Colectia de toamna-iarna 2005 (206)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

lavi, da, daca-ti vine sa crezi, unicredit leasing chiar sunt in topul firmelor de leasing din ro!
mi se pare total deplasat modul de abordare, dar nu prea ma mai mira nimic.
nu prea stiu ce sfat sa-ti dau, decat sa incerci sa vorbesti cu un manager.
succes!

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

anda, multumesc!
Certificatul de la Renault a venit pe data de 1. Abia pe 7 a plecat mai departe. De fiecare data cand suni la ei mint si spun ca au facut o etapa pe care peste 2 zile recunosc ca n-au facut-o, sa vedeti, o fi, o pati...

Sa nu crezi ca nu ne-am interesat, Virgil da zilnic telefoane la ei dar se misca precum molustele.

Pana la urma s-a dus Virgil la Unicredit si a luat actele de la ei, s-a dus la politie a luat numar de ordine sa depuna actele, ii vine randul pe seara.

Distractia maxima e ca politia de azi pana luni isi revizuieste sistemul informatic, asa ca si daca depunem azi actele, numai marti primim numerele.

Daca cei de la Unicredit chiar depuneau actele ieri (cum au sustinut pana nu a aflat Virgil de la politie contrariul de au trebuit sa recunoasca si ei) azi aveam numerele si eram rezolvati. Ieri i-a sunat Virgil, au zis da, am depus actele. Azi cand suna la politie sa verifice, actele nu erau depuse. Ce sa ne fi interesat mai mult????

Singura sansa sa mai primim totusi numerele e sa functioneze o pila mare la politie a unui coleg de-a lui Virgil, ceea ce sunt slabe sanse pt ca nu raspunde la telefon.

Daca nu, maine Virgil pleaca de dimineata cu trenul la Alba sa aduca Loganul.

In concluzie, multumesc de oferta, dar in momentul de fata Unicreditul nu mai are cu ce sa ne ajute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

xandra, imi vine sa cred pt ca pai toata lumea cu care am vorbit ne-au spus ca ei sunt cei mai cei. Ma ingrozesc cum sunt ceilalti

Pana la urma cu un manager a rezolvat Virgil sa-i dea lui pe mana actele, se pare ca asta e singura solutie sa ne inmatriculam intr-un final masina. Jenanti.

Nici nu v-am mai zis faze mai vechi de genul ca ne-am dus sa semnam actele si cand citim contractul procentul de avans era cu 5% mai mare decat convenisem initial. Nu ne-au avertizat cu o zi inainte la telefon, nici nu ne-au atras atentia pe loc, noroc ca am citit contractul cu atentie. A urmat o faza penibila in care ne-am socotit pe loc daca avem de unde scoate cei 5%, sunt totusi 1000 de euro, nu 10 RON.
Au zis: ah, cu atat s-a aprobat. Dar n-au putut sa dea un telefon inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

am gasit pila la inmatriculari!


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

anda, esti o bombonica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

S-a rezolvat, datorita Andei care merita pajistea de flori de rigoare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

NOKI, La Multi Ani!!! si multa fericire, sanatate, vacante, si... tot ce-ti doresti

Anda, esti tare. Lavi, birocratia din Romania ma dezgusta. Cat am fost in tara am incercat sa-i scot Riannei certificat de nastere romanesc... Bineinteles ca am renuntat dupa ce am plecat de la primarie cu o lista interminabila de cerinte; mai bine rezolv prin consulat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Noki sa fii fericita, slaba si cu un copil care sa te solicite atat cat rezisti tu!


Pumba tu pe unde esti? de ce nu mai scrii?mi-e dor de tine.

Mitza jos palaria vacanta ta!
Lavi ma bucur ca s-a rezolvat, drum bun si vacanta frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

La Multi Ani Noki.

Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

La Multi ANi, Noki!! Multa sanatate si ani fericiti alaturi de cei dragi tie!

Lavi, bine ca s-a rezolvat cu inmatricularea! Sa stapaniti sanatosi masina!
Anda esti de milioane!!!!

Mergi la inceput