Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(58)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Ramo...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

babyzapi, prima data cand am facut TT si a iesit prost aveam 15 sapt si 2 zile. exact in ziua in care am facut eco, care e acum la medlife, mi-a recoltat si sange pt TT.

A aparut minunea in viata noastra!!! Criss
http://bd.lilypie.com/nI8Fp3.png
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

Multumesc mult pentru raspuns babyzapi.

20s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa.1983 spune:

fetelorrrrrr am morfofetala azi.....
asta o fac la mediplus ca nu mai am stare.....urmatoarea o am cu herghelegiu pe 29.......aoleooooooo, ce ma fac ?????

...Vine unla mami...


...Primele episoade!!!...




LAURA 22+ Deniel Alexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

mamiseli multumesk de link suntem in grafic eu zic sa apara pe prima pagina sa numai cautam
babizapy hehe concediu placut..si lasa tigarile dam bataitza...pai se poate...sa papi mult sa creasca burta mare . concediu plact si distractie maxima
ramo pai sa o treaca pe laptic artificial e mai nutritiv si creste mai repede in greutate..spunei sa dea bani la fiecare asis care e pe tura sa hraneasca bb cand trebuie...nu dai...nu dau...deci sa vb cu seful/sefa sectiei la neonatologie acolo e cu toata treaba,,,,cat depre plecatul acasa asa ceva nu am mai auzit ....
numai ce am terminat de vizionat filmuletul ...saracul bb imi vine sa cred ca ii chinuie la echo...., oricum ma bucur ca pana acuma totul e ok ...doamne ajuta si pe viitor
23+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

Alexa, bafta azi la eco.
babyzapi, un concediu placut, odihnitor si relaxant.

A aparut minunea in viata noastra!!! Criss
http://bd.lilypie.com/nI8Fp3.png
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

alexa facem galerie ''hai Alexa''
23+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Alexa, tin pumnii pt. eco!
Elilov, nu e vorba de bani...a dat si da in contiunare, dar personalul e de o nesimtire...In privinta laptelui, ea vrea sa-i dea laptic de la ea, chiar si cu cel praf va fi la fel.Nu o lasa pe ea sa-i dea...ea duce biberonul cu lapte si-l lasa acolo.S-a dus intr-o zi la ora 9 si apoi la 12 si biberonul de la ora 9 era nemiscat, plin in locul in care-l lasase ea...

Ramo 18+

Puiutul meu scump


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Cat despre plecatul acasa...acum o tin doar pt ca are lapte.Nu au locuri in spital, stiu cazuri in acel spital, cand mama a plecat acasa si venea la bebe in fiecare zi sa stea cu el la orele de masa...

Ramo 18+

Puiutul meu scump


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Ramo dar la ce spital a nascut tipa? Banuiesc ca la unul de stat ca asa e pe la noi, desi le dai bani tot nu ti se acorda sprijinul cuvenit. Sper sa fie bine bebita.

Fluturasha oricand ai nevoie si te pot ajuta, cu cea mai mare placeren

Am pus poze pe webshots cu nepotica si cu burtica mea miniaturala . Pun si link-ul mai jos, poate merge...nu sunt sigura...

http://good-times.webshots.com/album/563960730wsIJMS



Babyzapi fericita 21+ cu

Mergi la inceput