Mamici norocoase de sept-oct 2008 (126)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Beyyyy, nu mai e de plecat de pe forum!!! Se incinge rau treaba!
Ce ai facut Corrina, surprize-surprize? Esti prietena cu zana?

SA TRAIASCA FECIORUL, SA VA BUCURE SI IMPLINEASCA, SA FIE SANATOS SI PAPACIOS! RECUPERARE RAPIDA TIE SI TE ASTEPTAM CU POVESTEA NASTERII!!!!!!!!
Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

35+ LUCA

AMR 30 ZILE!!!

POZE
CAMERA LUCA
VIDEOS LUCA!!!



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:


mai apar si eu, sper sa nu dati cu rosii...si ce vad...atitea vesti bune:)
corina, ana felicitari multa sanatate si bblushi cuminti.
xor si boo multa bafta miine, nastere usoara, bblushi sanatosi si refacere rapida!
eu acum am aterizat de la dr, suntem bine, mi-a zis ca e colul cam scurtat, 34mm, si am primit no spa si gynipral
fug sa caut poze cu carla:)

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

corrina, sa-ti traiasca baiatul!

Nausica31+ si bebe Nedelcu
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Citat:
citat din mesajul lui Corrina
SUNT FERICITA!!!

Corina, mami de Mihnea-Cristian

37s+ Mihnea Cristian


Corrina, ce frumos ai sintetizat totul! M-ai terminat de emotie! Sunt sigura ca e o imensa fericire!

35+ LUCA

AMR 30 ZILE!!!

POZE
CAMERA LUCA
VIDEOS LUCA!!!



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa.g spune:

Bine ai venit pe lume Mihnea – Cristian
Corina – refacere rapida si sa fiti amandoi sanatosi


Bafta multa pentru maine viitoarelor mamici Va asteptam cu drag sa veniti acasa cu puiutii vostri.

XOR
BOO


36 +
www.flickr.com/photos/25613544@N08/?saved=1" target="_blank">noi si burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Corrina, sa va bucurati de el si sa fie cuminte si mancacios

Nusha,se pare ca ai treaba cu listuta mai repede decat era prevazut.Iar Daviduta e destul de cumintel...cel putin in ultimele doua zile..dar cred ca e putin 'smerit' ca nu s-a intors inca si se simte cu musca pe caciula

33+
bebe David

Lucrusoare bebe David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Corina felicitari!!!!Sa-ti traisca feciorul si sa fie sanatos!!!!!

Boo si xor nastere usoara !!!!!!


Noi am fost pe jos vreo 2 statii sa manac amandina ca ma lovise pofta si la intoarcere a inceput o durere de burta din aceea ca si cum as avea nevoie la toaleta....e contractie ca la toaleta nu aveam nevoie.....???????eram fericita ca ma apuca nascarea dar uite ca pana acasa imi trecu....dar era contractie sau nu ca sa stiu si eu pe viitor????

Muuh ai o burta superba si un baietel asemenea!!!!!!!

Nusha bine ca ai revenit,azi o intrebam pe felicic de tine,crezui ca ai nascut si tu!Deja acum e lege cine dispare putin de pe forum naste



asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!Mai avem 3s!

37+LUCA

AMR 21 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Mami de Alexa, col scurt la 34 mm??..pai eu atat il aveam in vremurile mele cele mai bune...si inainte de bebe!

33+
bebe David

Lucrusoare bebe David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri

Corrina, sa va bucurati de el si sa fie cuminte si mancacios

Nusha,se pare ca ai treaba cu listuta mai repede decat era prevazut.Iar Daviduta e destul de cumintel...cel putin in ultimele doua zile..dar cred ca e putin 'smerit' ca nu s-a intors inca si se simte cu musca pe caciula

33+
bebe David

Lucrusoare bebe David


tu chiar crezi ca smecherasii nostri stiu de "smerenie"??ha! nici prin cap nu le trece da noi ii iubim tare tare si asa!

corrina ce frumos ai scris!!bravo mamico felicitari!!sa va traiasca micutul mihnea si sa fie sanatos!!! cand ai timp te rog mult sa ne povestesti cum a decurs nasterea, ca deh e naturala si ma intereseaza in mod direct si vorba evei vrem pozeeee!!!!

cd bafta maine la eco!!! sa vii cu vesti bune despre mikul!!!


andy_p

eva am citit ca luca e deja flacau mare!!!3kg!!! felicitari! cat despre card...e de debit si aveam destui bani pe el, dar jur ca nu i-am spart pe toti oricum vad ca de ieri sotul e cam tacut nu stiu ce sa inteleg de aici...ce conteaza e ca mi=am revenit eu si asta nu numai de la shopping



31+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri

Corrina, sa va bucurati de el si sa fie cuminte si mancacios

Nusha,se pare ca ai treaba cu listuta mai repede decat era prevazut.Iar Daviduta e destul de cumintel...cel putin in ultimele doua zile..dar cred ca e putin 'smerit' ca nu s-a intors inca si se simte cu musca pe caciula

33+
bebe David

Lucrusoare bebe David


tu chiar crezi ca smecherasii nostri stiu de "smerenie"??ha! nici prin cap nu le trece da noi ii iubim tare tare si asa!

corrina ce frumos ai scris!!bravo mamico felicitari!!sa va traiasca micutul mihnea si sa fie sanatos!!! cand ai timp te rog mult sa ne povestesti cum a decurs nasterea, ca deh e naturala si ma intereseaza in mod direct si vorba evei vrem pozeeee!!!!

cd bafta maine la eco!!! sa vii cu vesti bune despre mikul!!!


andy_p

eva am citit ca luca e deja flacau mare!!!3kg!!! felicitari! cat despre card...e de debit si aveam destui bani pe el, dar jur ca nu i-am spart pe toti oricum vad ca de ieri sotul e cam tacut nu stiu ce sa inteleg de aici...ce conteaza e ca mi=am revenit eu si asta nu numai de la shopping



31+ DAVID-MIHAI




33+ posibil Rebeca Alexandra

Bebe

Eco

Mergi la inceput