Tulcence? 8

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

pozele o sa incerc sa le pun dupamiaza ca acum plec de acasa cu Albert si-l las pe sotul meu sa faca curat.
va pup

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirell@ spune:

buna fetele....

eu............nu mai rezist.... in mijlocul verii cu febra. Saptamana trecuta a tusit...i-am dat Augmentin bis si i-a trecut. De vineri si pana aseara nimic n-a mai avut, cand deodata febra 39. L-am infasurat in apa cu otet, i-am pus un supozitor in fundulet si cateva picaturi de algocalmin. Dupa o ora a mai scazut si a tinut asa pana dim la 5 cand.....iar febra. Azi ma duc la doctor. Ma gandesc poate nu s-a tratat bine gatul si i-a mai ramas vreo bacrerie. nu stiu ce sa mai fac????!!!!!!
la 3 luni copilul e racit.... parca ar avea program. Ii dau sirop pentru intarirea sistemului de imunitate de cateva luni bune dar tot a racit.

In rest..... n-am fost nicaieri vara asta...pana in prezent. Poate de acum....ca doar mai este o luna de vara.

Va pup.

_
Mirell@ mammy lui Teo 1an si 4 luni dansez pentru tine, mami 02.03.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirell@ spune:

Imi pare rau ca trebuie sa va spun astea, dar ma gandesc ca suntem o echipa si trebuie sa ne sustinem una pe alta.

Felicitari fetelor care au reusit cat de putin sa-si valorifice concediul si au plecat in diferite locuri.

_
Mirell@ mammy lui Teo 1an si 4 luni dansez pentru tine, mami 02.03.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moruna spune:

buna fetelor!
mireleionut sunt foarte incantata ca ti-a placut la sfantu gheorghe.eu m-am nascut acolo si pana in clasa a VIII a acolo am locuit ca mama era cu serviciul acolo.iti dai seama ca iubesc locul ala si ma simt foarte mandra cand aud lucruri frumoase despre sfantu.
mirell@ imi pare tare rau ca bebe e bolnavior.va doresc insanatosire grabnica si multe ganduri de bine!nu pot fi alaturi de voi decat sufleteste.va pupacesc ca poate va mai trece...tie oboseala si ingrijorarea si celui mic raceala

mami de andrei 08 MAI 2008
cand tu arati cu un deget,trei degete arata spre tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare fetele!!!

ma bucur ca va gasesc la capitol nou, n-am citit din urma ci doar la acest capitol.
eu am fost la vama veche, si o zi la bulgari la balcic unde a fost super si la albena...
a fost o saptamana relaxanta cu exceptia catorva mici incidente: greata, voma etc...
si astazi ma simt tot rau...nu pot sa mananc
maine dupa amiaza merg in sfarsit la dr de familie.
imi pare rau ca nu pot sta la povesti cu voi dar am f mult de lucru si ma simt f rau...

va imbratisez pe toate, piticii

silvi 5 + http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

neata, fac mancare dar tot vin pe aici sa arunc un ochi
mirell@ imi pare rau ca Teo e bolnavior, poate ar fi bine sa-i faci un exudat oro-faringingian sa vezi dc are ceva. Sanatate pitikului
silvi mai ai putin de indurat cu starile astea. Cica dupa luna 3 trec ( eu n-am avut)
va pup
a! pozele le vedeti incepand de aici http://community.webshots.com/album/565046230DSBnIn
sper sa se vada

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

gabi, stai linistita pozele se vad f bine. sunteti niste frumosi cu totii...si mai ales albert

silvi 6 + http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

buna fetele cochetele
Tin sa va anunt ca noi am petrecut 2 zile foarte frumoase , duminica m-a dus sotul meu si cu dascalul de la biserica de la el la Constanta la Carrefour , am facut cumparaturi , i-am luat si Mariei un scaun de masa , nu este foarte performant dar merge pentru o perioada de timp am mai cumparat diverse lucruri pentru casa , pe urma am plecat in satul de vacanta unde a fost tare frumos si am reusit sa ajungem si in mare putin , am plecat foarte tarziu de la Tulcea pe la ora 14 si ceva .
Ieri ce crede-ti ca am facut , nici nu aveti idee pe unde am ajuns , Andrei al nostru este inebunit dupa trenuri , in fiecare zi il duce sotul meu la gara sa vada cand pleaca sageata albastra spre Bucuresti si asa ca ieri dimineata m-am dus la gara impreuna cu sot si copii , sotul i-a dat ceva nasului si am plecat cu Andrei pana la Babadag sotul avea niste treburi de rezolvat la Babadag si asa ca el cu Maria au venit si ne-au luat de la gara din Babadag , dupa ce am rezolvat treburile acolo a trebuit sa mergem pana in Ciucurova iar de acolo am ajuns pana la Atmalgea , a fost tare frumos si niste peisaje de mi-am amintit de casa , padure foarte multa .
Am reusit sa pun niste poze , le puteti vedea AICI

Mirell@ sanatate multa lui Teo ,
Silvia sa treaca mai repede greturile si sa-ti fie bine ai grija de tine si de beeb
moruna imi pare rau ca nu te pot ajuta cu informatii despre sterilete , doctori buni , eu nu am fost deloc la control de cand am nascut , astept sa merg acasa la Brasov sa-mi fac controlul ginecologic la dr cu care am nascut, aici la Tulcea nu am curaj sa merg la acesti dr , unul mai rau ca celalalt si dornici sa le dai cat mai mult
Mirelaionut ma bucur ca v-ati simtit bine in concediu sarcina usoara si ai grija de tine si bebe
Gabi foarte frumoase pozele , o familie fericita ,
Haide-ti fetelor sa ne intalnim toate sa mai vorbim ,pacat de vremea asta frumoasa de afara ganditi-va la o zi in care sa va convina si sa nu aveti programul prea incarcat si veniti cu idei


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Album poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

dany, ma bucur ca ati avut parte de o iesire chiar daca a fost scurta...v-am admirat si pozicile.
eu de luni sunt in concediu si dispusa la intalneli cand vreti voi

silvi 6 + http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaionut spune:

Buna, fetele! Si eu abia astept sa ne intalnim, cand vreti pot sa trag un chiul mic de la servici. Daca vreti va arat si niste mostre de parfumuri faine de la FM GROUP,o firma noua aparuta in tara, au parfumuri cu esente identice( sunt facute de aceeasi firma din Germania care produc pt. marile nume ...) cu cele tip Chr. Dior, Channel, Celine Dion, Kenzo, Nina Ricci, Giorgio Armani, etc, sunt f. persistente, va spun sincer, si la 30ml costa 49lei sunt f acceptabile pt. ca nu se plateste sticla in care se fac aceste parfumuri renumite- sticluta aceea sofisticata e f. scumpa, acestea sunt in sticle simple, si nu se plateste nici chiria din marile magazine unde se vand aceste produse, acestea de la FM se vand in sis. MLM, gen Avon, Oriflame, si mai au si alte produse faine gen roll-on care nu inchid porii- si asta e o problema de aceea se fac noduli la subrat, parfum tip gel de camera si masina, etc

Va pup pe toate si aveti grija de voi si de pitici!

http://community.webshots.com/album/556405542tNlPgV
http://community.webshots.com/album/562770165NDJGai http://community.webshots.com/album/562770166RIDySq

Mergi la inceput