***Capsunele-n scutecele de mai iunie 2007 (74)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Chris, sar'na de invitatie!Copilutii tai minunati si pe tine ink o data pt optimism.Sorry dc n-am citit tot din urma!

LA MULTI ANI SARBATORITELOR DIN ULTIMELE ZILE!

Si....santate multa capsuneilor bolnaviori! pt toti caci sunt frumosi toti!


PETRECEREA DE 1 ANISOR

PAPA BUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Am fost cu Bogdanel la dr (nu la Taropa) si mi-a zis ca are un inceput de stomatita (au aparut cateva afte in fundul gurii). Facem badijonari si doar daca revine febra mare luam si Augmentin. Problema e ca nu mananca (abia aluat 2 linguri de mancare) si singurul aliment pe care il accepta (laptele) nu ii face bine pt ca favorizeaza inmultirea aftelor...

Didi, ce faina e masinuta aia din parcul de ditractie. Ah, si ce-mi place poza ASTA.
Wow, si ce faina e piscina. Eh, stiu ei nemtii cum sa-si distreze copiii... Nu m-am lamurit insa care treaba cu "telegutza" anexa la bicileta... arata fain oricum.
Chris, m-ai facut sa rad apropo de cocosul vecinului.
Alyna24, ne bucuram ca ai scris despre voi. Am vazut pozele cu Daviduzta, a crescut frumos si seamana teribil de mult cu taticul lui.
Mica, ai fa o selectie si arata-ne-o pe Maya. Ne e dor de ea.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
PICATURI DE VARA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lbelciug

Am fost cu Bogdanel la dr (nu la Taropa) si mi-a zis ca are un inceput de stomatita (au aparut cateva afte in fundul gurii). Facem badijonari si doar daca revine febra mare luam si Augmentin. Problema e ca nu mananca (abia aluat 2 linguri de mancare) si singurul aliment pe care il accepta (laptele) nu ii face bine pt ca favorizeaza inmultirea aftelor...

Didi, ce faina e masinuta aia din parcul de ditractie. Ah, si ce-mi place poza ASTA.
Wow, si ce faina e piscina. Eh, stiu ei nemtii cum sa-si distreze copiii... Nu m-am lamurit insa care treaba cu "telegutza" anexa la bicileta... arata fain oricum.
Chris, m-ai facut sa rad apropo de cocosul vecinului.
Alyna24, ne bucuram ca ai scris despre voi. Am vazut pozele cu Daviduzta, a crescut frumos si seamana teribil de mult cu taticul lui.
Mica, ai fa o selectie si arata-ne-o pe Maya. Ne e dor de ea.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
PICATURI DE VARA


Liv, sanatate lui Bogdanel. baiatul sa treaca rpd.
Ai facut un tatic fericit cu remarca asta:"seamana teribil de mult cu taticul lui".Nu si mamica.Glumeam.
Vroiam sa te intreb:pozele din semnatura sunt facute de kinderstudio sau altcineva?Ca noi n-am aucat sa-i sunam pt o sedinta foto!



PETRECEREA DE 1 ANISOR

PAPA BUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Liviana, mi-am intrerupt spalatu vaselor, sa intreb ce mai face B, dar vad ca ai raspusn deja... De la afte a varsat ieri? Inceraca alte lichide, supa de gaina... ceva. Sa se faca repede bine
Chris esti o figura!!! E clar ca vecinu vb cu nevasta... "vecini de astia ne-au trebuit noua.. sa ne fure cocosu"... si mai si gatesti afara la ceaun... noroc ca sinteti blonzi.


Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Alyna, nu, pozele le-a facut alt fotograf.
Graviduta, chiar, tu ai mai pozat-o profes. pe Mara?
Ioana, cu supa de gaina n-am incercat. Speram sa manance mancare solida... Varsaturile cred ca de la temperatura au fost. Oricum, bine ca nu s-au mai repetat.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
PICATURI DE VARA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Ioana...noi suntem blonzi!El e ceva mai...intunecat!(tigan)...Da'totusi e cumsecade...Si sunt foarte curati!...Liv...ar putea sa-i faca bine supa de gaina...desi eu stiu ca-i tare buna la raceli!!!Multa sanatate!...

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Am pus cateva poze de aici[/red].

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudorcatalin spune:

Buna fetelor.
Stie cineva cum pot sa modific si eu nick?? de exemplu as vrea sa apara Magda68 sau altfel, sa nu mai apara TudorCatalin.practic nu scrie copilul,( am mai intrat si eu pe diferite forumuri, si toata lumea mi se adresa cu domnule TudorCatalin
se mai poate schimba???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Mica, am admirat-o pe Maya, mi se pare ca s-a schimbat asa de mult!
Didi, ti-am vazut pozele dar am uitat sa spun. Superbe!
Chris, sa te fi dus asa plina de vanatai sa deschizi discutia despre cocos!!!
Alyna, e un scump davidelul, mai intra cand mai ai timp.

Livia ma innebuneste cu laptele noaptea. Mananca la ora 10 seara 0210 apa cu 7 masuri lapte si 2 masuri cereale, peste 3 ore 210 apa plus 7 masuri lapte si peste alte 3,30h rade un biberon din nou. Nu am leganat-o noaptea 3 zile dar apoi am cedat nervos si azi noapte iar am leganat. Dupa cum zicea Elteka, "am programat gresit"...

Chiquitita, mami de Livia (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Chiqui...pai tu crezi ca m-o batut degeaba sotu?!?De ce-am furat cocosu?!?M-o batut de pofticioasa ce-am fost!...vezi tu cum ne certam pt cocosel?

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput