Timisoara, Impreuna! ( 116 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

dana ok, da' sa sti ca io nu ma pricep la jocuri. pt asta il pun pe sotz. daca stric ceva, nu ma bati, da?
trebe la ore fixe butonat, ca asa e mai complicat un pik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

www.dreamtravel.ro/img/budva/budva-img03.jpg" target="_blank">iote ce www.dreamtravel.ro/img/budva/budva-img04.jpg" target="_blank">zice www.dreamtravel.ro/img/budva/budva-img02.jpg" target="_blank">GPS-ul meu
l-am pus pe bitzigla si am taiat-o ...

distractiv?? nooooo, facem incalzirea pentru Vaca'




pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ioi, da' paseaza gps-ul ala si la altii, sa le arate citeceva!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

adica vezi crucis deja iubita?! sau nu se vede deloc?
remediem, no problem.

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ba am vazt, tot-tot, f fain! dar io mi-as dori sa imi arate niste munti, alpii elvetieni sa zicem, cu zapada si cu vaca Milka!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Katik mai ai putina rabdare, diseara poate iti arat si nite munti
Maria m-ai terminat...........vreau si eu

Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

Poze noi.....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

bb-yasmi, am vazut ca intrebai de cabinete de tatoo. pai eu nu le cunosc numai ai mare-mare grija cu ele, si mai ales cu cei care fac acasa. pericolul infectarii cu hepatita B si C este mare la tatuaje. nu e de joaca cu ele, nu se vindeca, traiesti cu ele toata viata(da, se pot tine sub control, doar atit)
pup printesa mica(care deja este mare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

www.isualum.org/documents/Swiss_Alps_and_Salzburg_1.jpg" target="_blank">special pentru Katik cu modificarea ca in loc de mustacila sa-si inchipuie mujkiulosu' din pozele Anei ...da, da...ala cu pachetele pe abdomen si mulatru pe deasupra

mira, misto rau, asa-i?!

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

mira, pai pozele voastre sunt superbe!!!!!!mereu le-am admirat!
elvetia este tara pe care mi-o doresc cel mai mult s-o vizitez.eu sunt fan munte, la mare m-as duce doar pt copii. eu din clasa a zecea, pina mai acu 6 ani am fost in fiecare vara la munte cu cortul si rucsacul in spinare, si acum tare mult imi lipseste, dar asta este, mai cresc putin copiii si apoi mergem in patru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Kati, www.wallpaperpimper.com/wallpaper/Landscape/Mountain/Winter-Wonderland-1-1024x768.jpg" target="_blank">asta te-ar aranja?

Nu e asa complicat, e doar un joc, atata doar ca daca nu butonez multa vreme la el mi se prabuseste orasul ... nu trebuie ore fixe, nu-i nevoie de chestii complicate, doar sa intrii si sa-mi cheltuiesti resursele din cand in cand, ca sa nu le ia dusmanii....

Dupa cum vedeti am probleme existentiale si preocupari profund intelectuale.

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput