Leoaicele DC*(21)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai...

O sambata frumoasa si tot binele din lume.La Ct bate vantul tare dar inca mai merge sa faci plaja(cine doreste).

Si eu trebuie sa fac mancare dar stau tare prost cu imaginatia in schimb cat cuprinde,am in glanda.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Bonjour si de la mine
Gabi- spor la trebi...sau somn usor!Eeee...las' ca e semn bun asta!
Daria-spor la trebi si tie!!!Ce faci bun??
Adi- la multi ani fratelui tau...sa fie sanatos si sa va intelegeti bine!!Acum 2 ani faceam eu tortul Steaua( ca asa-i-a ramas numele) nepotelului la botez!
Cata-balerinii i-am luat din Big( magazin)...nu prea merg prin tarabe...posibil sa fie!Dar daca vrei ne intalnim si mergem in Red Dragon sa-ti arat mag. de pantofi de acolo..sigur mai are reduceri!Ideea e ca acolo treb. mers mai cu noaptea-n cap...pe mine ma duce sotul si ma lasa acolo( de intors gasesc eu) da tu ce faci cu pitica??
Eu vreau sa merg sa caut acolo tobogan ca am vazut undeva la 150 lei parca max.Aici in oras..acelasi tobogan trece de 300!!!!
Ma rog..dar as putea merge sambata viit. caci pana atunci ia sotul meu banii( deocamdata suntam cam in pom ca facem si revizia la masina). daca vrei sa mergi da un semnal si ne intalnim...dar nu mai devreme de sambata viit.K???
Eu cu regimurile mele poate ma dau peste cap!!! Am un deranjament de numa!!!Ma duc sa ma dreg cu un ceai de menta!!
Va doresc o zi frumoasa!!
Si la noi a inceput asaaa o furtuna de praf..si sunt multi norisori..sa vedem...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Dany , eu sincer nu te inteleg de ce vrei sa slabesti, dar fiecare se stie pe el...
Spune-mi te rog unde este mag in Dragonul Rosu cu incaltaminte buna, tu ai mai luat de la ei? dau la bucata? din care dragon ca acum sunt "n" dragoane de ma zapaceste
Eu as vrea sa trag o tura la dragon, dar mai spre toamna ca sa iau si la fata hainute ca nu o mai cuprinde nimic din primavara, toate ii sunt scurte, acum inca nu au aparut prea multe cu maneca lunga

Daca ma hotarasc sa merg curand te anunt si ne vedem



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Primul construit..cel cu lift de sticla!
Magazinul e la parter dar nu mai stiu care rand este mare!De fapt e singurul mare de acolo...ca mai sunt ceva incaltari dar nu multe.
Da... fiind de calitate se da numai la bucata!Bine...cine vrea en gros...no pb. In Big e un magazin care cumpara de la ei..dar ai ghicit..vand mai scump!Oricum am prietene care vin acolo doar pt. acel mag. de pantofi si atat!Au si multe chestii de se poarta acum( in culori vii si tipatoare) dar au si lucruri ok ( elegante, de zi cu zi)!Asa ma oftic... ca intotdeauna cand sunt reducerile... eu nu stau bine cu finantele sa ma desfasor! Da-mi revin eu!
Ok!
Aaaa..si legat de cura... pt. ianltimea mea burta si aripioarele arata f.f.f rau!Parol!Eu ce sa inteleg cand imi face sotulache observatiune...sa nu mai pap!!! Si sa dau jos din burtan si funduletz...ca nu sunt pregnant?? Si socrela..la fel..m-a vazut in pantaloni scurti si m-a facut dodoloata!offf... daca as mai putea sa dau jos vreo 4 kile!! dar e greu.... simt ca o sa mor de foame...azi sunt la ziua cu fructe..si desi am papat la greu..mi-e foame! Dar cred ca in curand las prostiile si incerc sa mananc mai putin si sa nu combin aiurea alimentele! Am copiat o lista cu alimente cum sa nu le combini!Greu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Dany , hai ca acum nu mai scapi de mine spune-mi te rog : cand intru in dragon, pe intrarea principala fac stanga sau dreapta? ca sa stiu macar in care parte caut...si unde e mai spre lift sau mai spre capat...
Spui ca au reduceri acolo? cam cat e o pereche de papuci/pantofi, asa ca pentru noi



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Offf...
Cred ca este intre intrarea de pe mijloc( unde e liftul) si partea dreapta!
Nu stiu exact sa-ti spun ca eu am fost acum o luna cred si niciodata nu tin minte...pt. ca mai trec si prin celelalte!
Oricum la papuci sunt reduceri si la sandale (sub 70 de lei perechea)...LA pantofi banuiesc ca au preturi de toamna deja... Nu cred ca am vazut pantof sub 120 de lei...si poate sa mearga spre 16o cred. Cizmele erau mai scumpicele asta iarna!Tipul e turc si la aduce dintr-un oras din Turcia..nu mai retin exact.Dar sunt bine lucrate , de calitate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Dany , merci mult! o sa incerc si eu sa ajung dar ca si tine sunt fara banuti acum , am doar vreo 150ron primiti de ziua mea de la mama si de la soacra, dar as vrea si papuci si masa de la Ikea de banii astia , Mihai ia banii pe 15...sper sa mai gasesc ceva cand ma duc eu acolo...



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

salutare!

ce a-ti facut azi? noi am fost pe la nasi pe seara si a venit Mihai si ne-a luat de acolo. A fost frumos ca ne-am plimbat pe racoare .
Am facut o salata de vinete si o rulada cu gem, dar nu a iesit chiar bine, ca mi sa rupt putin...nu sa rulat perfect, de ce oare ?!?

va si va urez o seara cat mai placuta in continuare!



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Catutza,
Noi ieri am avut program normal de sambata cu ordine, curatenie, papica, au fost in vizita vara`mea cu sotu` si finu`, asa k Giulia a fost in extaz, dar nu au putut ramane si azi ...
Sper sa fie o zi insorita si mai calduroasa sa mergem in parc .

O duminica frumoasa tuturor !



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Neatza, fetele, Cafea? ceai?

Tare greu m-am conectat , pe forum

noi, suntem bine, tot iesim ca sa nu ne dam cu capu de pereti prin casa de plictiseala, si azi poate iesim pe undeva sa treaca timpul mai repede.

Papi, nu prea am facut decat cate putin pt pui, dar mie pofta de pui la cuptor

O zi frumoasai

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput