi,multi pupici la tine
Eu incep ultima suta de metri, sper sa termin pana diseara



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Filipescu spune:

Of....va citesc aproape in fiecare zi...dar greu cu scrisul
oricum azi am avut un soc cand am vazut la ce capitol trebuie sa scriu...asta e avem copiluti mari si sa dea dumnezeu sa fie sanatosi.
noi suntem bine, am inceput gradinita deja iar eu incerc sa revin dupa socul pierderii sarcinii. nu mai am curaj sa mai incerc..deocamdata sa fim sanatosi

va pup pe toate si sa fie intr-un ceas bun mutarea la alt capitol.

roxanaz - se pare ca bata a fost de folos si de data asta!!!!!!!

Mergi la inceput