Puiuti de Randunici 2008 (94)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ariel, dar e chiar fotomodel Alexuca ta! super de tot in poze! Nu mai zic de Teo, un ranjit!


Am emisiuneeeeeee



Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Salutare randunime
Ma bucur tare sa va regasesc si ma bucur ca a reusit Gecko cu tortul ei si beutura sa mai dezmorteasca atmosfera ...cat despre Ariel si povestea ei de vacanta atat am avut de spus,culoarea vorbeste pt mine ...n-am inteles eu cine-i onitza si nici paul, a incercat neuronul meu singuratic sa faca fata situatiei dar s-a incordat prea tare si a crapat si el Deci Ariel, daca mai bagi o poveste d-asta glorioasa te mut si pe tine la capitolul "am intalnit si romani fericiti" alaturi de clau, simo si mai nou kya
Vad ca toata lumea a degustat deja tortul dupa reteta bubulinei (), eu n-am apucat nici sa cumpar cele necesare...desi, nu se stie niciodata cand ma-ncordez
Haha cate as mai avea de zis la cate zile am lipsit, dar stiti cum e , mai pica omu' din pom si tot se odihneste un pic
Nu va mai zic de ce am absentat, am avut zile "maro de cadou de Gecko de la Patrick" dar au fost doar cateva si totul s-a terminat cu bine
Suntem bine acum cu toti, bebe e un scump si-un agitat (vrea sa se ridice singurel in fund si inainteaza prin pat din pozitia in patru labe "cu asalt inainte" prin saritura in lungime)....
Revin diseara la buhuhuiala de noapte si pana atunci va pup apasat

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Si io, si io

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Baiii Ariel, am vazut pozele si am hotarat urmatoarele:
1.La anu' ma duc in Bulgaria
2.Imediat ma apuc de slabit (monti+prafuri+ farfurii zburatoare tip Sovi+sauna masaj Bubu+ ce-oi mai fi, ce-oi mai gasi)
3.Mai fac repede un bebe caruia sa-i placa pe-afara
4.Mai erau cateva puncte dar am uitat aaaaaaaa erau puncte-puncte
Acum fug sa iau baiatul imediat din patut ca s-a trezit, da din fund si batzie tot patul, care antreneaza si camera de supraveghere (SE DA IMAGINEA PESTE CAP) cred ca mai are un pic si vine peste mine

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

merci, merci de aprecieri!:)) bubule a fost de vis...ce e mai urat este ca A FOST!!! si nu mai e...si ca trebuie sa astept inca un an ca sa fie!!!

mimo, te-am pomenit de sute de ori:)) tot zicea al meu :"ce i-ar mai place simonei aici!" :)))....asa ca lasa randunoi acasa, ia copiii si hai cu noi la bulgari la anu'!!! noi vrem sa mergem tot aici, in c-tin si elena, ca tare liniste si pace e, chiar daca pt multi pare a fi plictisitor...a fost exact ceea ce am cautat! PACE!!! copiii mei sunt "afara-dependenti", ai vazut cum dorm ei afara, la aer:)), faza cu care am cam shocat "privitorii" de 5 stele:)) hahahhaa. stateam totzi 3 la umbra, pe sezlong sau pe canapeaua cu perne imense si bagam somnic, in timp ce tati facea muschi la sala:)...asa ca tati si mami fericiti, copiii fericiti, reteta fericirii...hai ca acum caut o poza si cu sala sa o pun in album:)))...cat despre slabit, unde ma pot ascunde??? am mancat la greu numai ne monti!!! prajituri si inghetate, pateuri si toate interzisele din lume...si cu toate astea, multumesc "trucului" nu am pus pe mine in plus decat juma de kil :))
aaaa, onitza este o tipa de pe forum de care am dat la subiectul cu bulgaria de pe "vacante si calatorii", e o fata de nota 10!!! cu care mi-a facut mare placere sa petrec 2 zile, cat ne-am intersectat...paul este baietelul ei de 4 ani care s-a amorezat rau de tot de alexuca mea, insa...., ea i-a frant inima, caci nu a fost reciproc...
send si ma apuc sa caut poza cu sala de fitness:))

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

www.phenforum.com/ticker/img,38,70,0,kg,73.5,68.3,58,/weight.png" target="_blank">ce am fost si ce am ajuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

gata, am pus poza ... si inca vreo 5 pe langa:))

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

www.phenforum.com/ticker/img,38,70,0,kg,73.5,68.3,58,/weight.png" target="_blank">ce am fost si ce am ajuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

ariel m-ai innebunit cu pozele din bulgaria! super, mi-a placut tot: voi, hotelul, piscinele, sala de fitness (care are aparate technogym unde lucreaza si randunoiul meu sau lucra, si care sunt si la Burj-al-arab), dar voi sunteti minunati. se vede ca v-a placut mult acolo, si vb lui mimo, la anu' mergem si noi! aaa. si sa-ti traiasca flacaul, sa creasca mare, sanatos si frumos ca mamika din dotare!

valentina, la fel si tie, sa-ti traiasca puiul!

eu sunt pt ca de la 1 oct o sa incep serviciul, iar Amira o sa stea cu mama pana venim noi. as fi vrut sa fiu bogata sa-mi pot permite sa stau acasa sa-mi cresc copilul asa cum vreau eu, dar... nu se poate!!!

ma duc sa ma smiorcai

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Hai sa dam de baut, ca azi avem 5 luni!!!! Multumim de urari!!!

La multi ani, Gecko!!!!Spor la invatat!!!

http://good-times.webshots.com/photo/2544430830103382524AaGMfz

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Bubu, Naty, Liana, Clau, multumesc de sfaturi, dar se pare ca fiecare copil functioneaza dupa setari proprii!!! Poate vad si eu cum i le schimb!

Seara asta, dupa 3 seri in care s-a frichinit la greu si dupa azi-noapte, cand s-a trezit din ora in ora, a adormit la 8.45. sa vedem ce vrea la noapte...

Ce e bine e ca si-a cam facut program de somn de cate 2 reprize de 2 ore, una dimineata, alta seara...

http://good-times.webshots.com/photo/2544430830103382524AaGMfz



Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Mimo, Ariel, mi-a fost dor de voi!

Se vede treaba ca serviciul asta isi cheama cat mai multe adepte...Asta este...n-o sa murim... Inceputul e mai greu...

http://good-times.webshots.com/photo/2544430830103382524AaGMfz

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput