Leoaicele DC*(21)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

O zi frumoasa si din partea mea!
fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

neatza..
Va doresc o zi superba...Miroase a toamna.. ,s-a racorit si e superb asa..


POZE
Minunica mea
20+ cu David Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

hello si de la noi

ce-mi place vremea asta, asa racoare si bine sa ne mai tina asa macar cateva zile ca tare placut este.

o zi buna tuturor!



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

ce faceti, pe unde umblati ?

eu calc de zor ca e racoare in casa, dar am luat o mica pauza sa vad ce e pe forum...maaare dependenta



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

catutza, ai dreptate, dependent forum , eu ma declar DC-holica.

Si noi am calcat, in sfarsit am reusit, caci m cam fost puturoasa, Altceva nimic nou de la noi..la fel de cald si obositor
Si mia infot Hibiscus-ul alb, acum urmeaza cel rosu, si restul de boboci

va pup, O seara frumoasa!

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Neatza fetele! cafea ?

Ce sunteti atat de tacute?

noi azi mergem la delfinarium,

Va pupic si numai bine la burtici

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Neatza si de la noi...
Mi-am baut lapticul cu nessquik..si acum trecem la scris pe forum :))
E racoare,insa e soare si placut afara..miroase a toamna si eu nu mai pot de fericire,nu de alta dar acum pot respira si eu..
In weekend am fost sa cautam si noi lucrusoare pt bb,din pacate nu am gasit nik,asa ca s-ar putea sa dam o fuga la Bucuresti.
Asaaa..ieri am iesit prin parc,pe malul lacului..ne-am tras doua capuccino la pachet si am luat-o la picior prin parc..superb ce sa zic,mi-era dor mai ales ca toata vara n-am iesit decat la job..S-au mai dezmortit si oasele mele ca anchilozasera de atata stat in pat :)
pupam intreaga gasca

POZE
Minunica mea
21+ cu David Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Neatza!

va ademenesc cu o , eu azi gatesc si fac curat si mai pe seara ma duc la o prietena care sa intors din Spania, abia astept sa stam la taclele ca nu ne-am mai vazut de 2 luni

Leditia , cred ca a fost placuta plimbarea voastra prin parc si face si foarte bine Ce vreti sa cumparati pentru bebe? Puteti veni la baby expo ca incepe pe 18septembrie si acolo chiar gasiti tot ce va trebuie (sunt reduceri la carucioare, patuturi...chestii dastea mai mari , dar si hainute multe )


Lilia , ce faceti, cum sunteti?

Dany , ai inceput scoala ,cum a fost prima zi?

Katty , cum a fost la tara la bunici?

Daria , ce faceti voi? nu ne mai scrii nimic?

Adriana , ai mai fost plecata la Piatra Neamt? te astept sa ne spui cum a fost la ziua fratelui tau

Gabi , voi ce faceti, cum sunteti? Ati mai rezolvat ceva cu casa?

Raluca , ai adus baiatul inapoi de la bunici?

Annie , plimbare placuta si relaxanta azi, poate ne arati si poze.



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

catutza vrem sa cumparam cam de toate!Insa in principiu ma intereseaza carutul,scoica si patutul..restul le gasesc si pe aici.Ah..si haine pt mine de toamna-iarna.

POZE
Minunica mea
21+ cu David Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Salutare de la Iasi!

Mie nu mi-a trecut starea de somnolenta.Vineri seara a plouat putin si gata,dar s-a racit si a fost putin innourat si sambata.Chiar rece,au fost 18 grade,duminica dupamiaza s-a mai incalzit putin.

Multumesc ptr urarile adresate fratelui meu.Nu i-am facut decat placinta cu iaurt si icre(salata de),am facut doua portii de placinta si cred ca ar fi fost bine sa mai fi facut inca una,asa succes a avut.

Cata,cat de tare a crapat rulada? Crapa daca e prea groasa sau prea uscata(de obicei)

Annie,faci o poza floricelelor sa vad si eu?

Am astazi o multiiime de treaba si nu ma simt in stare.Am cumparat duminica din piata prune,mari ,babane si dulci.Am mancat cateva nespalate,doar sterse cu servetelul,apoi acasa am mancat branza cu smantana si ..spre seara ..nu ma mai dezlipeam de pe WC.Acum nu stiu,sa fie de la prunele alea"doar sterse" sau de la combinatia de prune cu branza cu smantana?De aseara,am bagat regim de pastile,eai de menta cu sunatoare si paine prajita.fii-mea a facut indigestie,asnoapte-adica spre dimineata -s-a trezit spunand ca o doare burtica,iar dimineata pe la 8 a varsat,apoi pe la 10 iar.I-am bagat si ei ceai si paine prajita,astept sa vad cum iese cu scaunul.
Ce o fi? La ea nu e de la prune nespalate ca ea n-a mancat,in schimb a mancat multa halvita,am gasit sambata la Metro si am cumprat 1 kg...din care jumate au mancat-o deja,ieri.
Sotul n-are nik,adica mai astept..:),deci poate sa nu fie de la halvita..
I-as da branzica Catalinei,ptr stomacel,insa ,daca e de la branza?Sau de la smanatana?Le-am cumparat tot din piata..
Of of ,mai mai..

Si am de facut schita ptr intrarea la casa,azi ne trebuia,ieri mi-a spus sotul,acusi e pranzul si eu n-am facut-o..ca-s cam zapacita de cap de cat mi-e de somn..

Va las,deocamdata.
Va doresc o saptamana placuta!

Mergi la inceput