Mamici norocoase de sept-oct 2008 (99)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Andreea in primul rand iarta-ma ca nu am tinut minte, banuiam eu ca tu esti dar am zis sa nu fac o gafa. Macar n-a uitat sa ma duc sa ma uit de pret.
Ideea e ca asa cand le vezi zici ca nu sunt scumpe, dar cand vezi ca e exact dublu sau mai mult la noi, stai sa te intrebi daca merita. Ma uitam acum dupa chilotii pe care i-am vazut in magazin. http://www.mothercare.com/gp/product/B001CM8ZCA/ref=ord_cart_active/026-2010167-6638003?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&mcb=core astia la noi sunt in jur de 90 ron, iar aici 5 lire (= 25 ron cu tot cu transport sa zic ) Pai merita sa mai iei ceva din magazin ??? Zau acum.
Astia la noi cica au reduceri acum la hainele de gravide. Unele si cu 50 %. Poate asa sa se mai apropie de preturile reale dar nu cred.


cu Alexandru
Buburuza
asa creste Buburuza


"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

domnisoara monica cu ce ti-am gresit eu ? abia am facut azi comanda de 300 euro la redoute si acum tu imi vii cu tentatiile astea ? vrei sa ma dea sotzul afara din casa si sa imi ia cardurile ?

33+

AMR 48 zile !!!

puiutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Andreea nu se vede linkul pe care mi l-ai dat cu chiloti Il mai pui odata to rog mult??

cu Alexandru
Buburuza
asa creste Buburuza


"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Andreea multumesc pentru explicatii. Cred ca o sa imi prind urechile prima oara....

Valentina 28 + David

Asa creste gandacelul nostru

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

aaa, gata m-am trezit.

Va mai intrebam daca pentru achitare comanda laredoute imi trebuie musai card de credit (ca nu mai am) sau se poate si cu un card de debit pe care incasez salarul?



Eu, iepurica 25+
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

BABYTZA ti-am vazut pozele foarte frumoase, daca as stii cum mi le-as pune si eu dar nu stiu cum asta e.....cate kg. ai luat pina acum??

27+ mami super fericita de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

quote:
citat din mesajul lui iepurila

aaa, gata m-am trezit.

Va mai intrebam daca pentru achitare comanda laredoute imi trebuie musai card de credit (ca nu mai am) sau se poate si cu un card de debit pe care incasez salarul?



Eu, iepurica 25+
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.





Eu numa' carduri de debit in lei am folosit pe orice site-uri unde am facut cumparaturi, inclusiv pe cel de salariu. Card de credit nici n-am avut vreodata. oricum in limba engleza nu exista aceasta diferenta, toate se numesc "credit card".

_
Our future determines our past
Fasolica de S33+
Fasolica eco 1 22S
Fasolica eco 2 22S
Fasolica eco 3 22S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

iepurila eu am achitata o data de pe cardul cu salariul sotului si alta data cu un card pe care banca mi-a pus niste milioane. nu stiu ce fel de carduri am. sper sa te prinzi tu ca eu nu le am
ambele carduri sunt in lei

33+

AMR 48 zile !!!

puiutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

quote:
citat din mesajul lui iepurila

aaa, gata m-am trezit.

Va mai intrebam daca pentru achitare comanda laredoute imi trebuie musai card de credit (ca nu mai am) sau se poate si cu un card de debit pe care incasez salarul?



Eu, iepurica 25+
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.





Eu numa' carduri de debit in lei am folosit pe orice site-uri unde am facut cumparaturi, inclusiv pe cel de salariu. Card de credit nici n-am avut vreodata. oricum in limba engleza nu exista aceasta diferenta, toate se numesc "credit card".

_
Our future determines our past
Fasolica de S33+
Fasolica eco 1 22S
Fasolica eco 2 22S
Fasolica eco 3 22S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Deci m-am hotarat. Imi fac si eu cont pe Laredoute. AM tras cu dintii, m-am abtinut, am lesinat vazand pe aici una alta da gata, nu mai pot sa ma abtin



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
31+ Cuculetz Andrei


AM SCHIMBAT PREFIXUL AMR 8+ SAPTAMANI

AMR 57 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI

Mergi la inceput