Puiuti de Randunici 2008 (94)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

va multumesc la toate pentru urari si fie ca ce mi-ati urat mie sa se intoarca inzecit voua.
cami, de la poza cu tortul stiu fetele...tort pe care l-am atacat aseara (adica in 9.o9) la ora 11 caci sotul (cred ca pentru prima data de cand suntem impreuna) a fost super pregatit pentru ziua mea si murea nerabdare sa imi dea cadoul. nu de alta ca trandafirii mi i-a luat de luni crezand ca marti e 10 sept. am facut si inventarul cadourilor primite de la el in cei 11 ani impreuna...si la variile ocazii (zi de nastere, craciun, aniversarea casatoriei) am primit 3 ceasuri (aseara a fost al treilea), 7 obiecte de aur, cu vreo doua ocazii creme (urasc chestia asta si si-a luat papara), de vreo doua ori lenjerie intima...mai mult pentru folosinta lui decat a mea...si cam de vreo 5 ori a uitat complet, dar complet...nu ati vazut asa ceva. Sper totusi ca pe bursuc sa il cresc mai sensibil la aceste probleme usor femeiesti.
Si Patrick mi-a facut un mare cadou...cu o pronuntata tenta maronie...a trebuit sa sterg la curutzul lui vreo 10 minute. Ah da, si cam de o saptamana i se arata un dintisor...e chiar la gingie nu a iesit inca dar din cand in cand isi aminteste de el si incepe sa miaune.

si legat de tort...ori e reteta aia super extra usoara...ori m-am maturizat incredibil (inclusiv culinar) in ultimul an.

si ca nu am scris de atata vreme am vrut neaparat sa spun ca v-am admirat in poze piticii si tare dulci is si le-am admirat si pe mamicile cantatoare...m-am inverzit ascultand-o pe sovi si m-am inverzit si cand ascultand cantecul cu Mr Musculo a venit sotul si m-a intrebat..."Te-ai inregistrat cand ii cantai lui Patrick?" ...concluzia ori canta mimo la fel de bine ca mine ori cant eu la fel de rau pe cat declara ea...

ma duc sa arunc ceva animal mort in oala...ca poate se transforma intr-o delicioasa tocanitza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

LA MULTI ANI,GECKO!PACE SI DRAGOSTE,FERICIRE SI MULTE IMPLINIRI,ITI DORESC!

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

tralalala! ziua buna fete dragi! ne-am intors! am ajuns acasa pe 8 seara, ieri am despachetat, apoi iar impachetat, caci alex a plecat azi cu bunicii pt 10 zile:)).
nu am reusit sa citesc din urma, insa, sper ca o voi face zilele astea.
stiu doar ca trebuie sa cant LA MULTI ANI!!!! pt gecko, sa fii fericita draga mami de "cel mai frumos baiat din oras"! LA MULTI ANI MARIILOR SI ANELOR!!!
ma duc sa citesc din urma, sa vad cat de cuminti ati fost:))


mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

www.phenforum.com/ticker/img,38,70,0,kg,73.5,68.3,58,/weight.png" target="_blank">ce am fost si ce am ajuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Foooooaarte (prea) cuminti! Si acum am mai si aflat cum s-a format Universul...
Bine ai revenit, Ariel! Cum a fost?

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Asaaa...am pus la foc un ostropel de pui, Iulia pe covorul de activitati, am desfacut o cutie de bere si cand sa ma intorc, tot nimic...V-a furat gaura neagra??

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Bine ai revenit, Ariel
Te astept la buhuhu cu povestiri si pozici


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)

POZE NOI
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Heloo!!!

Gecko,LA MULTI ANI DARLING, SA NE TRAIESTI SI SA NE INFLORESTI!!SA FI SANATOASA SI FERICITA!!






Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Naty, eu sunt cu siguranta in gaura neagra, ca toata-s nervi, din cauze de servici, de sistem, de tot ce vrei.

Am vrut sa raspund la multe randunici, da nu ma lasa nervu, si neuronu a cedat tot din cauza de nerv, si tot asa....

Gecko, merci de rp, da pana sa vad ca mi-ai trimis-o am inceput sa fac alta reteta, mi-a iesit super, da o fac si pe asta.!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Lyvy, ce sa-ti zic de consolare...sus in masina!poate mai trece

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Ariel,bine ai rvnit!hai cu povestiri si POZE!
Eu sunt intr-o mica gaura neagra,nush de ce,poate fiindca nu ma simt bine,am niste ameteli in continuu,o mare somnolenta si ma mai zapaceste si Tea cu dintii ei,care nu mai sta in niciun loc..
all.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput