Mamici norocoase de sept-oct 2008 (126)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Aly_c tinem pumnii ca bb Sebi sa mai stea la mami macar 1 saptamana

Nushulica welcome back girl

33+ posibil Rebeca Alexandra

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri

Boo si Xor,.Sa va vedeti bebeii sanatosi si sa va refaceti rapid ca sa fiti alaturi de ei cat mai repede!!

Nusha,..deci de asta ne esti.Lumea intreaba de tine si tu la cumparaturi de accesorii.Te rog sa treci maine in lista urmatorii bobocei sa te faci utila ca ai luat o pauza cam mare

33+
bebe David

Lucrusoare bebe David


multumesc mult ca v-ati gandit la mine chiar citeam acum din urma si am vazut ca ati tot strigat dupa mine si eu probam balerini atunci sa traiti , am inteles!!! maine ma conformez! ce face daviducul??citeam acum ca sapt trecuta avea 2.6 si acum are 2.5...hmmm depinde de eco stai linistita!!! cum sta cu gimnastica??

bine ati venit acasa carla si anca!!!sunteti 2 frumoase dar anca sa stii ca te eclipseaza micuta carla!!! e o scumpica si deja are cercelusi nu pot sa cred ! iti urez mult laptic poate o sa reuseasca micuta carla sa pape doar laptic de la mami sa nu mai fie nevoie de formula!


felicic ce m0ai facut tu sa rad cu mesajul ala ...chiar sa stii ca fara sa citesc ce ai scris tu mi-am facut de cap si cu mancarea...adik am mancat ce si cat am vrut nu m-am mai oprit de la nimic...rezultatul: 2kg in plus in 8zxile
ma duc sa mai citesc din urma ca uit rpd tot ce citesc dar asta e...nu regret nimic!!!

ca vb de kg eu am deci 17 in plus si burta de 110cm...si ca o "noutate" asa...mi-au aparut vergeturi pe coapse si talie ...si-s urate si rosii ...si cata crema de la galenic am bagat in mine...si tot degeaba

angelyna, cd multumesc frumos de primire ! promit sa nu mai dezertez



31+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corrina spune:

Salutare,
Va anunt repejor ca am nascut duminica(ora 19:40)-17 aug 2008, natural, 37s1z, un bb , Apgar 9, 48cm, 2600 g, sanatos si frumos ca tatal lui. Azi am ajuns acasa si am gasit o minune de dormitor, surpriza de la tati. Ne simtim bine si felicitam din suflet pe noile mamici Freshanana si Andy_g. Nu am apucat sa citesc din urma, insa presupun ca deja Anca si Claudinna au ajuns acasa, nu? Felicitari si lor si tuturor sa ne traiasca puisorii, sa fie sanatosi si sa ne bucuram de ei.
Salutari tuturor fetelor si abia asteptam sa va "vad".
SUNT FERICITA!!!

Corina, mami de Mihnea-Cristian

37s+ Mihnea Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:


Corrina felicitari, sa iti traiasca flacaul, sa se faca mare, sa fie sanataos si papacios si sa nu dea batai de cap

35s Mikul Robert Constantin
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Emotii cat casa ma iau cand ma gandesc la voi! tin pumnii strans strans si scot agitate! Asteptam vesti si poze cu copii frumosi:
BOO & ALEX

XOR
Boo, cum esti? Te-ai lamurit cu prietena ta cum e la spital?

Clau, bafta mainela medic!

Nusha, bine ai revenit! Halal terapie pe capul tau, imi place! Ce plafon de descoperire are cardul sotzului tau?

Bitza, tu ce faci mamicule? cum iti este? contractii ceva? Eu sunt politicoasa, sa stii, ma bag la loc la coada! Sper sa nu mai ies din rand, ca din casa am interdictie autoimpusa :((((


Aly_c, ne gandim la tine sa mai stea Sebi in burtica! Daca vrea sa vina acum, Doamne ajuta sa fie un copil sanatos si cuminte!


Miruna, wow ce frumoasa burtica ai! E super!!! Iar copilutzul tau e de-a dreptul mortal!!!

Eu sunt mai bine, am facut nitzica treaba doar, mi-a venit si alta comanda de la chicbb, in sfarsit! E superb sacul de dormit vernil, si salopetele, am pus poznici, si stau cumintica, hainutzele sunt la uscat, azi sunt mai pregatita decat ieri pentru marele eveniment! Cos de zor la finet!

Pooooop!

35+ LUCA

AMR 30 ZILE!!!

POZE
CAMERA LUCA
VIDEOS LUCA!!!



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

aly_c si sper sa fie bine ptr tine si ptr bb
Nusha ma bucur ca esti k si ti-a trecut depresia
CORRINA SA-TI TRAIASCA BAIATELUL .MA BUCUR CA SUNTETI BINE SI ACASA.NE-AI FACUT O SURPRIZA FFF FRUMOASA MAMICUTZO!!!!!

36+bbelina
AMR 4 saptamani
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

batai de cap..la papaceala ma refeream Corrina
asteptam poze cu Mihnea Cristian si povestioara (cand ai timp)

35s Mikul Robert Constantin
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LUCUTTA spune:

Corrina,felicitari si tie pt comoara de baietel!

Fetele cam la cate saptamani se intoarce bb?


30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Corrina

Salutare,
Va anunt repejor ca am nascut duminica(ora 19:40)-17 aug 2008, natural, 37s1z, un bb , Apgar 9, 48cm, 2600 g, sanatos si frumos ca tatal lui. Azi am ajuns acasa si am gasit o minune de dormitor, surpriza de la tati. Ne simtim bine si felicitam din suflet pe noile mamici Freshanana si Andy_g. Nu am apucat sa citesc din urma, insa presupun ca deja Anca si [Claudinna] au ajuns acasa, nu? Felicitari si lor si tuturor sa ne traiasca puisorii, sa fie sanatosi si sa ne bucuram de ei.
Salutari tuturor fetelor si abia asteptam sa va "vad".
SUNT FERICITA!!!

Corina, mami de Mihnea-Cristian

37s+ Mihnea Cristian


nu imi vine sa cred.

Bb Mihnea sa fii sanatos, papacios si sa furi inimile fetelor.

Corina refacere rapida mamico [pup, te asteptam cu poze si povestea nasterii.

33+ posibil Rebeca Alexandra

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Am emotii cand vad ca vin boboceii, eu am impresia ca mai am multttt pana vine si al meu
maine ma duc la eco sa vad ce face piciul, sper sa pot dormi in seara asta, de nerabdare

35s Mikul Robert Constantin
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput