Azoospermie - cap 22 -

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Iuca , Felicitari pentru samburel sau samburica!!!!!

Un weekend cum va place!!!!
Va imbratisez cu mare drag pe toate!!!!


aniversare casatorie; asteptand o minune;

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

amzulici prima data am facut bhcg joi (si mi-a dat rezultatul vineri) de asta ziceam ca vreau sa fac si sambata si luni am rezultatul.
danyalo, dear_bambie va multumesc mult fetelor

Va pe toate cu drag

"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."
Les Brown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Iuca FELICITARI !!!!! Ai un BHCG f frumos. Ma bucur pt tine mamicutzo Sarcina usoara si al termen.
Pisik 06 nu te mai suparaci ca nimeni nu o face intentionat, mai uitam si noi ca suntem veterane rau . Sarcina usoara si tie si sa duci maslinuta la termen.
ici pt toate fetele




www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Heeei, iuca - bravo baby acum ai negru pe alb deci esti oficial graviduta

Mare grija la bebe si la moral, nu te panica, nu te stersa, nu te framanta - ca vezi ca asta e stare specifica primei parti de sarcina :-)

Buna dimineata si o saptamana efervescenta tuturor !

PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Va pup fetelor!

Iuca, felicitari mamico! Iti doresc o sarcina usoara sa treaca repede prima perioada, ca e cam paranoica, intr-adevar
Pisix, sa stii ca nu m-am suparat. Te pupic dulce si iti tin pumnii sa reusesti!

Va pup pe toate si va multumesc pt gandurile bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Va multumesc mult pisicutelor Am o stare cam paranoia, intr-adevar, abia astept sa iau rezultatul la bhcg facut sambata, sa vad daca s-a dublat.
Ma cam doare burtica, cam ca la CM, uneori simt si niste intepaturi, ma iau cate un no-spa cand mi se pare ca ma doare mai tare. Sper sa fie bine.
mikisor

Va pe toate cu drag


"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."
Les Brown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Buna dragele mele!

Iuca, felicitari! Sa fiti sanatosi, sarcina usoara si la termen! Voi ati facut IAD?

si eu va citesc in mod regulat, atata ca nu am ce scrie si pentru ca nu am ce scrie despre capitolul bebe, parca nici nu imi vine sa scriu doar asa....offff, naspa trecerea asta de timp.

miki iti returnez pupicul . tu ce mai faci, tin minte c aiti faceai planuri de bebe in germania?

pup toate fetele mele dragi!

ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Iyoana ce dor mi-a fost de tine iti multumesc mult ptr gandurile bune.
Da am facut IAD la Clinica Polisano din Sibiu.
Din cate imi amintesc tu vroiai sa faci FIV la noua clinica a lui Tutunaru, (sper sa nu gresesc) v-ati orientat spre alte meleaguri?

"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."
Les Brown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Al doilea bhcg 257.75 (primul 108.54)
m-am trec acum pe listuta, nu am avut curaj pana acum.

Va pe toate cu drag

"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."
Les Brown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

O sa va rog sa ma treceti si pe mine pe lista de gravidute.
Istoria mea o stiti probabil: 2-3 milioane spermatozoizi cu B+C=15%, A=0%, forme anormale peste 80%, ultima spermograma in octombrie 2007.
Sarcina am obtinut-o fara niciun tratament, am luat utrogestan pentru reglare CM si cand l-am oprit nu mi-a mai venit! Un test de sarcina efectuat a doua zi mi-a confirmat sarcina.
Am facut bHCG in ziua 30 la un CM de 25 de zile si a iesit 710 mUI/ml, am fost la eco si ii bate deja inimioara.
As dori sa va doresc sa traiti toate aceste clipe frumoase.

Bubulina

Speranta moare ultima!

Mergi la inceput