Mamici norocoase de sept - oct 2008 (108)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

alina eu probabil ca o sa va anunt de Boo iar de mine va vor spune fie fetele de la Odiseea lui Alexei fie felicic. De asta spuneam eu ca este util sa avem o lista cu telefoanele pe PM.
Eva la mine nasterea in sine a fost o experienta pozitiva dar am spus DA din chiar prima luna cand m-a intrebat cineva daca mai vreau copii.

Miruna 33+ si Alexei (13.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

miruna, voi sunteti acolo, loco, va si cunoasteti intre voi, eu cu cine sa ma vad?:(

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

alina pai nu trebuie sa ma vezi ca sa le pot anunta pe fete ca ai nascut.

Miruna 33+ si Alexei (13.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Salut fetele, am dormit si eu vreo 2 ore!
Si eu m-am simtit super ok toata sarcina, chiar si acum ma simt, dar dak dr zice ca tensiunea e mare
Nausica, eu as zice sa astepti eco la 34 sapt ca nu e asa tarziu...ai timp destul pt cumparaturi!E mai bine decat sa faci una acum si una peste 2 saptamani...zic eu...eu nu sunt de acord cu multe eco decat daca e motiv intemeiat
ALexa, mai e asa putin!!!
Aly


35+LUCAS
AMR 5 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Eu va anunt de Anca si de cine s-o mai nimeri!
De mine o sa anunt singurica, ca am luat nr de telefon ale fetelor de pe mailul comun, laureta, claudinna, monica si cine mai era! Oricum, daca dispar suspct cateva zile sa stiti ca m-a apucat nascutul, ca nu am prevazut nici o plecare de acum incolo!
La cata limbarita am, cred ca veti realiza repede ca am un pui in brate si sunt la maternitate!
Oricum, eu o sa dau o trambitza!

32+ LUCA

Atat mai este pana vine !!!!

AMR 51 ZILE!!!

POZE
VIDEOS LUCA!!!



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

dyanira, acum am vazut ca esti din Timi. eu sint din Bucuresti, dar am facut facultatea si masteratul in Timi si tot acolo fac acum si doctoratul (cu sincope) - asa ca mi-e tare drag orasul tau.

cit despre cind si cum e bine cu BB2. eva, ai dreptate in privinta refacerii organismului. si are dreptate si cine spunea ca trebuie sa te bucuri de bebelus intre 1-2 ani cind, probabil si el are cea mai mare nevoie de tine.

totusi, eu am deja 33 de ani, cind o sa-l nasc pe Nedelcu o sa fiu aproape de 34, asa ca nu mai am prea mult timp la dispozitie.
eu am fost primul copil, m-a facut mama la 33 de ani. sora mea a venit dupa 5 ani, frate-miu dupa 7.

mie mi-a fost foarte greu sa-mi accept sora, ma bucurasem prea mult de atentia nedivizata a parintilor, bunicilor etc. dar sora-mea si frate-miu s-au inteles perfect.

deci probabil ca 2, hai 3 ani diferenta e diferenta maxima. dar lucrurile astea, in general, sint greu de planificat si difera asa de tare de la o familie la alta incit, de fapt, e f greu sa generalizezi.

Nausica28+ si bebe Nedelcu
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Claudinna, fericito!!Felicitari pt analizele bune si tensiunea super.

35+LUCAS
AMR 5 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

atunci o sa trimit si eu pm-uri cu nr meu de tel :)

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

MESAJ DE LA ANCA:
"Inca nu vin acasa mai stau cateva zile sa vedem cum evoluez in lipsa tratamentului. Sunt supi pt ca medicul meu merge in concediu toata luna august si de maine ma preia altcineva. Pup toate burticile"

32+ LUCA

Atat mai este pana vine !!!!

AMR 51 ZILE!!!

POZE
VIDEOS LUCA!!!



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Am cerut aprobare de la sotz, ma bag si eu la BB2 peste 2 ani, sau BB2&3 zice el.El crede ca BB2 care trebuia sa vina acum cu Mikul se va intoarce

32s+ Mikul Robert Constantin
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput