Mamici norocoase de sept-oct 2008 (97)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

'Neata albinutelor

Boo si Claudinna, multa bafta azi la doctor

Mami de Alexa, felicitari pentru Ciprian Acum trebuie doar sa va obisnuiti cu ideea ca veti avea un protector pentru Alexa cea scumpa.

Andy.p, felicitari pentru bebelina sanatoasa. Nu fii suparici ca e mai micuta, stiu ca iti faci griji dar daca totul e in regula, nu ai nici un motiv real. Placenta ta are gradul I deci e perfect pentru 30 de saptamani, bebelina se hraneste foarte bine. mamica scumpa!

300, felicitari pentru semnatura noua

Mi-am luat tensiunea ieri si se pare ca am oscilatii de aproximativ 3 linii intre dimineata si seara, dimineata e prea mare iar seara - prea mica ... nu e bine. July, iesi la apel sa ma sfatuiesc cu tine

AMR 8 saptamani
32+Carla Alexandra
O burtica mititica



Doamne ajuta ca micuta mea sa fie sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Neata burticutze!

E a patra oara cand scriu mesajul asta....

Va multumesc din suflet pentru urarile voastre, sunteti niste scumpe!pup]

A fost foarte frumos la slujba. Ma bucur ca de data asta am reusit si nu am mai avut probleme. Saptamana trecuta pe data de 7 iulie noi implineam 5 ani de cand suntem impreuna si ne-am gandit ca ar fi tare frumos sa ne unim in fata lui DD in acea zi. Dar am avut o mare surpriza....Am ajuns la biserica si ne preotul tinea o slujba. Ne-a zis sa mai asteptam putin si apoi se ocupa si de verighetele noastre si ca vrea sa mai stam putin de vorba. Si apoi a inceput... Ca el nu crede in slujba de logodna si nu intelege de ce nu facem noi cununia religioasa. II explicam ca o facem la anul. Apoi continua intrebandu-ne daca suntem constienti de faptul ca pana la anul nu putem sa consumam casatoriaAm ramas masca....Adica ....hello...te uiti la burta mea si te gandesti la ce ????? Ca sunt balonata ????? M-a lasat fara cuvinte....A mai continuat el cu o gramada de chestii care mi-au lasat un gust amar....Am fugit mancand pamantul din biserica...NU imi venea sa cred... oricum ne-a stricat toata ziua ...Nu mai continui ca nu are rost...

Din fericire ieri totul a fost ok. Seara am petrecut si noi o si.

VA poooop

Aaaa si ma intreba una dintre fete ieri cand avem cununia civila. E pe 1 august.


Valentina 28 + David

Asa creste gandacelul nostru

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Babytza, va doresc multi ani fericiti de acum inainte, alaturi de cei doi copilasi minunati. Sunteti o familie foarte frumoasa.

AMR 8 saptamani
32+Carla Alexandra
O burtica mititica



Doamne ajuta ca micuta mea sa fie sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

babytza, nu stiu cum se zice dar oricum: CAsa de piatra, sa aveti o viata lunga si frumoasa impreuna si "Iubiti-va mult"



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
31+ Cuculetz Andrei


AM SCHIMBAT PREFIXUL AMR 8+ SAPTAMANI

AMR 58 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

ilia ma bucur ca sunteti bine. Ce frumos trebuie sa fie la munte acum... of... ce-as mai pleca si eu dar nu mai suport drumul cu masina nici daca ma legi.



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
31+ Cuculetz Andrei


AM SCHIMBAT PREFIXUL AMR 8+ SAPTAMANI

AMR 58 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

300 felicitari pentru luna a 7 a

Valentina 28 + David

Asa creste gandacelul nostru

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

ilia felicitari ptr schimbarea semnaturii si distractie placuta la munte,vorba lu Monica ce bine ar fi acum undeva la munte..dar nici eu nu prea ma impac cu drumurile lungi
Anca esti o dragutza.
babytza Casa de piatra!


31+bbelina
AMR 9 saptamani
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilia_99 spune:

quote:
citat din mesajul lui monica_dicut

ilia ma bucur ca sunteti bine. Ce frumos trebuie sa fie la munte acum... of... ce-as mai pleca si eu dar nu mai suport drumul cu masina nici daca ma legi.



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
31+ Cuculetz Andrei


AM SCHIMBAT PREFIXUL AMR 8+ SAPTAMANI

AMR 58 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI




da, e frumos. aaa.. cu masina n-am o pb, conduc pina acolo si inapoi, asta e. nici n-am chef sa stau dupa programul altcuiva!

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

BOO si Claudinna bafta la eco fetelor !!!! Sa veniti cu vesti bune mamicilor !

Valentina 28 + David

Asa creste gandacelul nostru

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilia_99 spune:

fetelor, eu am fugit, ca mai am niste drumuri de facut. daca mai apuc sa intru inainte sa plec mai vb, daca nu pe toate, fara exceptie!



25+

Mergi la inceput