PM-uri bolnave.

PM-uri bolnave. | Autor: Amina_Marina

Link direct la acest mesaj

Cum as putea sa opresc o useritza de aici care-mi trimite pm-uri bolnave, eu , nu i-am raspuns la nicio provocare si totusi continua.
Am voie sa -l postez aici? Ca sa vedeti cit de bolnave sunt unele minti din spatele nick-urilor .
As putea sa^mi schimb numele utilizator? Cum fac?

Multumesc anticipat.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................


Reflexia luminii pe suprafata apei
se misca neincetat.
totusi luna straluceste
si nu pleaca nicaieri
ea sta, dar se misca.










Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Cum as putea sa opresc o useritza de aici care-mi trimite pm-uri bolnave, eu , nu i-am raspuns la nicio provocare si totusi continua.
Am voie sa -l postez aici? Ca sa vedeti cit de bolnave sunt unele minti din spatele nick-urilor .
As putea sa^mi schimb numele utilizator? Cum fac?

Multumesc anticipat.



Pai ..am vazut ca de ceva timp avem optiunea de "report spam"..la casuta de mesaje. Incearca asa! (nu stiu daca/cum functioneaza..caci nu a fost cazul..:) )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Mama lui Alex, Multam Frumos. Cred ca cel mai bine ar fi sa-mi schimb numele utilizator. Sa vedem daca vor administratorii.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................


Reflexia luminii pe suprafata apei
se misca neincetat.
totusi luna straluceste
si nu pleaca nicaieri
ea sta, dar se misca.










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Raporteaza spam-ul si se rezolva cu siguranta !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Cum as putea sa opresc o useritza de aici care-mi trimite pm-uri bolnave, eu , nu i-am raspuns la nicio provocare si totusi continua.
Am voie sa -l postez aici? Ca sa vedeti cit de bolnave sunt unele minti din spatele nick-urilor .
As putea sa^mi schimb numele utilizator? Cum fac?

Multumesc anticipat.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................


Reflexia luminii pe suprafata apei
se misca neincetat.
totusi luna straluceste
si nu pleaca nicaieri
ea sta, dar se misca.













Trimite si tu reply cu mentiunea "trimite cit mai multe, vreau sa scriu o carte despre tine"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Citat:
citat din mesajul lui dodo

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Cum as putea sa opresc o useritza de aici care-mi trimite pm-uri bolnave, eu , nu i-am raspuns la nicio provocare si totusi continua.
Am voie sa -l postez aici? Ca sa vedeti cit de bolnave sunt unele minti din spatele nick-urilor .
As putea sa^mi schimb numele utilizator? Cum fac?

Multumesc anticipat.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................


Reflexia luminii pe suprafata apei
se misca neincetat.
totusi luna straluceste
si nu pleaca nicaieri
ea sta, dar se misca.













Trimite si tu reply cu mentiunea "trimite cit mai multe, vreau sa scriu o carte despre tine"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Am primit alt pm. in care ma amenita. Complexa este mintea asta umana.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."
..........................
In spatele nick-urilor se afla foarte multe minti bolnave.














Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina



.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."
..........................
In spatele nick-urilor se afla foarte multe minti bolnave.

















Chestia asta e toata semnatura ta? eu nu inteleg mare lucru din postarile tale...

Vacanta in Maroc cu POZE
Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mai, amina! culmea e ca si eu, nu era amenintator, dar nici de dragoste :)) la mine chiar se facea putin "santaj sentimental" chiar! culmea e ca suntem amandoua bagate in aceeasi disputa, intr-o tabara...cu o anumita persoana, in cealalta! acum, vezi si tu, poti adopta mai multe cai...sa preferi sa inghiti amenintarile...cat vei mai putea, sa le faci publice (tare m-as distra recunosc:)) sau sa le raportezi la admistrator, apasand butonul de spam. un sfat prietenesc iti dau, pt ca m-am lamurit ca nu e o lupta dreapta cea in care ne aflam si ca personajul in cauza a trisat destul de grav, pt mine, eu bazandu-ma pe corectitudine si asteptand de la adversar acelasi lucru...vezci cum ii vei raspunde la pm...atat zic si nimic mai mult:)
daca vrei sa ne conversam mai multe iti stau la dispozitie pe pm si promit ca nu te voi raporta indiferent ce-mi vei zice:))

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

www.phenforum.com/ticker/img,38,70,0,kg,73.5,68.3,58,/weight.png" target="_blank">ce am fost si ce am ajuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

si io ca pisica...am o curiozitate...
mi-e cam greu sa pricep cum poti fi amenintat pe PM! te ameninta ca ce?? ca-ti pune piedica la intrarea pe DC si pici in nas?? ca iti taie 'firu' la net si nu mai poti intra pe DC??
...nu inteleg.




pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mariaa, acum vreo 4 ani cred, am avut o disputa cu cineva referitoare la o gradinita, din culisele careia "scoteam eu noroiul"....asa mi s-a parut corect sa avertizez eventualii clienti. persoana respectiva, avea cont pe dc, doar ca sa posteze mesaje publicitare, insa a fost atentionata de postarea mea si a inceput cu atacurile...foarte dure! chiar urate rau! am si spus la subiectul cu pricina asta...culmea e ca nu posta deloc acolo si nici in alta parte....decat la mica publicitate si pm-uri! . cand am ignorat-o pe dc, a inceput sa trimita mesaje de AMENINTARE la adresa vietii mele si a copilului meu, pe messenger! apoi, telefoane, la orice ora, din noapte si zi...
am amenintat ca fac plangere la politie, in instanta, s-a potolit, mai ales ca incepusera mai multe persoane care stiau de "putreziciunile" de acolo sa ii spuna sa inceteze! oricum...in final a renuntat, ea sustinea ca nu a fost ea, ca a fost sotul ei, de care divortase intre timp, eu banuiesc ca amandoi:)))nu aveam insa cum sa dovedesc, caci la telefon puneau pe altcineva....gradinita s-a desfiintat, lucrurile s-au normalizat...
deci, nu zic ca asa de grav este si acum (adica asa sper ), se poate ameninta un om prin pm! in cazul meu, am mai zis, persoana pe care o acuza amina, m-a atacat pe pm, dar nu suficient de tare, astfel incat sa fac valuri...cand o va face, voi lua atitudine!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

www.phenforum.com/ticker/img,38,70,0,kg,73.5,68.3,58,/weight.png" target="_blank">ce am fost si ce am ajuns

Mergi la inceput