Puiuti de Randunici 2008!! (84)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

mai dar voi dormiti ziua?
edit:

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

eu da, am dormit putin ca ma luase o durere de cap... cred ca m-a injurat mihuta pt sotia cu frau cule :))
da au avut grija "fiarele vechi" sa ma trezeasca.
nu va zic, ca alaltaieri erau aia cu "avem peeeeeeeepeni avem peeeeeeeeeepeni" cu MEGAFONUL!!!!


sovi& sasha-pachetelul nostru de primavara 17Apr'08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Simona, foarte bine zis!!

Mihatp,, tre sa faci asa cum simti tu ca e mai bine pentru tine si pentru bebe-ul tau!!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Mimo, eu nu dorm, dar pacatuiesc de zor: a se intelege "calc"..Asta este..o sa ma ierte D-zeu....Si, da , gradinita a fost inchisa in august, de la 1 septembrie vin copiii, dar noi avem o saptamana de pregatire, aranjatul salilor...etc

Asa ca de maine, o sa va citesc doar o data pe zi, seara.....Adica eu asa sper, ca n-o sa fiu rupta de oboseala, cum zice Miha...

valentina si Matei(10.04.2008)
http://good-times.webshots.com/photo/2420861320103382524OdhOeO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

No, buna ziua!
M-am intors de pe taramuir ardelene, singura, fara barbat si copii si trebuie sa pun burta pe carte extrem de serios ca sa merite sacrificiul asta!
intalnirea cu Ilincoasa a fost absoluta, minunata si s-a lasat cu lacrimi in ochi din partea mea!
S-a facut ardeleanca 100%, vorbeste cu un accent demential!
Dintre perle: " mai stau un pic in mamale( pijamale!) ca sa-mi treaca lenea!" si " ce muscosa sunt!"( ia sa vad cine stie ce inseamna asta!
In rest e gospodina sefa, hraneste puii, porcii si-o mata amarata!
Sebaceul se comporta exemplar ca intotdeauna, numa' ca vreo 2 nopti l-a lovit foamea pe la 2! Sper sa nu-l tina mult si sa nu se faca obicei!
Soacra m-a muncit la greu, ca singura preocupare majora acolo este ce mai mancam, asa ca am carat o carte degeaba dupa mine ca n-am stat jos decat la masa si la somn!
M-am intalnit in Cluj cu CristiGoji, cum probabil ca v-a povestit deja, din pacate doar cu Vladut, nu si cu Daria, care isi facea somnul de frumusete si n-a putut fi deranjata!
Cristina e minunata, cum imi imaginam, a facut cinste cu cafea si suc( am aflat asta dupa ce m-am despartit de ea, ca sotul nu mi-a zis atunci!), Vladut e frumos foc si nitel miorlait...
Si cam atat!
Am aruncat un ochi crucis si eu pe-aici, dar incerc sa ma abtin in a fi prea profunda in lectura forumului ca tre' sa lecturez alte carti!( asta nu inseamna ca le iubesc pe ele mai mult, dara daca trebe, trebe!)
va pupacesc pe toate si fug la studiu!


mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

tuchi, bine ai venit!!! ma bucur asa de mult ca ai avut o intalnire superba cu superba ta MUSCULOASA??? care are lene multa:))) si fiica-mea tot cu matzele jigarite...le jumuleste, le hraneste, le trage de coada:)

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

mimo, hai ca-mi intreb bunica de pancove (ca pana cum doar le-am mancat, nu le-am facut), ca nu se poate sa o lasam asa departe fara gustul lor

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

luna 3
http://community.webshots.com/album/564132101gIxreH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Tuchi, spor la treaba!!!!Poate o impulsionezi si pe Gecko![ bis]

Valentina si Matei (10.04.2008)
http://good-times.webshots.com/photo/2420861320103382524OdhOeO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Tuchicu bateriile incarcate, la ataaaaac!
Mihaintreb si eu clujenii, dar mi-e ca tot buna detine secretul si ea s-a acomodat mai greu cu internetul Cum necum , trebuie sa traverseze pancovele oceanu'
Soviptiu ptiu oi fi deocheata ! Si acum pe la calcaie, stie Mihu cum ! le are p-astea, s-ar putea sa nu gresesti!
Valentinamai e aproape septembrie, eu sunt p-afara de tot! Credeam ca e iulie, vai de capul meu succes !
Arieldaca strig eu, nik...daca apar fetele, te prezinti!

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Tuchi, helooooooooooooooooo
SPOR LA INVATAT!!!

nO, IO ACUMA MA DUC LA GRATAR!!!Paaaaaaaa

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput