PM-uri bolnave.

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

priceput..multumesc de rabdare. complicate treburi

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Doamne ! Ariel, prin ce ai trecut. Nici macar in acest anonimat nu mai poti sa citesti si sa scrii linstit. Tu, pe linga faptul ca esti un om intelignet , esti si drept, daca toti oamenii ar fi ca tine s-ar mai ridica si Romania putin.
“Sa fie numai oameni corecti si conducerea va înflori; fara acestia insa conducerea decade si inceteaza sa mai existe”. spune Maestrul Kung.
Oameni ca tine sunt putini, dar bine ca sunt.
Nu, nu este vorba de aceeasi persoana, pm-urile banuiesc eu cam cine ti le trimite.

Andoix. Da , nu intelegi.
Prima semantura e inspirata din Haiku si are legatura cu copiii mei pentru ca sunt nascuti primavara.
A doua banuiesc ca se intelege. Daca e nevoie o explic.
A treia nu vizeaza pe cineva anume. Toata Virtuaitatea si pe nimeni in partiuclar.
Acesta persoana care-mi trimite pm-uri am ignorat-o pentru ca nu ai cu cine sa discuti, da vina pe altii pentru ce i se intimpla ei.
A deschis topic si la Sufletul Credintei si la inchis moderaotarea pentru ca nu avea legatura cu nimic, decit spuma unor frustrari ca si pm-urile care omoara dialogul , altereaza cunostinta si starea de spirit a persoanei in cauza.
Logia dezbaterii ar trebui sa fie asa, lucizi cind analizam pe altii si neinduratori cind ne analizam pe noi dar, orgoliul nu ne lasa, si ne face sa alunecam in in vertijuri, resentimente, santaje sentimentale s.a.m.d.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."
..........................
In spatele nick-urilor se afla foarte multe minti bolnave.














Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Acest subiect deviaza.

Raspuns oficial la intrebare:

Raporteaza SPAM conform functiei special creata pentru acest gen de mesaje nedorite. In functie de continut si verificari se vor lua masurile administrative de rigoare dupa caz.



Pagina familiei / Mai multe...
www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank">Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput