Povestea puiul meu drag, Carla Alexandra

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RalucaAlexa spune:

Felicitari mamico si multa sanatate in continuare, atat tie cat si Carlei!
Povestea ta chiar merita spusa! Da putere si incredere!!
Va pup!!

20+ cu Matei Teodor

miscaretu lu' mama :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_and spune:

Felicitari mamicii curajoase! Am fost mereu cu gandul alaturi de tine si de micuta Carla si ma bucur ca odiseea voastra a avut un final atat de fericit iar rezultatul este perfect! Sa va traiasca minunea si sa va aduca bucurii tot restul vietii!

37+ cu Mina Alexandra

AMR 19 zile
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danucu spune:

Anca, felicitari pentru optimism si pentru ingerasul vostru scump.

Te apreciez foarte mult, esti o persoana echilibrata care emana caldura, a fost o placere sa citesc posturile tale de-a lungul odiseii. Sa aveti parte doar de bucurii toti 3.

Te pup si trimit un gand bun in patutul Carlei cu ursuleti.

35+

Baby inside

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Anca, felicitari pentru micuta, sa iti traiasca si sa fie sanatoasa. M-a impresionat mult povestea ta, ma bucur mult ca finalul este mai mult decat fericit.

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a-rose spune:

Anca,

felicitari pentru ca nu ti-ai pierdut credinta si curajul! sa-ti traiasca printesa si sa fiti sanatosi si fericiti impreuna ! m-am gandit mult la tine in tot acest rastimp insa nu am banuit niciodata ca treci prin atatea... citindu-va povestea, am ramas fara cuvinte. as vrea sa am si eu puterea si credinta voastra !
Cu drag,

rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelk spune:

Frumoasa si palpitanta poveste! Micuta Carla Maria, bine ai venit pe lume! Sa cresti mare, sa fii sanatoasa si sa ii bucuri pe dragii tai parinti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Multumesc mult Sa dea Dumnezeu ca povestea noastra sa aiba un traseu la fel de fericit in continuare iar micuta mea sa fie sanatoasa si sa aiba parte de o copilarie linistita.

Mami fericita de Carla Alexandra
Povestea puiului meu drag, Carla Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Anca, mamica luptatoare, toate eforturile si suferintele ti-au fost rasplatite prin aparitia micutei Carla. Sa dea Dumnezeu sa fiti o familie sanatoasa si fericita, iar Carla sa va lumineze fiecare zi!

Andreea
34+ Eva Maria
poze
Vineee bebelusa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Azi am citit si eu povestea venirii pe lume a Clarei. M-au impresionat curajul si puterea de a trece prin atatea..pe parcursul sarcinii.. Sa va traiasca minunea de pitica..si multe bucurii de acum inainte!!!!!!

34


poze http://community.webshots.com/user/baby_boy80

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev284pb_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Anca, mamica luptatoare de printesa Carla! Inca o data felicitari, tie si printesei tale, amindoua ati luptat ca aceasta poveste sa fie cu happy end. Te-am urmarit cu mare interes pe tot parcursul odiseei, m-am rugat sa fie bine pentru tine si micuta ta si ma bucur enorm sa te 'citesc' din nou si sa vad cit de implinita poti fi.
Multi, multi pupici.

37+
minunea
Piolica_Enceinte
---------------
Education is what remains after one has forgotten everything he learned in school. (Einstein)

Mergi la inceput