Colectia de toamna-iarna 2005 (206)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Hello!

Ce se intampla? S-a ingustat stilul de raspuns pe forum??? Io-s mai conservatoare, nu-mi place asta nou.

Azi a fost ultima zi cu Doamna Flori. I-au dat lacrimile cand a plecat de la noi. Nu mi-am imaginat ca tinea asa de mult la Sarah. Dar o mai pastrez entru curatenie, deci o sa ne mai vada. Plus la bolile aferente gradinitei.

Maine mergem la dr sa luam avizul d eintrare in colectivitate si rezultatul la corpocultura.

Catutzadap...de luni de gradinitim.

Ioana- ma bucur ca ai mai intrat si pe la noi! Ce mai face Razvanelul mic? Povesteste nitel de voi! mergeti la gradi?

Joy- io nu am dat spaga, dar situatia e speciala, ca Sarah e la gradinita luterana si ea chiar e enoriasa a bisericii.Mumosi ai tai copilasi. Si figuri mari.

Tania- hi hi hi..deci che va fugi pe stadion si va citit reclamele de pe margini...Glumesc. E super tare fii-tu.

Andache- maaare figura Nic cu povestile de la Bran si cu revederea. Draga, ce vrei daca erai incognito?Ce-ai facut cu DVD-ul? Ai rezolvat?

Ma duc la baita, ca piuie bufnita pe langa mine....













Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

situatia este tragica. am venit acasa acum o ora, n-am niciun bagaj facut deloc deloc, manechiura e nefacuta, dar asta poate fi amanata pana maine poimaine, traseul nu l-am definitivat, harta cu serbia n-am gasit in nicio benzinarie, am doar romania si croatia, ma trebuie sa spal niste sandale si niste balerini si sa culc copilul. oare cand termin? cel mai mult imi ia traseul ala...si bagajul pentru mine e "delicat" de facut, cunoscatorii stiu de ce, la nic merge mai repede desi sunt mai multe. vorba lui fiu-meu cand ma vede dimineata ca ma uit cu o privire tampa-ganditoare in sifonier: "ce alegi? asta? nuuu. asta? nuuu. ce alegi mami, ce alegi?"
si maine la 6 dimi trebuie sa fiu odihnita...


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Aoleu, mai Anda, nu mai incepe postarile asa, ca mie mi-a stat inima in loc! M-am speriat ca s-a intamplat ceva super nasol ...lasa-le dracului de amanunte, IMPORTANT E CA MERGETI si vei vedea ce-o sa va distrati, numai voi doi!

MEEMS, wow, ce chestie cu fratele tau! Nu cumva e si sagetator, ca atunci ar fi beton coincidenta! Oare nu mi-ai mai spu odata, demuuuult, ca dl Che seamana cu fratele tau cand era mic? sau imi zicea altcineva? stau execrabil cu memoria.

NOKI voi sta luni cu pumnii inclestati

JOY, tare faini flacaii tai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

tania, pardon!
maine ma scol cu ochii printre dinti de la amanuntele astea:) . ceea ce nu o sa fie bine:)


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

noki, n-am facut nimic cu treaba aia color k n-am avut timp


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

anda, hai, vacanta faina! tine-te de drumu-ntins pin' la destinatie. nu te lasa vrajita de ficiorii vajnici de pe la benzinarii. pupam doi calatori in aventura

mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)

"August 2008"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Tania, frate-meu e leu si dl Che nu prea seamana cu el, numai la pasiuni si la nazdravanii

Anda, drum bun si vacanta placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

E clar.
Au crescut copiii. Nu ne mai preocupa fiecare respiratie a lor.
De-asta nu mai scrie nimeni...

Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza colectiei dragi!

Deci azi calatorim virtual catre Croatia. buuun asa, imi place mult destinatia. Andache, drum bun, fara peripetii, plaja cat cuprinde, castele de nisip idem si daca s epoate si vreo aventura-doua nu ar strica.Have fun!

Bic- dap..au crescut banditii mici. Da' e bine ca amu avem timp si de alte povesti.

Tania- pumnii stransi si acatiste la biserica.


Io taman am bagat masina de spalat de si e mare sarbatoare. Sper sa nu ma bata DD.





Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Mda..daca n-am murit azi nu mai mor niciodata

Am avut ceva treaba prin oras si am parcat la Sf Gheorghe, am rezolvat ce am avut de rezolvat si la intoarcere am zis sa intram in biserica sa aprindem si noi o lumanare. Zis si facut, am cumparat lumanari, am aprins si pt o fractiune de secunda m-am intors sa-mi aranjez geanta. Cand am itors capul, Miruna ia-o de unde nu-i. Intru in biserica, nici urma, am alergat prin curte..nimic. Intreb niste bodyguarzi, cica era langa mine cand au vazut-o...am inceput s-o strig de disperata, toata lumea s-a alarmat si a inceput s-o caute...cand vad ca ma striga cineva. Unde ziceti ca era mandra? Iesise bine mersi in statia de la tramvai si statea pe gard. Am crezut c-o calc in picioare. Inutil sa va zic ca am tensiunea 20 de atunci si nu-mi mai revin. Cred ca-i iau pager din ala care sa piuie cand se indeparteaa pt ca are un talent fantastic de a disparea de langa tine. Si ai vostri tot asa fac?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput