Mamici norocoase de sept-oct 2008 (99)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

andreea_and eu ti-am trimis pm sa te rog sa imi spui si mie ce si cum

33+

AMR 48 zile !!!

puiutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Hai sa va innebunesc si io putin.
http://www.hainute.ro/baieti/baieti-seturi-costume-intregi-0-2-ani/

Sper sa apara s anu fie reclama. EU am primit pe mail oferta de la ei.

TEoretic de azi am cam terminat-o si cu serviciul si ca sa sarbatoresc , in drum spre casa am trecut pe la c h icbebe si am achizitionat 4 body-uri



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
31+ Cuculetz Andrei


AM SCHIMBAT PREFIXUL AMR 8+ SAPTAMANI

AMR 57 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Freshanana se paote sa fie de la lipsa de calciu sau poate anemie dar am inteles ca nu e bine sa luam Ca da contractii!!!
Fetele am aflat o veste tare proasta ...cica dr meu pleaca in concediu luna august la sfarsit exact cand ar trebui sa nasc eu mi-a spus o alta pacienta de a lui!!Sunt curioasa cum imi spune mie!!!


Diana
33+ mamica fericita de ANDREI EDUARD
AMR putin pana sa ne vedem minunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

Doamne, ce diferente de pret, Boo efectiv e dubla ca pret paturica aia, cel putin marimea mare ... Musai sa dau si eu o comanda pe mothercare

andreea, multumim de capitol. cand poti, trimite si mie instructiunile de capitol nou, pls.

_
Our future determines our past
Fasolica de S33+
Fasolica eco 1 22S
Fasolica eco 2 22S
Fasolica eco 3 22S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

Sa DD sa avem un capitol plin cu vesti bune si cu multe reusite...

CD si eu ma confrunt cu aceeasi problema in ceea ce priveste marimea din cate am aflat si eu, marimea asta de 14-17 cica se potriveste de la o luni pina la 2 luni parca ceva de genul asta am aflat si eu acum nu stiu cat este de adevarat

27+ mami super fericita de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Revin si eu cu un copy paste din capitolul trecut!

Aaaa, era sa uit!

Andreea_and, mi-a placut mult acel carucior, dar eu am o gandire mai practica. Daca e bun, un carucior il poti folosi la doi copii, ma gandesc, asa fac mamici la odiseea noastra. Acum, acest carutz roz, superb, de altfel, ce faci cu el daca al doilea copil va fi baietel? Ar fi pacat sa nu il poti utiliza daca e in stare buna. Orange-ul acela al lui July merge fff bine si la fetite si la baietei, dar totusi, baietel in carucior roz, oricat de nonconformista as fi, parca...nu prea! Tu faci ce vrei, mi-am dat si eu cu parerea!

Fetele, imi vine sa plang, Doamne ce mici sunt lucrusoarele care mi-au venit la comanda!!! nu am mai vazut asa ceva! Asa finute, din bumbacel, dar asa mici, Doamne, nici nu imi vine a crede ca acolo o sa stea puiul meu!!! Voua va vine sa plangeti cand vedeti lucrusoare de bebei, asa mici? Parca sunt de basm! O sa pun si eu pozici!!!!

Boo, saru'mana, eu eram interesata rau de paturica aceea cellular, la fel si Andreea_And!
Chiar asa, July, e dublu pretul la cea mare, dar oare merita o comanda doar pt o paturica??? Eu nu mai vreau si altceva deocamdata, de la ei. Vad eu ce si cum! Poate cumpar totusi o paturica la noi!

30+ LUCA

VINE LUCA !!!!

AMR 64 ZILE!!!

POZE



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Intru intr-o sedinta si nu am timp sa dau comanda , ca doar n-o dau cu 5 produse cate am gasit pana acum , sper sa nu dispara pana termin eu

30s
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Gata fetele!!!Am fugit spre medic!!!Destul de speriata de cand am aflat ca pleaca in concediu!!
Intru mai pe seara cu vesti!!!

Diana
33+ mamica fericita de ANDREI EDUARD
AMR putin pana sa ne vedem minunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

iti tin pumnii cd sa nu dispara si sa dureze putin sedinta

ratonelu dar tu la 30 s de ce nu intri in prenatal ? (daca tot te freaca astia cu banca)

33+

AMR 48 zile !!!

puiutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Dupa ce ca scriu rar, mi se mai si pierde mesajul in chinurile facerii.

Acu sa vad daca imi aminte ce scrisesem.

Nusha, felicitari pentru intrarea in luna a 7-a si sarcina usoara in continuare.

Ma pentru puiutii si mamicile de la cealalta odisee. Nu am citit si nici nu stiu daca am putere sa o fac. Monica sarumana ca le-ai transmis mesaj din partea noastra.

Eva, sa ne pui poze cu lucrusoarele.

Cam atat imi amintesc, dar revin

Eu, iepurica 25+
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput