Puiuti de Randunici 2008!! (90)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hello si d ela noi


Bubu felicitari pentru Stefanoi mancacios...

Cat ai dat pe mustela??ca si eu vreau sa-i iau si te rog sa mai scrii inca o data denumirea ca nu gasesc biletelul pe care am notat.De unde zici ca ai luat jucaria aia????mai exact und eeste magazinul???in mall??

Am fost sa iau banii pentru trusou....si cu cine credeti ca m-am intalnit???....cum familia Ursuletilor....ursulica mica era cumnite fata de alti bebelusi care faceau scandal pe acolo.

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mai, mai, sa nu si-o ia in cap Stefanoi...ca daca ii laudam prea mult, cine stie...

Bitza, crema am luat-o de la o farmacie de langa piata Berceni, e 37 ron, e un tub micut, "Crema hidratanta de fata-hipoalergenica, 40 ml". Si tot de acolo i-am luat si jucarica, are o lada plina cu jucarii din astea. Am vazut si in City Mall la Piciul jucarele sau la Miniblu.

Clau, pai e bun programul lui Rebe. Stefan papa laptic la 4-5-6 cam asa, intre orele astea si apoi la 9 si ceva fructele, la 1 legumele+lapte, apoi la 4,7 si 9 jum lapte, in cel de seara ii pun cereale. Cateodata, daca doarme la amiaza, ii dau laptele pe la 5-6 si apoi direct dupa baie...depinde si el cum are chef.

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Bine ca mi-ai adus aminte, Bitzulina, trebuie sa ma duc sa-mi iau si eu banii pe trusou! Maine ma duc!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Bubu, merci

Fetelor stiti ca intre 18-21 septembrie este editia de toamna de la Baby expo????
eu o sa ma duc ca vreau sa-i iau scaun de masa .Initial as fi vrut de Chicco dar costa 5mil. si nu mis e pare justificat pretul, si m-am gandit sa iau de la Bertoni care costa 3 mil

Cele care ati luat de la ce firma ????sunteti multumite de el?

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

nu mai, n-am plecat nicaieri. sunt in butoi, si e un butoi inalt, si mai are si capacul pus. doar ptin gaura de la cep m-am uitat cu un ochi in mare, ce ati scris.
pt prima data de cand am nascut, mi-am permis sa plang,na.

sovi& sasha-pachetelul nostru de primavara 17Apr'08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

aaaa, hai mai sovi, ce ai patit? pot sa te ajut cu ceva?

Citat:
citat din mesajul lui sovietica

nu mai, n-am plecat nicaieri. sunt in butoi, si e un butoi inalt, si mai are si capacul pus. doar ptin gaura de la cep m-am uitat cu un ochi in mare, ce ati scris.
pt prima data de cand am nascut, mi-am permis sa plang,na.
sovi& sasha-pachetelul nostru de primavara 17Apr'08


Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Sovi, pai atunci te-am luat! ca eu am plans de mai multe ori . Da-l incolo de butoi...ce s-a intamplat?

Bitzule, eu am scaun de la Miniblu si sunt tare multumita. iti dai seama ca a fost al lui Vlad

Ma duc sa coc vinete

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

bitza stiam de targ, ca ne-a pus sovi in tema din timp, sa punem banii la ciorap

bubu ... sauna cat mai usor suportabila la copt vinete ! fac si eu operatiunea asta diseara, si vreau sa coc si rosii si ardei; dar dupa ce adorm duracellu' ca sa imi fac treaba in liniste !

sovi vecinica frumusica sa nu mai fie tristisoara!

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bitza, si eu tot de la Miniblu am, este ok, eu l-am primit de la fratele meu.

Sovi, hai si spune-ne ce ai pe suflet. Dupa ce-ti impartasesti supararea, parca mai trece putin din suferinta...Suntem alaturi de tine, rand pe rand intram in butoi pana la urma, dar important e sa avem sprijin sa iesim repede de acolo.

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

deci am scris. si s-a sters tot. nu stiu cu ce buton forward salva monix mesajul, ca eu n-am butonul ala.
oricum, ideea principala era ca ce m-as face fara voi, ca-mi sunteti dragi si aveti pt butoaie de toate culorile
mai scriu cand imi revin puterile.
ma duc sa vad daca am inghetata in congelator

poate n-ar fi rau sa dau si cu niste tamaie in casa, ca e pe fatza lupta deja


sovi& sasha-pachetelul nostru de primavara 17Apr'08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput