Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(75)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Mirela bun venit in Clubul "Operatiunea Renovarea casei" ,rabdare si (tutun nu pot sa zic ) nervi tari o sa treaca si asta , eu deja ma gandesc sa-mi fac bagajul sa plec la parinti vre-o 2 saptamani desi nu ma incanta idea dar nu voi putea dormi nici in praf si miros de vopsea .Eu acum sunt consemnata in dormitor (cu laptopul ) pana imi pleaca mesterii de pe balcon ...sper ca pleaca astaaaazi !

Criss 28+
http://community.webshots.com/user/criss703

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Diana ma faci sa ...
Am pus poze cu hainutele bebelinei. Inca astept comanda a doua de la LR. Si cred ca ma opresc cu hainutele, pt ca am destule pt inceput. Maine ma duc in cautare de mobila pt camera ei si cosulet pt primele luni, cand vreau sa o tin cu noi in dormitor.

==========
Corina 27+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Va invidiez pe toate (gata, am spus-o), serios ca va invidiez. Sunteti asa pline de viata si active ca nu-mi vine sa cred. Care nu zugraveste inca lucreaza, care nu lucreaza mai are un bebe acasa, iar eu...nu sunt buna de nimic. De luni am intrat in concediu prenatal si mi-am propus sa fac si eu curat in casa, sa curat fiecare coltisor pt bebe. Credeti ca am facut ceva? Nu, bineinteles ca nu am ridicat un pai . Nu am reusit sa ma mobilizez . In zilele in care am gatit am fost asa obosita ca nu am mai avut pofta sa ma apuc de nimic, in celelalte zile am avut de facut diverse drumuri si cand m-am intors eram, le fel, stoarsa de puteri incat nu ma mai dadeam jos din pat . Nu-mi place de mine, nu ma recunosc, dar nu reusesc sa ma mobilizez, imi gasesc tot felul de scuze si nu ma apuc de treaba. UUffffffffff...sper pana luni sa-mi revin si sa ma apuc de treaba...ca asa nu se mai poate.

Va pup, sa aveti un weekend reusit...iar mie sper sa-mi revina fortele

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

30 s + poate Vlad (dar mai negociem)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Bravegirl nici eu ca si Elilov nu reusesc sa gasesc pozele puse de tine nici cele pt. bebenici frumoasa rochita rosie ..nu le vad nici in contul comun nici la link-ul de la semnatura ta "albumul meu" ....s-au ascuns de noi ?!
Malinas hai maine cu mine la servici ..daca tot am spus ca-mi aman prenatalul s-au gandit sa ma puna in comisie de evaluare (manageri spitale ..intr-un fel abia astept ) numai ca e totusi sambataaaa ...sper doar sa nu ma stresez eu ci ei ca merita .

Criss 28+
http://community.webshots.com/user/criss703

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Criss- trebuie sa fii logata ca sa vezi pozele, pt ca albumul meu e privat.

==========
Corina 27+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

multumesc butici pentru urari.

manumanu am citit in femina intim despre laredoute. thanks

babyzapi eu vin pe 8 oct la echo, deci nu mai esti la munca. poate ne vedem pe 21 la babyexpo.

weekend frumos, burtici si sa va distrati!

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Bravegirl pai sunt logata ......si vad si albumele tale dar ultimul e din feb. 2008 si cel cu testul de sarcina mai recente ..nu acolo?


Criss 28+
http://community.webshots.com/user/criss703

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa.1983 spune:

Bravegirl...eu am vazut pozele in contul comun.....fffff frumoase....sa le purtati cu drag

...Vine unla mami...


...Albume Burtica, Bebe, Diverse!!!...




LAURA 29+ Deniel Alexi
-----------------------------------------------

AMR 10 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Corina, am vazut achizitiile, dar nu te-ai incurcat, ai luat pentru gemeni . Si mai ai inca o comanda, pai cred ca nu va apuca sa le poarte pe toate. Bine ca mai sunt si 3-6 luni. Toate sunt frumoase dar tare mult imi place salopeta cu bluzita din mijlocul pozei "costumase" si toate "costumasele 3+". Am vazut ca ai multe cu maneca scurta, aveti foarte cald in casa sau vrei sa-l calesti pe bb. A, si atat cred ca ai mai avea nevoie de ceva de exterior si poate mai multi pantalonasi ca sunt multe bodyuri fara pantalon.
Malinas, deci asa ba ai avut zile de gatit, ba zile in care ai mancat. O cafea ai baut dimineata? Si care-i problema ca te odihnesti, chiar ai nevoie ca atunci cand vine bb sa te tii, nu mai dormi cand vrei tu ci cand te lasa bb.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 26+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Criss- pe webshots le gasesti.
Otilia- asa e, mai am de luat pt exterior, dar inca nu mi-a placut nimic. In legatura cu pantalonasii, am zis sa astept sa nasc ca sa vad cat de lunga e mandra mea. Ca sa nu iau si sa-i fie mici. Zic ca 3 perechi, cate am pana acum ajung la inceput. Body-urile cu maneca scurta le-am luat ca sa le pun pe sub costumasele tricotate, cum e cel roz din poza 0+ si pe sub bluzite si salopete. Sau nu trebuie sa-i pun? Ca eu asa m-am gandit...ca pun mai intai body, si apoi costumasul...

==========
Corina 27+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput