M-am hotarat.........adoptie - cap.50

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alecia spune:

Am uitat sa va spun, numele meu este Maria si maine este Sf.Maria mica.(numele fetitei Maria)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali-clau spune:

Sa stii alecia ca nimic nu e coincidenta,totul se intampla cu un scop in viata .SA AI NOROC SA TI SE IMPLINEASCA DORINTA CAT MAI REPEDE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Ne-am intors si noi acasa....asteptand cu temeri procesul din 24....
Merci fetelor pt sustinere si incurajare!

Tzuni Bravooo! Felicitariii!! Sunteti 2 fericite!!! Ma bucur enorm pt voi, aseara cand am citit m-am emotionat tare..Ce veste buna! Sa aveti parte de o viata frumoasa ca mama si fiica, de mult noroc si sanatate!

Poze Sabina Teodora


anda




"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Mamici, a mea minune e racita si asta-i motivul pentru care nu am venit la intalneala. Imi pare tare rau!

Ati facut ceva pozici?

Alecia, nimic in viata nu e intamplator. Doamne-Doamne le aranjeaza cumva, atunci cand vine timpul.



"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele." - Rabindranath Tagore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia72 spune:

Buna dimineata mamicilor,

ce mai faceti? Imi pare rau ca nu am venit ieri la intalnire dar a fost ziua tatului meu si nu am putut sa lipsesc. Sper sa ne putem intalni altadata. Cum a fost intalnirea? Diciu succes pe 24 la tribunal. Noi suntem in asteptare sa fim citati la tribunal pt plasament simplu. Acum ne-am axat pe botezul Biancai, si nu prea gasim nimic liber, dar nu disperam.
Misha ce faci?
Sabina
Daria nici un semn de viata?
Va pup pe toate.

MAMI DE BIANCA
http://community.webshots.com/album/565950448ZZCdpV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Tind deja sa cred ca pe Meri io am facut-o da' nu-mi mai amintesc, va jur!


Sa fi tinut o dieta alimentara sau ???????

Sal'tare tuturor fericitelor actuale si viitoare mamici!
Iaca m-am intors si eu din minunatul si hiper-caloricul concediu. E o minune ca am ajuns intreaga si fara sa schimb cauciucurile la masina, din cauza multitudinii de bunatatzuri cu care am fost tratata aproape 2 saptamini.
Acu' o sa incep sigur o cura de slabire mai mult sau mai putin voita cu ocazia re-atestarii si re-inceperii cautarilor cu forte proaspete a puiutului mult-dorit.

...si nu in ultimul rind tuturor sarbatoritilor zilei de azi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

SEARA BUNA!
Ancawish- maine este o zi mare, asa-i? eu sunt cu sufletul alaturi de voi si te asteptam cu vesti de la foarte bune in sus Sanatate la printesa!

la intalneala a fost super fain, am vazut doi copii minunanti, Maria o frumoasa si o lipicioasa, iar Rares...ce sa zic, un flacau in toata regula. Din pacate nu ne-a dat prin cap sa facem si poze.
Ne-am impartasit bucurille si temerile, eu una m-am simtit minunat si vorba Sabinettei- trebuie sa ne mai vedem, dar repejor pentru a mai profita de vara.

diciu
- ne pregatim pentru tine, ca tu urmezi!

claudia- te asteptam cu drag data viitoare. Cand e botezul? cum te descurci???


misha - bine ai revenit...banuiesc ca si cu forte proaspete, nu numai cu kg in plus


Miha, mami de Matei (16.01.2008) si Laura (30.09.1997)
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

am uitat ceva...LA MULTI ANI pentru toate MARIA, MARIANA...!

si un special pentru Mery de Tzuni!

Miha, mami de Matei (16.01.2008) si Laura (30.09.1997)
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Multumim frumos!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Anca, bafta maine! Va tin pumnii strans-strans si ma gandesc la voi! Te-asteptam cu vesti bune!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si cu...blog

Mergi la inceput