Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexa.1983 spune:

Dupa povestea de ieri de la iulie-august...cand s-a nascut bebe cu probleme la inima ......mi-e o frica si o groaza de morfofetala de azi de nu va puteti inchipui

RAMO - ar trebui sa faca totusi mare scandal....ca din nesimtire numai racnetele ii mai scot p'aia din spital....si amenintarile cu televiziunea....nici banii nu le mai plac,a???

Apropo...cat costa o morfofetala????

...Vine unla mami...


...Primele episoade!!!...




LAURA 22+ Deniel Alexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

Ramo dar de ce nu solicita transferul la un alt spital...eu as face gura de nu m-ar sti tot spitalul, as filma si as ada sa vada toata tara ce spitale de kkt avem... asa ceva nu e posibil
babizapy iar e fiumiu happy am vazut pozicile hot mama
23+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Babyzapi, sa-ti traiasca nepotica si surioara, frumusele foc!
E vorba de spitalul Giulesti, nu vreau sa le speri pe fetele care vor naste acolo, dar asta e realitatea.
Nu stiu daca amenintarile sunt bune in situatia asta, adica ma gandesc, ca se pot razbuna pe bietul copil, daca mama nu prea are acces la ea... o vede doar cand duce lapticul, in rest nu o lasa.Cand a nascut au spus ca fetita va sta in spital cam 3 saptamani, ca sa ajunga la 2,500, dar avand in vedere ca s-a nascut de o saptamana si a scazut in greutate in loc sa creasca...
Alexa, morfofetala e pana in 400 de Ron, cel putin asa e la Diagnosis unde o sa merg eu la Pop.

Ramo 18+

Puiutul meu scump


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Alexa, ce te faci? pai te mobilizezi, gandesti pozitiv pana ajungi la dr si noi facem galerie Hai Alexa cu vestile bune!

Multumesc fetelor pt urarile de concediu, marti tre sa fie plecarea in franta, dar al meu nici pana acum nu a luat biletele ca sa ma tina pe mine in stres ca asa ii place lui. Mereu ia bilete in ultimul moment. De ce? pai daca apare ceva de ultim moment? daa...ne cade o piatra in cap! Azi pun pe el


Babyzapi fericita 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Salutare dragi gravidutze.
Si eu vreau sa le felicit pe gravidutzele care au obtinut si rezultate bune la eco.
Tare ma bucur ca este bine bebitza voastra. Cred ca ai fost foarte emotionanta cand ai vazut-o.
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

babyzapi, ce dulcica e nepotica!!! si voi, va credeati la Pro Motor, ai? de analizele mele n-ai mai aflat nimic, nu? lasa ca o sa merg sa le iau si trebuie sa scrie acolo ceva. mi-e cam frica.

A aparut minunea in viata noastra!!! Criss
http://bd.lilypie.com/nI8Fp3.png
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Nu stiu daca se poate transfera, Giulestiul e renumit pt aparatura pentru prematuri....dar in conditiile astea....o sa-i spun totusi si de varianta asta.
Eu fug acum, tre sa cumpar niste materiale pt balcon,ma intalnesc cu sotul.
Am sunat asistenta, n-am mai avut rabdare, e posibil sa nu fie gata azi, mai sun pe la 17.
Va tin la curent...pupici...intru mai pe seara.

Ramo 18+

Puiutul meu scump


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

Ramo, la Giulesti? acolo am sa nasc si eu. sa vezi scandal ce le fac daca imi fac asa.

A aparut minunea in viata noastra!!! Criss
http://bd.lilypie.com/nI8Fp3.png
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

ramo, si eu as face mare galagie... m-am infuriat numai citind randurile tale, dar sa fi fost eu&bble meu in cauza...

babyzapi... sa-ti traiasca printesica nepotica frumusica! tu esti atat de slaba... ca ma apuca disperarea... circumferinta burtii mele este deja 95cm si cat o mai creste pana la termen... cum o sa mai dau eu jos asa burtoi?!

si azi am o zi asa proasta, fetelor.... nush ce-i cu mine, ca imi vine sa plang degeaba.... si-s nervoasaaaa....

25+

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

neata...felicitari eli si tutoror fetelor care au fost la eco, ieri!!!
ma bucur pt voi.
noi pe 24 mergem la eco...abia astept sa-l vad pe bebe bocanila!!!dupa care dupa amiaza mergem la ginecolog cu rezultatul la eco....iar pe 28 iulie plecam la maaare in costinesti!!!! vreo 4 zile!!!
mai avem o saptamana!!! nu mai am rabdare...camera e cu fundu in sus!!!!!!


22+ DAVID ANDREI
http://bd.lilypie.com/4s2Jp3.png

http://community.webshots.com/user/bebecris78


Copilul este o minune dumnezeiasca, dar din dragoste umana!!!!

Mergi la inceput