Bucurii de sept-oct 2006 (139)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

n-am mai rezistat si am sunat-o pe mama Alinei, au ajuns bine si au calatorit bine, au si ieshit la shopping, detalii ne vor da ei personal, cand vor putea sa ne sune sau sa ne scrie
atat deocamdata

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Bine ca au ajuns cu bine!
Daaa, si noi avem petrecere diseara!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

lexi, noi i-am "amenitat" pe baieti de duminica cum ca fetele ies miercuri seara, la "seara de fete" inainte ca ei sa se anunte ca se duc iar la meci, dar degeaba, ca nici nu si-au pus problema ca nu are cine sa stea cu copii, d-aia nu mai pot ei....barbatii ashtia

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

De atatea ori mi-am spus ca voi intra si la Bucurii dar nu mi-am facut curaj. Acu ceva timp mi-a soptit cineva ca m-ati felicitat pt nasterea Annei. Am cautat apoi mesajele si le-am citit. Pe aceasta cale ii multumesc la Princess pt ca a anuntat nasterea.

Anna Alicia s-a nascut pe 23 iunie ( 3,540 kg si 52 cm), ca si Victor al Roxanei, si totul a fost ca o cursa de formula 1. Am citit apoi si ce a scris Roxana despre Daria : Vladimir a reactionat cam la fel. S-a linistit rapid. Acum o cauta pe Anna in fiecare dimineata sa o pupe, cred ca nici nu mai stie ca Anna a aterizat recent la noi acasa, o trateaza ca si cum ar fi fost acolo dintotdeauna.

Am intrat pe pagina voastra si am vazut acolo o frumoasa concentratie de Bucurii.

De Vladimir nu am prea multe lucruri de spus. De fapt, acum o luna pediatrul ne-a trantit o evaluare ce nu suna deloc bine. Stiam ca avem probleme cu motricitatea fina si pana acum, dar eram mai optimisti pana acum o luna. De atunci lucram intens in fiecare zi: facem exercitii, am jucarii educative si incercam sa il ajutam cat putem. Poate ca nu e asa de grav cum pare, poate doar are nevoie de mult mai mult stimulare decat ceilalti copii ...

Va urez toate cele bune!

Sibylle

Nasterea ariciului junior VLADIMIR

Cum a intrat Anna in viata mea ANNA

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">SONIA ARE NEVOIE DE AJUTOR! UN CONT PAYPAL VA STA LA DISPOZITIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

wow, Sibylle, bine ai revenit cu detalii
sa-ti traiasca copii, sa fie sanatosi, sa te bucuri de ei

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Lili tu fa sondaje mai departe la locurile de joaca.Ai vazut ca ai aflat detalii despre Alina. Ma bucur ca au ajuns bine.

lexi super dragute jucariile mai ales casuta cu papusele.Sa se joace cu placere. Am dat o cautare pe google dar nu o gasesc.Mi-ar fi placut si mie.

Gety....inseamna ca s-a acomodat deja Maria...era doar un bazait de "control".

Sibyllebine ai revenit.Sanatate multa.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Monique, daca vrei iti cumpar si tie una si ti-o trimit prin posta.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Sibylle, ma bucur ca ai mai trecut pe la noi, insa imi pare rau sa aflu ca Vladi are ceva problemute. Sper insa ca nu e nimic grav si ca se vor remedia repede. Am aruncat un ochi la pozele voastre, sunteti cu totii niste frumosi!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Monique, uite, am gasit jucaria si aici: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2058&e=product&pid=37492 dar nu stiu daca se poate comanda si in Ro. Aici poti vedea ce poate face jucaria: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2055&e=demo&pid=37492 Mie chiar mi se pare super. Deci, daca vrei, ti-o comand.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

lexi am intrat pe siteul ala si m-am imbolnavitAs vrea toate jucarelele....m-as juca si eu cu ele.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput