Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(75)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Corina, acum eu ce pot sa zic, fiecare isi creste copilul cum doreste. Eu cel mult i-am pus body maiou sub salopeta si caciulita doar dupa baie. Depinde si de copil, dupa cateva zile acasa iti cam faci o idee cam ce i se potriveste. Nici eu nu stiu cum va fi fetita dar sper sa nu-i fie frig cu un body cu maneca lunga si pantalonas cu botosel.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 27+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa.1983 spune:

Fetelor a mai comandat cineva la quelle???....au ajuns coletele greu?...

...Vine unla mami...


...Albume Burtica, Bebe, Diverse!!!...




LAURA 29+ Deniel Alexi
-----------------------------------------------

AMR 10 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Otilia- eu sunt paralela cu imbracatul copilului. Dar ma gandeam ca atunci cand ies cu ea ii pun body maneca scurta, costumas sau pulovaras plus pantalonas, si apoi costumul de fas. In casa o sa o tin in pijamale, sau in body maneca lunga si pantalonasi cu botosei. Asta daca nu ma invata si pe mine cineva daca gresesc si trebuie sa regandesc schema dupa care am luat eu hainute.

==========
Corina 27+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

hello fetele!am si io baiat de 1 kil..1 kg 100 g ..pt 26 saptamani...saracu baietel...imi era frica mie ca dat fiind ca sunt fumatoare o sa fie un amarat, prapadit...dar se vede ca are forta dragu de el...mai...dar nu vrea sa se arate deloc..am ajuns acasa fara vreo poza...nici macar una...las, el nu imi arata fataza...io nu-i cumpar pantaloni...il las la p...a goala sa rada copii de el in spital..asaaaa....
in sfarsit am aflat si io de col..e bine merci,inchis ,cuminte...si cea mai ok veste...medicul meu ma trateaza cu cezariana...!visul meu!aaa...si tensiunea e ok si aia...daca era azi 130 cu 100 cum i-am spus ca o aveam acum o sapt.....ma interna direct...acu e bine..


malinas...las, ca iti trimite windy sclavi direct de pe plantatie,fa cat poti si cum te simti tu mai bine, nu te invinovati pt lucrurile astea...program de gravide!io acuma o tai la zugravit...daca vrei..hai cu mine...io varuiesc...tu stergi in urma...sau cum vrei..

babyzapi...imi permit sa-ti trimit un pusi...asa mult ma binedispui!!am citit in urma discutiile cu nananana...hopa-tropa....auzi..stiiiu ca esti rusinoasa....da mai da detalii...scrie ceva hoot,poate imi straneste pofta si mie...ca ...io...ioc sex!n-am chef!am avut luna trecuta ..o zi doua...si atata..



Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Corina, pai vad ca gandim cam la fel. Eu vorbeam numai de imbracatul in casa, ca afara deja nu ne-am mai potrivi.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 27+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

seara buna fetele
bravegirl in sfarsit am vazut pozele...si inainte eram logata, dar nu inteleg ce sa intamplat..oricum revin si tu esti bunaciune cat priveste rochia e tare
olivia am vazut si pozica ta cu sapt 30 esti super si tu....ca sa mai cele mai frumoase burtici avem
30+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

am vazut hainutele, oceanborn...mamica harnica!o gramadaaaa de lucruri waw!sa aveti parte de ele!
diamisha...te-am vazut in poze in sfarsit...cine spunea ca exprimi bunatate...seninatate mare dreptate are!the feeling is mutual!

criss..si pe tine te-am admirat...nu mai esti blonda???ti-e tarsa sa te vopsalesti ha?chiar ai fatza de mamica de fetita!

Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

si ca sa nu raman mai prejos pozici cu burtica la 30 de saptamani...ah nu aveti cum sa le ratati sunt cele fara cap ca de am fixat aparatul sa imi faca in 10 sec....acuma na nu vedeam ce vede el....
http://community.webshots.com/album/563769943PESaWH
si ultimele sunt cu buchetul si elefantii de la ziua mea
http://community.webshots.com/album/563769943PESaWH?start=12
30+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

of fetelor...tare as mai cumpara si io ceva pt bebe,ceva consistent...patut etc...dar sincera sa fiu am cam cheltuit banuti vara asta ...pt altele...si ....o iau mai incet...inainte ma ocup de casa noua...decor etc....si dupa..cu calm si pt bebe...pana cum, am numai carut...si ceva patut cu rotite...nu stiu cum i zice...gen cosulet din lemn impletit...are 35 ani!era al iubitului cand era bebe, dar s-a pastrat ff bine...si am o pijamaluta,rooz!atat...am cumparat lucruri ,ca a fost oferta faina vara asta prin magazine la iana, benetton la preturi ff decente...dar sunt pt vara urmatoare...de nou nascut n-am nimica..sunt ff scumpe...o sa iau 2 3 schiburi ca am inteles ca o sa imi faca lumea cadouri inainte de nastere...si nu are rost sa cumpar atatea...

Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

si iaaar am tricoul patat pana la buric...io nu stiu cat inseamna asta...se poate sa nu insemne mare lucru??sa curga de pe acum ...si dupa ..totusi sa nu am lapte?eh..cum o fi, o fi...lapte de mama , lapte praf...ceva de-ale gurii tot gasim noi...

Cherie 26+ Alessandro

Mergi la inceput