Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (101)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Pai in valuri pe forum... Dupa ce terminam cu terasa, ma apuc de pregatiri pentru botezul finutei mele. Va fi pe 5 octombrie, tot la Jaristea. Ca le-a placut enorm cum a iesit la noi.

Asa ca stau si eu cat pot pe aici, incerc sa citesc cat mai mult si iar plec. Tu ce faci, Stefan cum e?

Citat:
citat din mesajul lui anca.b

Elle, felicitari!!!!

Creata, ce bine ca mai aude omul de tine!!



Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii


Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze din concediu
Poze Mariuca noi
www.youtube.com/uic9999" target="_blank">Filmulete Mariuca noi
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Elle, mult succes cu noul bizniss! Sa va faca fericiti!

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Nu in seara asta... de fapt m-am exprimat prost. As manca o pizza la orice ora. Dar degeaba comand acum, ca Dani ajunge pe la 12. Si tot rece va fi si tot la microunde ajunge. Da' ma hotarasc eu intr-o zi mai devreme si ma bag la 2 rustice cu livrare la Dani la studio. Ca macar sa fie in Bucuresti.

Si sa nu mai spui ca le-ai testat, ca si eu!!!!

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta

Citat:
citat din mesajul lui creata2008

Pai pe site scrie ca livreaza si in afara ariei cu o taxa de maxim 15% din valoarea comenzii.

Aaaaaaa, voi sunteti??? Acum am inteles ce ai zis, ca in timp ce citeam, cantam si elefanti. Pai bine, domne', cu atat mai mult ca sunteti voi!!! Nu faci o livrare pt o prietena, tiza lu' fi-ta????

Ca tare as manca o pizza!

Hai sa fie intr-un ceas cu cuc, sa baloseasca clientii in timp ce asteapta mancarea, iar voi sa aveti profit!

Bravo!

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta

Citat:
citat din mesajul lui creata2008

Ii cunosti, comanzi de la ei, vin si in Magurele??? Ca daca ma duc tot pana la OMV, cum fac cu aia de la Azzurro, mai bine gatesc!

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



gata fetele e oficial ..

sunt offtopic dar .. daca aveti pofta ..

http://foodmania.ro/index.php

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva


Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze din concediu
Poze Mariuca noi
www.youtube.com/uic9999" target="_blank">Filmulete Mariuca noi
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona


da, ii cunosc .. noi suntem! nu vin pana la magurele caci sediul e pe langa piata chibrit .. deci in capatul celalalt al bucurestiului ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva


Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze din concediu
Poze Mariuca noi
www.youtube.com/uic9999" target="_blank">Filmulete Mariuca noi
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona


cretulino .. la ora asta e crima bucurestiul sa-l taie in 2 .. daca e, mai pe seara e ok? sa fie un pik mai liber .. ca sa nu ajunga cu ea rece ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva


Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze din concediu
Poze Mariuca noi
www.youtube.com/uic9999" target="_blank">Filmulete Mariuca noi
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Ceska, am vazut ca ai pus si poze de la botezul lui Benji. Foarte frumoase, a fost o crestinare de care sa iti amintesti. Cam putine poze, totusi...

Mihaela, acum ma uit la pozele de la botezul lui Matei. Haioasa faza cu alegerea celui de-al doilea nume. Nu m-as fi gandit la asta.

Foarte frumos a fost. MI-au placut pozele si mi-a placut ideea de petrecere campeneasca, cu familia si prietenii. Sa va traiasca micul crestin si sa creasca mare!

Ema, cum a fost in cocnediu? Am vazut ca ti-ai facut cont pe webshots, astept sa pui si poze. Cand bagam un Moghioros?



Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze din concediu
Poze Mariuca noi
www.youtube.com/uic9999" target="_blank">Filmulete Mariuca noi
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Creata,
pozele nu sunt putine dar le-am triat. Erau desigur mai multe, mult mai multe daca eram eu in spatele aparatului. Asa a fost fotograf Thorsten prietenul nasei,sora mea.

LA MULTI ANI clopoteilor sarbatoriti AZI!

Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump - 8 LUNI (23.12.2007)

www.youtube.com/watch?v=I9mc8EEY2yk" target="_blank">Filmulete!
Poze f. noi
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Ca tot e crestin botezat am trecut la semnatura numele intreg al puiului nostru....Benji[bengi] e de alint!

LA MULTI ANI clopoteilor sarbatoriti AZI!

Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump - 8 LUNI (23.12.2007)

www.youtube.com/watch?v=I9mc8EEY2yk" target="_blank">Filmulete!
Poze f. noi
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Durerea de cap tot acolo e, oboseala si mai si, dar avem baita facuta, mancarea data, asa ca ma pot uita la cateva episoade din "Dadaca". Oricum Mariuca n-are chef de somn, ci de rotiri pe burta si inapoi.

Va doresc o noapte usoara, linistita si racoroasa sau calduroasa, depinde ce aveti nevoie ca sa dormiti bine!

PS: am pus 2 filmulete noi pe youtube, le aveti la semnatura. O sa mai pun cateva, poate maine.


Creata 1 cu Creata 2
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> NOU!! Filmulete Mariuca
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Buna seara!Pentru cine doreste sa il vada pe bebele din burtica am facut poze cu aparatul meu pozei primite de la dr si le-am pus la pag 5.Nu sunt foarte reusite dar cu putina imaginatie se pot distinge formele unui bebe de 3 cm.Da-i Doamne sanatate puiului meu sa creasca de 50 cm si sa se nasca sanatos la termen.M-am gandit la nume de fetita:Rebeca.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 9+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky_mamica spune:

Citat:
citat din mesajul lui danonique

Buna seara!Pentru cine doreste sa il vada pe bebele din burtica am facut poze cu aparatul meu pozei primite de la dr si le-am pus la pag 5.Nu sunt foarte reusite dar cu putina imaginatie se pot distinge formele unui bebe de 3 cm.Da-i Doamne sanatate puiului meu sa creasca de 50 cm si sa se nasca sanatos la termen.M-am gandit la nume de fetita:Rebeca.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 9+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert


Superb nume ai ales, sa fii sanatoasa ca sa duci sarcina la termen si sa stii ca pentru mine esti o mama eroina.

Miky mamica lui LUCA GABRIEL (29.12.2007)
Luca la 8 luni - la mare
Poze cu Luca Gabriel
BOTEZUL 1 Martie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

Dana ce emotionant...,Cat pot sa urasc bani!!!Vreau si eu bebe in burtik!Da mama nu vre sa stea cu Bibi un an sa ma duc si eu la munca!!!Ce credeti ca a zis cant am deschis discutia ca are nevoie de bani,ca de 10 ani cum o fi trait numai din salariu lu tata,care nu e deloc mic?Si cand s-a aprins putin a zis ca ea se omoara ca eu ma supar degeaba!

Cea mai optimista mamica!
Laura de Bianca Mihaela(15.12.2007)
Povestea nasterii
Printesa mea NOU!!!
Bibi se face mare!


In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!


ORICE AJUTOR E BINE VENIT PT IOANA!!!
un scurt istoric despre caz il gasiti sub fotografie,oricine poate ajuta

Mergi la inceput