Puiuti de Randunici 2008 (94)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

La multi ani,Teodorelor!mamicilor care ati pus asa nume bebeluselor..v-ati orientat bine!Sa va traiasca-sa traiasca PAPUSIKA TEA
Gecko,spor la ojat
Tuchi,off-prin cate mai trece o Mama,nu???Multa sanatate copiilor!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008




Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:



Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008




Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Vin si eu linistita sa forumesc, citesc eva din urma, cand simt un miros de ars...
Am carbonizat orezul... Ma duc sa vad daca se mai poate salva cratita, si poate reusesc sa ma mai intorc...




Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Kya, bine ca nu stai cu soacra
eu am facut-o alaltaieri cu cartofii. M-am dus sa aimentez bb si am adormit :( Eu care nu dorm ziua de obicei

sovi& sasha-pachetelul nostru de primavara 17Apr'08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Mda, nu stau cu soacra, si pe randunoi cand fac vreo duma de-asta, il pufneste rasul! Asa ca e bine.

Cratita a fost salvabila!



Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Hello

Gecko La multi ani cu intraziere si de la noi!!!!Sa ai parte de numai de bucurii!!!!!....mi-a placut faza cu cada......si super frumos gestul fratelui tau.


Maia esti pe receptie?????AM fost la BIlla si nu am gasit ceaiul de la Teekanne pentru lactatie....am fost si la MEga Image si de asemenea nu am gasit, am intrat si pe siteul lor si nici urma de asa ceva........please cum sa dau de urma lui ????

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Gecko (cu putina intarzierea0 La Multi Ani, sa fii fericita si implinita!



Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Hello! si La Multi Ani pt Teodori si pt Gecko (cu un pic de intarziere)
Pt ca v-ati tot laudat cu dinti si alte minunatii, vin sa va spun ca Dianei i-au iesit dintii de langa canini si astept cu nerabdare sa vad cum va arata cu 2 dinti in fata jos si cu astia de sus. Cred ca va fi un fel de soareco-vampir . In rest, a reusit sa cada din pat din cauza ca taica-sau a pus-o pe margine si cand a vrut sa se intoarca pe burta a facut un triplu salt in aer si a aterizat apoi pe covor. Bine ca a fost vina lui si nu a mea pt ca altfel ne stia tot blocul. In rest, devine din ce in ce mai terorista: nu mananica, nu doarme si tipa. Tipa toata ziua de mi-a facut creierii si nervii prastie
Roxana vad ca incepi munca, nasol moment, dar zi mersi ca ai cu cine s-o lasi pe Amira. Eu sunt obligata sa incep munca si nu pot face lucrul asta pt ca nu am cu cine s-o las pe Diana si nici bona nu gasesc. Asa ca voi sta in continuare in butoi pana va aparea o salvare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

am vazut poze frumoase cu kya si sotzul in tenerife...

LA MULTI ANI TEODORELOR!!!

cleme dar vad ca nu se incurca diana ta, are activitate! nasol cu busitura.

gecko felicitari si pt dintele bursucului!

azi am fost in cismigiu si ne-am plimbarit. f frumos.

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Si eu am vazut poze cu Kya in Tenerife, minunate!

Si eu am ars mancarea acum 2 zile, din motiv de adormit la tv! noroc ca mi-a dat sora-mea un telefon, am injurat-o ca m-a trezit si apoi i--am multumit ca m-a salvat de la incendiu!

iar e sarbatoare azi? ca eu am spalat pe jos!

in fine, La multi ani Teodorilor si Teodoarelor!


Cleme, pai nu te plangeai tu ca nu se misca Diana? Iaca, s-a miscat fata vampirita!

Seb n-are nici lacrimi si nici dinti, dar merge in 4 labe si a inceput sa stea mai bine in fund!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput