Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(75)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Eli- super burtica!!!

==========
Corina 27+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

eli, iubitaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...mai zi hooo mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vai de viata mea!nu te trage burtosul?te doarele spatele maichii???tolvai dumnezeulee...ce burtooos!!!!hehehehe....i just love it!!!!!!!!!!!!!
(fa complimente pls cui ti-a tras buchetul de ziua ta!e superb...bun gust!fara pompoane...absolut frumos!)...dar elefantii?ce semnificat au?


(io totusi cred ca ai mancat si niste soacre, mama, ma tot mir pe tine, ptiu ptiu...)

Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Cherie, ce faci mami ai dat drumul la productie. Ma bucur ca este bb mare si bine. Cum de faci cezariana? Si aici sunt scumpe hainutele nou nascut si nici nu gasesti marimi mici, bine ca am destule acum.
Alexa, am vazut si eu cateva seturi faine la Quelle dar nu am habar in cat timp livreaza.
Elilov, nu ma mai joc , si tu ai niste picioare, lungi si nepufoase si un burtoi. Am vazut ca bb va mai fi si Gabriel, sa trec in lista?
Am vazut si eu burtica Oliviei26, rotunda si mare si frumoasa!

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 27+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

iulia...iti tin pumnii stransi la eco...pt fetita!da sa stii...daca vii cu fetita...asaaa de invidioasa voi fi!

Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

otilia...vreau cezariana pt ca ...cred ca nu sunt in stare sa infrunt durerile nasterii...nu ma incred intr-un travaliu scurt si la obiect, asa cum mi se spune chiar de catre domn doctor...las ca tu esti larga in bazin..las ca tu ai stat numai in picioare si ai facut miscare...no way...nu se stie niciodata...mi frica, ff frica!in plus..am 2 exp pe care nu vreau sa le expun aici..poate intelegi...asa..printre randuri la ce ma refer...ca e prea urat cuvantul ..pt odiseea asta asa de frumoasa...

Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

cherie buchetul si elefantii sunt de la sot...despre elefanti se zice ca daca sunt 3 si sunt cu trompele in sus aduc noroc..a si se deschid inauntru poti pune bijuterii..a vazut sotul ca am o pasiune pt elefanti..si a marcat
otilia da sa treci si Gabriel ma trecuse cineva inate cu al doilea nume dar nu intelg mai este sau nu..stit voi ca va si povestisem de unde e Gabriel...nu scriu tot timpul gabriel pt ca eu nu mi-am bagat semnatura scriu de fiecare data...gravi/...si tot tacamul
va multumesc de cuvintele bune despre burtica....si cand ma gandesc ca mai sunt 2 luni..o sa explodez
30+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

eli..aha..

bravegirl!!!!pffuai!mai..rochita aia e bestiala!serios ca imi place de moor!si iti sta ff bine...perfect!!pacat ca io n-am nunti si alte festivitati pt ca as fi luat legatura cu tine sa imi cumpar si io una, cumva...hmmm..oare chiar n-am unde sa o port????ma mai gandesc...poate gasesc vreo nunta...ma autoinvit..numai de dragul rochitei..
hainutele fetei sunt ff frumoase!imi plac f mult pt ca sunt simple...nu mi-au sarit in ochi pesti giganti si iepuri imprimati de la cap la talpa!f faine...un desn mic, dragut..da..chiar imi plac mult...de unde le-ai comandat?scuze , nu sunt pe faze cu diversele site-uri...ca ma gandeam sa fac cumparaturi live...dar...daca vad ca sunt asa dragute..iau si io de acolo..


Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Elilov, am gresit eu, este trecut in lista. Vad ca si Cherie s-a hotarat la nume, numai eu raman de caruta .
Dar cum mai sa te muncesti sa scrii mereu cand poti scrie o data si bine daca mergi la Profil personal/semnatura si copiezi acolo si gata.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 27+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

otilia spunei superstitie
30+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

nu otilia..nu sunt hotarata delooc....mie de fapt imi placea alexandru..nu alessandro....da si mie niste nume ,nu ceva foarte international...american etc...nu kevin sau mario..bleah...da nici marinica sau gigi...vezi tu...cand iti vin idei pe cap..scrie..

Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput