Puiuti de Randunici 2008!! (89)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Neata!!!!!!!!

NU MAI POT SA DORM!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Azi va fi gol pe crengutza, simpt io!!!

Toata lumea pleaca.............si eu plec.........la servici!!!

Sunt singurel bing bang... printre copaci bing bang.... tarata ta ...

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Oricum, cred ca e a 2 oara cand scriu asa devreme, si nik, nimeni nu-i pe-aici!!!

Mah, fetelor de peste balta?????


Ma duc sa pregatesc micul dejun, azi: peste cu ceapa rosie, mamaaaaaa ce-o sa mai miros dupa!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Chiar, la bebei cand putem introduce pestele?????

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Tratata ta ta, taratata ta ta...............

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Buna dimineata! N-a facut nimeni
Las' ca va dai eu!
LA MULTI ANI, ALEXANDRILOR! SA FITI SANATOSI, VOIOSI, VOINICI!
Altceva nu mai am de zis, ma apuc de invatat, dar mai trag un ochi pe-aici ca o astept pe Clau sa zica cum a trecut noaptea!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Neata..
LMA ALEXANRELOR SI ALEXANDRILOR!!!
toate mamicile.
liana
Am vazut o bubu tare draguta petrecand.
bitza,penta intra in denumirea vaccinului ipv hib;nu mai stiu denumirea exacta.Antonia sa nu mai faca febra.
Noi plecam putin pe la tara.
Sa aveti un week minunat si fara batai de cap.:))

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Multumesc fetele de incurajari! bine ca macar voi ma intelegeti, ca ei traiesc cam in alta "dimensiune"... ca sa nu mai spun una ca al meu azi a vrut sa o puna in premergator, dar mie mi se pare prea devreme si am zis "nu".. si mi s-a parut ca ar fi vrut sa imi zica una-alta, dar s-a abtinut, oricum i-am dat argumente "palpabile".. probabil voia sa imi zica cum ca nu il las si pe el sa o creasca, sau ceva de genul.. ehhh.. barbatii astia! dar ca sa "nu iau cu sufletul" azi a avut grija de ea! s-au jucat, s-au giugiulit si m-am lasat si pe mine sa fac papica..

Clau imi pare rau ca Rebe continua sa fie asa.. chiar nu stiu ce ai mai putea sa faci.. oricum cred ca zice bine Tuchi.. si sa stii ca la inceput cand i-am dat cereale Andrei seara, la fel mi s-a trezit o perioada tot pe la ora 0 si la fel ma gandisem si eu sa nu ii mai dau si cereale, ca si asa se trezea la fel cand ii dadeam doar san.. dar totusi am insitat si acum si-a mai amanat trezirea.. deci eu cred asta cu obiceiul format..
Roxana, Kya, Naty ce mai treaba cu soacrele! ... eu inca nu stiu cum s-ar comporta soacra-mea, dar totusi nu pare genul asta de care ziceti voi
Vio ms de raspuns.. si eu am spalat cu Tide (acum am incercat si cu Gain), dar nu prea dovedeste morcovelul.. oricum sprayul ala Resolve e cel mai bun.. pana la urma am vazut ca s-au spalat, smecheria a fost ca l-am lasat cateva minute pe hainute inainte sa le bag la spalat.. cred ca asta e secretul!
Bubu super pozicile!
Lyvy iete-ma!

ieri am fost la un magazin polonez..si ne-am luat si noi niste cabanos si pastrama.. mama mamaaa ce bunutz.. chiar ne era dor de gustul cunoscut!
si ca sa nu mai zic de Andra care din mom in care am intrat si pana am iesit de acolo a vb intr-una.. la care ii zic randunoiului "zici ca simte ca e ca acasa de e asa vorbareata".. oricum abia asteptam sa mergem in RO candva sa facem destrabalare culinara

zic si eu LMA puiutzilor care mai adauga o lunisoara azi si celor ce poarta numele Alx/Alexandra!


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Multzam de coffee,cata.
lyvy

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

aaa si vreme si voie buna celor care pleaca/sunt plecate in concedii pe la mare/greci/bulgari/munti/tzaranoaia etc.!

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput