Povestea puiul meu drag, Carla Alexandra

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Doamne, Doamne, ce ai mai tras... Sa iti traiasca puiutza, sa va bucurati de ea, sa fiti sanatosi cu totii!!!!

YLARI
http://community.webshots.com/user/YLARI


http://b1.lilypie.com/tFAgp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Impresionanta poveste, iar micuta e o delicatete si o frumusete! Sa-ti traiasca si sa ai parte numai de bucurii alaturi de ea!!


Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
Poze cu noi

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

anca, o mie de si multe imbratisari pt voi. ati trecut prin multe greutati, dar totul e bine cind se termina cu bine. multa sanatate!!!

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Multumesc mult fetelor

Mami de Alexa, un special pentru tine.

Mami fericita de Carla Alexandra
Povestea puiului meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Anca ai o poveste impresionanta...stiam si am trait alaturi de tine aproape toate momentele....esti un model de optimism si curaj pentru noi toate....am vazut si pozele cu Carla care este o frumoasa si o scumpa...o ador....eu va doresc sa fiti fericiti toti 3 si sa va bucurati din plin de toate momentele fericite din viata voastra. Pupici multi pentru tine!!!

Andreeade Andrei
Povestea bobocelului nostru
Poze:
http://picasaweb.google.com/AndreeasiPompiliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Ancuta, draga mea. Am trait alaturi de tine timp de 8 luni aceasta poveste grea si minunata in acelasi timp, poveste cu un final atat de frumos.

Iti doresc tot binele din lume, sa aveti o viata frumoasa si fericita impreuna toti trei.



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalma spune:

Nu pot sa zic decat ..minunat
Te felicit pentru increderea in Dumnezeu, pentru lupta si curajul tau.


Doamne ai grija de Daria Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Monica, multumesc mult. Pentru mine esti o prietena speciala din partea careia am primit mereu o vorba buna si o incurajare. Iti apreciez mult taria de care dai dovada si iti doresc tot binele din lume

Dalma, multumesc

Mami fericita de Carla Alexandra
Povestea puiului meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

Slava Domnului! sa va traiasca printesa, sa fie sanatoasa si voioasa!





-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008

www.onetruemedia.com/shared?p=508af3efc5477841c88707&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">THE WEDDING DAY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

Doamne,m-ai terminat!Am citit cu sufletul la gura,dela primul tau mesaj pina acum.Ai avut minuni peste minuni de la Bunul Dumnezeu,tu ai un copil care cred ca are o misiune pe pamintul asta,un copil extrem de puternic.Ma inclin in fata ta,a barbatului,rudelor,doctorilor care te-au ajutat.Eu sint o "baba" de 37 ani care n-am curaj nici pe sfertul sfertului cit ai avut tu si psihic cam tot asa.Am pirdut o sarcina si tot imi fac curaj,sint in rugaciuni inainte de...,citesc pe colo colo,mama,dar ai avut barbat si rude oameni buni,sa ii tina Dumnezeu tot asa.Spune-mi si mie,te rog,daca ai timp si poti,ca rezumat,ce te-ai rugat in timpul sarcinii,ce ginduri pozitive ai emis,exact ca si cuvinte,lumineaza-ma si pe mine mai mult decit am citit.
Iarta-ma de deranj si parerea mea ca esti un MAESTRU pentru una ca mine,o fraierica lipsita de curaj la lucruri muuuuuuuuult mai usoare.Iti multumesc pentru povestea TA,iti sciu numele cu litere mari,ca meriti si multumesc tuturora care povestesc si care lupta atit de mult,au trecut prin asemenea situatii de viata.Pentru mine,TOATE sinteti spiritual cu 1000 de clase inainte si as vrea sa invat mai multe de la voi.Iertati-ma pentru lunga interventie,voi sinteti extraordinare!!!!!

Mergi la inceput