Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inna30 spune:

buna fetelor, am intrat si eu in clubul vostru, sunt posesoparea unei burtici de 7 sap, dezorintata ce-i drept in ultimul timp dar sper sa aflu mai multe de la voi.va pup si va multumesc


7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Cocufan inca nu e cazul sa iti faci griji. Peste tot spune ca din cauza raului poti slabi in prima perioada.

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plici plici spune:

Buna dimineata burtici

fete noi, bine ati venit, sa aveti bebei sanatosi si voi la fel

eu aseara am atins o culmea raului de pana acuma...am vazut ca vorbeati de greturi...si eu am crezut ca o sa fiu fericita posesoare a unei sarcini fara greturi...asta pt vreo saptamana, ca de la sapt 6 le port cu mine in fiecare seara .

la capitolul kg...am si eu un kg in plus. nu e f vizibil fizic, se vede pe cantar...

pupici ca m-am intis ca placinta si devin plictisitoare

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

va pup burtici! plec la cluj acum. la 16 am programare la medic. tineti pumnii!

Maria 10+

vine bb!


Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MITITICA82 spune:

MULT SUCCES MARIA K, AI SA VEZI CA VA FI TOTUL BINE.TE ASTEPTAM CU VESTI BUNE.TIN PUMNII.
FETELOR, VOI ATI ANUNTAT LA SERVICI OFICIAL CA VETI AVEA BB?CUM SE PROCEDEAZA?VA PUP

http://bd.lilypie.com/MNeep3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floryela spune:

se anunta in scris in doua exemplare faptul ca esti insarcinata cu o adeverinta de la doctor. eu personal am anuntat dar nu in scris. dar am martori si nu-mi fac probleme
pupici

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocufan spune:

Aalina, multumesc de raspuns.
da, cred ca e normal deoarece desi suna ciudat, in afara de micul dejun si ceva fructe, cam tot restul merge la toaleta. desi ma trezesc dimineata cu greata, cel mai rau imi e dupa-amiaza si seara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocufan spune:

plici, nu citisem mai devreme ce ai scris. se pare ca nu e chiar atat de ciudat sa am culmea greturilor si a raului seara.

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocufan spune:

Maria K, ce medic ti-ai ales?
eu mi-am facut programare la Fulga Florescu de la Stanca dar asta doar pt ca ea este una din asociatele de la clinica noua privata Gynia.
in 22 iul avea loc abia in 19 aug. tot nu e rau. anul trecut m-am programat la dr. Muresan cu o luna jumate inainte (atunci era doar un control de rutina pt a incepe conceptia).

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Raluca Alexa scuze de intarziere in raspuns: cumnata mea nu a facut aminocenteza, a facut doar eco 4D, nu are cazuri in familie si da are 35 de ani dar asta nu e relevant deoarece am o gramada de prietene peste 35 ani la care nu au fost rezultate aiurea la teste


11+

Mergi la inceput