Bucurii de sept-oct 2006 (140)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Helau Itzy....am crezut ca vad in ceata.......na ca mi-am gasit cu cine sa stau de vorba. Restu fetelor acum duse.



^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

He he..se raceste ceaiul lui Itzy si cafeluta mea.....trezirea ca somnu ingrasa


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Aseara ne-am intalnit fetele din Iasi....ce fain a fost la ziua lui Stefan....cand am ajuns acasa Sebi ii explica lui tatsu cum a jucat...pii...pii ne-a innebunit.Pana a adormit ma zapacit cu "pii nani?"...adica copii fac si ei nani

de Sebastian-Mihai

_
Un copil poate sa invete oricand un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce isi doreste. (Paulo Coelho)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Gata ma apuc de trabaluit prin casa....asa ca ne vedem mai tarziu.....Va pup

, mamica de Sebastian-Mihai

_
Un copil poate sa invete oricand un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce isi doreste. (Paulo Coelho)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Buna dimineata!

LA MULTI ANI !!!!!!! SEBIIIIsa fi santaos, fericit si sa le aduci parintiilor numai bucurii.Si pt Andreea . Esti o mamica puternica .

Pozele nu am reusit sa le vizionez. Nu se vad.


Roxana wow ce de poze minunate am vazut. Sunteti o familie frumoasa. Mi-au placut multeee poze. Unde ati facut botezul lu Victoras la ce biserica??? Mi s-a parut mai deosebita.
Si ce cautati la "pompieri " de ziua Dariei...unde erati ?
Sa sti ca am niste poze cu fetele pe bicicleta.....dar nu le-am descarcat nici acum. Nu te-am uitat, sa ti le dau.
Si nu ne-ai spus ce ai facut la doctor cu Victoras, cand te-ai dus la Budimex? Sau nu am fost eu pe faza.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

La multi ani Sebicu!! Iti dorim o copilarie fericita si o viata minunata!

Andreea, va pupam, sunteti doi luptatori!


Alexandrina 37+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata!
Eu inca ma chinui sa ma trezesc, iar Narcisa e vie de vreo ora jumate...
Itzy, ce scumpa e Papusica! Astept si niste pozici cu voi, mai ales pe cea pentru Mephala
Andreea, nu am putut vedea pozele cu Sebi.
Gety, multa sanatate Mariei!!
Monica, servici usor!
Azi am in program o plimbare cu Narcisa, vreau s-o duc la un loc de joaca, acum cat mai pot


Alexandrina 37+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

buna dimineata

LA MULTI ANI SEBI !!!! sa fii sanatos si sa cresti mare mare si frumos.

Alina, astept si eu cu interes pozele de la zidul Chinezesc......cat despre genti....nu stiu cat ti-ai fi dorit tu ca EU sa fiu acolo, dar EUUUUU, acum m-as teleporta
nu cred eu ca se lasa pupushik asa usor impresionata,
aaaa.... sa vezi ce poze ti-am printat....de la mare, de la 1 mai, pe la Telega, o sa le dau mamei tale, sa ti le puna acolo, cand vii prin tara sa le vizionezi, ca nu am apucat sa le fac pana ai plecat tu

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

In primul rand trebuie sa-l felicit pe Sebi - pentru baietelul mare si curajos care a devenit si sa aiba parte de multa sanatate si numai bucurii alaturi de cei dragi."La Multi Ani!"

Mexxa - multa bafta la noul loc de munca si acomodare usoara - amandorura - tie la servici iar de luni lui Sebi la cresa.Mexxa sa-ti spun un secret - nu dormeam din pacate la ora la care te conversai cu Itzy- dar pe cuvant ca tare as fi vrut. Ba Victor , ba Dragos m-au strigat si m-au cautat toata noaptea.

Itzy- felicitari sotului pentru job si voua pt acomodare. Un printesei care e tare curtata.

Roxana- sa-ti traiasca micul crestin si micuta printesa- sunt 2 fratiori frumosi .

Gety- sanatate Mariei.

De azi noapte Victor are nasucul putin infundat .
La cresa ieri a vrut sa mearga dar am plecat greut dar azi dimineata vreau sa va spun ca in momentul in care am parcat in fata cresei a inceput sa planga si sa spuna ca el nu vrea acolo.Pana i-am schimbat papuceii m-a strans tare , tare in brate si nu a vrut sa plece la copilasi si avea niste lacrimi de crocodil....

Cristina si Dragos (31.01.2004)+Victor(19.09.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/victornemes" target="_blank">Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

La multi ani,Sebi!
Sa fii sanatos si fericit,sa ramai un copil la fel de vesel si jucaus, sa iti faci fericiti parintii si ei pe tine,sa ai noroc in viata!

Mergi la inceput