Puiuti de Randunici 2008 (94)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Gecko, acum fiecare scoala are uniforma ei. Alex va merge la sc.11(undeva pe Mioritei) pt ca este cea mai apropiata si aici am gasit si o clasa cu invatamant alternativ(Freinet), exact ce ne doream noi.
Foarte frumos gestul fratelui tau, cred ca mama ta a fost tare impresionata.


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)

POZE NOI
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

gecko nu stiu exact, dar oricum e lungut...stai sa mai pun una

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

POZE BOTEZ

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

stau in picioare

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

POZE BOTEZ

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Maria, ce mare pare Tudor, zici ca e copil de 1 an


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)

POZE NOI
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

si zi asa cami...scoala 11...oameni mari au iesit de acolo...si modesti...si pe vremea mea era acolo un diresctor adjunct, prof de romana cu numele tau de familie...o tempora...

maria e inalt, iar cu papuci in picioare zici ca e de plecat la gradinita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

ce mica e lumea...
se pare ca avem emisiune Bc-Australia


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)

POZE NOI
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Neata!
la multi ani, gecko, cu intarziere! esti nascuta in aceeasi zi cu tatal meu!

De invatat nu invat, cresc copiii si sper sa vina cateva zile mai bune sa fac intr-o ora cati altii in zece!

daca tot n-a avut hepatita Ilinca s-a gandit sa cada nasol si sa-si sparga capul!
adik marti seara, cand o sarbatoream pe sister de zi de nastere, la o terasa, atata s-a fugarit cu vara-sa incat a cazut pe spate, cu capul de un capac de canal de metal( care nu stiu ce cauta in mijlocul terasei!) si s-a umplut de sange! Curgea sangele suvoiae, noi eram beti, am fugit cu ea in brate pana acasa. am spalat, dezinfectat si am decis ca nu e nevoie de copca!

Noaptea a fost grea, s-a miorlait si mieunat de nu va pot spune...acuma i-a mai trecut!

Seb si-a mai revenit nitel cu mancarea, dar mai are pana sa fie ok!

Si v-as mai povesti una alta dar tocmai s-a trezit Seb si tre' sa purcedem spre parc ca altefle ma mananca Ilinca de vie!

Va pupacesc si poate da Domnul sa mai zic cate ceva mai pe sara!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

salutare!

Gecko,Mihutza
cam obosita dupa o noapte agitata,nu prea a dormit Eric,l-a durut burta cred ca de la gulia ce a bagat-o mama mea in pireut
avea niste gaze!
sunt zombi
azi am aerobic,am o febra musculara ca nici sa rad nu pot!
dar daca nu ma duc azi ,nu o sa imi treaca
Ariel m-am delectat cu pozele voastre,asa m-as duce si eu macar 3 zile undeva dar nu se poate deocamdata!
maiine mergem la control si daca totul e ok luni facem vaccinul de 4 luni
Tuchi sanatate lui Ilinca,nici voi nu va plictisiti
Kya propune-i randunoiului sa mergeti in Maldive!
e raiul de pe pamant
acu 5 ani nasii nostri de nunta ne-au facut cadou excursie in insulele Maldive! am fot in ianuarie,a fost de vis
am stat 2 saptamani ,sa vedeti acolo ce de geckouri!

http://community.webshots.com/user/blanka75

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

repede repede sa scriu 2 vorbe:
bine ai revenit arieeeel!!!!!!
tre sa ma grabesc, ca a atipit duracell si nu cred ca dureaza mai mult de 15 minute, ca deobicei ! au venit aia cu termopanu' si e dezastru de var si praf pe aici....copilu asta e atomic rau, abia ma lasa sa fac cate ceva....ne apucam de zugravit sufrageria (noi ...ca avem deja "antecedente" la zugraveala) daca tot e tot cu fundu-n sus....si de la sufragerie...nu se stie...poate si holuri ...
asa ca...mai rar cu aparitia mea pe crenguta o vreme ...si nici la buhuiala nu prea am sanse, ca doarme socrul meu unde e laptopul (cablul de net e cam naspa de mutat, asa ca...); dar mai arunc cate un ochi si cate o vorba, ca asa e cu dependentii, gasesc ei metode
spun si eu LA MULTI ANI, sanatate si toate cele bune la randunici si puiuti care se serbeaza, oricare ar fi motivul , si...dam si noi de baut ca IAAAAAR e sf. Teodora azi .....
am pus si noi niste poze pe mail acum cateva zile...
si....nu mai stiu daca mai aveam ceva, poate reusesc sa mai intru...fug la curatenie ca ma apuca majoratu lui Teo in ritmul asta !

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

haideti ca sunt tare...dau refresh la pagina cu emoticoane...si mai si concluzionez...mda, e liniste azi...nu a mai scris nimeni.

am smuls sprancenele si acum ma frec cu vreo 10 feluri de crema nivea ca poate, poate mai intineresc.

si zi asa blankar, excursie in maldive cadou...not bad...si multe exemplare din rasa mea acolo... ai dreptate, cui pe cui se scoate...musai sa mergi iar la sala...iar cu gulia...nu stiu cine zicea (s-ar putea ca eu) ca trebuie sa dai copilului ceea ce mananci si tu...apoi voi de cate ori pe luna mancati piure de gulie...las ca trece...inca cateva partzuri si e ca nou...va tinem pumnii

tuchi, m-as fi mirat sa imi spui ca esti prea aprofundata in studiu...dar sa mai aflu ca si-a spart Ilinca capul nu ma asteptam. La Multi Ani sanatosi tatalui si sorellei si hai impinge bolovanul ala...ca un pic mai e pana in varf.

gata...ma duc sa imi dau cu oja pe unghii...asta daca nu mi s-a cimentat lacul de cand nu l-am mai folosit...sa tot fie vre-o 5 luni.

Mergi la inceput