Gasca de Constanta (100)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamacita

Citat:
citat din mesajul lui Fiquelle

Buna ziua!
Mamacita, ce face piciorul? Ai scapat fara ghips?
In privinta copilului, pot spune ca sunt norocoasa...e destul de cumintel si ma simt bine, m-am refacut foarte usor dupa aceasta a doua cezariana, asa ca abia astept sa reintru in viata sociala.
Crig, ce mai face Mariuca? pe unde va mai plimbati?

MADALINA si adoratii ei, SOFIA MARIA(12.08.2004)si ALEXANDRU NICOLAS(4.08.2008)



Se pare ca nu mi-e dat sa scap de ghips;ghetuta comandata a ajuns in Romania,dar de la Buc.la Cta ajunge prin Posta Romana,deci...probabil ajunge cand mi se vindeca fractura!Am sunat in Anglia si mi-au zis ca maxim 3 zile lucratoare le ia lor trimiterea in Ro,dar apoi,din experienta lor,dureaza inca aproape 2 sapt.pana la mine!!!Parca vine cu magarul!Asa ca maine ma duc sa-mi puna ghips si,cand si daca o veni ghetuta,comutam...Daca scap fara operatie tot zic "Bogdaproste!"...



INCREDIBIIIIL! DOUA SAPTAMANI DE LA BUCURESTI LA CONSTANTA???
Macar te simti mai bine? poate se vindeca frumos si nu mai e nevoie de operatie...

Noi ne gandim deja la botez, asa ca m-am apucat sa caut un restaurant dragut, nu foarte mare, mai degraba un salonas de maxim 50 de persoane. daca stiti ceva de genul acesta, testat de voi, cu mancare buna si curat, poate imi lasati si mie doua randuri...saru-mana.

MADALINA si adoratii ei, SOFIA MARIA(12.08.2004)si ALEXANDRU NICOLAS(4.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

fetelor am si eu nevoie de niste recomandari de la voi.
M-ar interesa sa stiu care sunt firmele mari cu materiale de constructii din CT. (exclus Praktiker, Metro si altele de acest gen)
Ma puteti ajuta??

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ele

fetelor am si eu nevoie de niste recomandari de la voi.
M-ar interesa sa stiu care sunt firmele mari cu materiale de constructii din CT. (exclus Praktiker, Metro si altele de acest gen)
Ma puteti ajuta??

Elena & Denisa
NOI



Pe Aurel Vlaicu sunt Arabesque, Menatwork, Narcom international. In oras este Brick, un fel de praktiker. La delfinariu si in Inel gasesti Expert construct. Sunt sigura ca mai sunt, dar acum nu-mi vin in minte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Salutare dragelor!
Mamacita refacere sigura si cat mai putin dureroasa!
Mada la rest.Delfinul din Flamanda au un salon mic de vreo 60 de persoane. Ai putea sa mai incerci la Porto Fino(sper ca e corect) langa benzinaria de la campus. Daca imi mai aduc aminte locatii mici iti spun. Eu iti recomand ceva in oras, nu in Mamaia.
Noi am fost duminica la un botez pe terasa la Colonadelor si am vazut ca au si saloane mai micute.

Dady un sincer La multi ani!!! cu intarziere Ce-ti mai fac finii, un bebic pe cand?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Tania, La multi ani, sanatosi si fericiti alaturi de cei dragi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Tania, La multi ani, sanatosi si fericiti alaturi de cei dragi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaS spune:

Tania un sincer La multi ani! Sanatate cat cuprinde si cat mai multa fericire iti doresc!



www.tatianaforkids.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Multumesc mult fetelor, pentru urari!

Pentru ca era o varsta rotunda(20x2!!)....nu putea trece nesarbatorita. Desi casa este inca in lucru am gasit varianta de a-mi sarbatori ziua la Parcul Rece Al RATC_ului alaturi de prieteni dragi mie. A fost o petrecere tare reusita si in aer liber...poze voi pune in curand ...sau poate pune intre timp cateva Dana.???!!!

Ele, spre Agigea s-a deschis si DEDEMAN...noi aproape toate materilalele le-al luat de la ei...o parte si de la Brick.

Madalina, daca nu-ti este peste mana zona cartierului KM4-5..aici este un local cochet si fff cautat. Se numeste Il Padrino. Dar trebuie vorbit din timp.

Am terminat oarecum cu renovarea si o parte din curatenie...numai peripetii am avut si cu mesterii si cu fata care mi-a venit la curatenie.....e rau cand ajungi la mana si dar nu vreau sa dezvolt subiectul...cu bani multi iei teapa la greu de la oameni care nu-s de calitate...punct!

Crixia, of si noi asteptam finutul sau finuta, daca e sa fie... este ... Acum ca sa-si ocupe timpul au inceput facultatea...
Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Noi!


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui dady68

Madalina, daca nu-ti este peste mana zona cartierului KM4-5..aici este un local foarte cochet si fff cautat. Se numeste Il Padrino. Dar trebuie vorbit din timp.



Mada noi am facut botezul Teodorei la IL Padrino, este aproape de noi, a fost frumos, mancarea buna. Noi am dus bautura, sucurile, tortul si fructele. Au un meniu care este foarte bine ales, poti veni si tu cu sugestii, costa 65 ron/persoana. Noi am facut botezul duminica (pentru sambata nu am gasit liber) si ne-a facut reducere la meniu/persoana. Au DJ pentru muzica, costa 150 ron, muzica ff buna. Aici cateva poze de la local.

Tania bine ca ai finalizat, cred ca te plictisit de moloz.

mamacita ma bucur ca ai scapat de operatie. Daca merge cineva sa-ti ia gheata nu ajunge mai repede la tine? Multa sanatate!

O zi buna!



1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi




Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Fetele multumesc de ajutor!


Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput