Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri 7

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

mav Dar ce frumosi sunteti voi toti trei+1

Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

danangie Draga mea nu vorbi prostioare, bineinteles ca te vrea barbatul, ca doar esti frumoasa foc. Pozele cu Alissio m-au dat gata~tre sa i le arat lui Ingriduta care acum a invatat sa faca cu ochiul (cam face cu amandoi) sa ii faca putin si la Alissio ca cine stie poate, poate....

Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

blueeyes2003 sa ma asteti sa vin la Bucuresti dupa aia sa nasti. ajung la bucuresti pe data de 26 august si stau in Bucuresti maximul 3 zile. Deci poati sa nasti pe 27, 28 sau 29 august.

Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

remaliss


POZICI AICI: http://picasaweb.google.ro/alina.remus.laslau/RebecaIulia



Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Buna dimineata fetelor!Noi cica am luat o viroza de la copii,ieri a vomitat de 4 ori si mi-a zis ca daca nu face temperatura este ok,greseala a fost si a mea ca am fortat-o sa manance,stiti ca ea e mai mofturoasa ;mi-a zis ca pofta de mancare ne va reveni in 5 zile,de parca ar fi mancat cine stie ce.Nu a facut temperatura azi noapte si sper sa nu faca nici azi.Noi ne-am propus sa mai facem un bebe dupa ce va impli Teodora un an asa ca sunt in cautare de acid folic de 5mg si tare m-am mai minunat cand am vazut de ca de la 10.000 lei cat s-a facut.
L5845 suntem si mai in pom cu mancarea.
Remaliss v-am admirat pozele,superbe,si voi sunteti dulci foc.Sanatate multa dolofanei tale!
Michelle multa bafta la control maine,profita acum cat esti alintata,stiu cat e de bine,ai tot dreptul.
Flavia multa sanatate si spor la gasirea gradinitelor.
Mirela si mie mi se umflau picioarele,poate e si de la greutate,eu si acum le am umflate ca am ramas cu greutatea,nu am mai dat jos.
Va pup pe toate!

Mihaela si Teodora Ioana (29.09.2007)
printesa mica
http://community.webshots.com/user/jojo_miha
concediu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

cristina26 vi la Bucuresti?vreau sa vad si eu Ingridutza.poate ne vedem si noi, poate reusim sa organizam o iesire undeva

Cristina, sigur in curand
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

ziua bune fetele
va doresc o sapt in care sa auzim vesti numai bune
sanatate si numai bine
noi suntem bine crestem incet si sigur Doamne Ajuta
pentru voi dragelor
23+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

va pup, dragelor, abia acum am reusit sa intru pe forum sa citesc, cu toate ca haladui pe la gradi de la sase jumate de acu' sunt turmentata de somn...
Mcrissa, sper din tot sufletul sa se dovedeasca un dr nemaipomenit de bun si te ajute sa ramai gravida, o sa dau cea mai mare petrecere!!! ce ma bucur ca ti-a redat increderea, este un om super, cand am nascut era asa de fericit, ziceai ca e copilul lui. si a venit sa ma vada foarte des si nu ma gasea ca eram cand incolo cand incoace si alerga dupa mineoare de ce m-o lua nostalgia?! te pup si sper ca, in curand, sa ti se indeplineasca visul, cat de curand.
elilov,ma bucur ca te-ai linistit, e cel mai important sa fie bebe bine. s-a simtit imediat in cuvintele tale relaxarea. Doamne ajuta sa fie bine pana la capat!
Irina, nasol cu sinechia...sper ca esti deja mai bine, imi pare rau de tot, numai prin de-astea dureroase ai trecut...
va pup, ma duc sa-mi fac o cafea ca nu mai pot...a, uitam: astazi cupilu' meu s-a jucat cu o mingiuta cu copiii la gradi si ma cheama o educatoare "dna Marina, veniti repede", da' asa pe un ton grav. am intrebat din start ce s-a intamplat rau si imi zice ca nimic. cand cobor piciul statea rezemat de dna care mai sta cu el cand sunt la gradi, in cerc asa cu copiii si cineva ii arunca mingiuta fff colorata, dna o prindea si o batea tare de pamant si cupilu' meu radea in hohote. da' rau de tot. si am vrut sa-l filmez si nu mai aveam dvd-uri era asa de scump, am vrut sa-l mananc... va pup incao data



Marina, mamica in de bebe Mihnea-Adrian
Poze noi cu bebe

www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe(adik POZE)
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)

[blue][b]CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IreneCAM spune:


Ce mai faceti? Se petrec atatea schimbari aici incat mi-e foarte greu sa tin pasul cu noutatile.
Mav,am vazut pozele, sunt minunate! Ce frumos va sta asa, 3+1!
Cristina26, ce bine ca scrii din nou aici, imi era dor de tine. Si ce mare s-a facut Ingrid
Nu mai spun de Alessio, de Mihnea, de Rebecca, de Thea, de Sara Denisa si de ceilalti pitici extraordinar de frumosi ai mamicilor curajoase si luptatoare.
Michelle
Laumeli, sunt cu ochii pe tine si iti tin pumnii, sa stii!
Jojo, super decizie! Nici mie nu mi-ar strica niste acid folic de 5 mg, am inceput sa ma uit in farmacii, dar nu gasesc decat de 1 mg...cam dificil, ca eu trebuie sa iau 10 mg pe zi. Voiam sa imi pregatesc si eu rezerva...nu se stie niciodata ce-ti aduce viitorul;)!
Mirela, am emotii de parca urmeaza sa nasc eu!Abia astept sa-ti facem galerie!

Eu sunt tot in asteptare, pe toate fronturile. Am avut un week end greu, trebuia sa ne hotaram daca mergem sa vedem sau nu un baietel...necazul era ca mama lui avea probleme psihice si mi-a fost teama sa imi asum riscul ca si el sa mosteneasca ceva...acum ma simt rau de tot, mi se pare ca nici nu merit sa am un copilas, din moment ce sunt atat de egoista incat nici macar nu i-am dat o sansa:(((!
Sper sa nu se fi suparat cineva acolo sus pe mine si ne gasim si noi minunea dorita.

Nu peste mult timp de

"Daca pamantul pe care il cauti nu exista, Dumnezeu il va crea pentru a-ti rasplati indrazneala" - Isabela de Castilla catre Cristofor Columb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Michelle, cum a fost azi la doctor? Sper ca esti bine.

Mergi la inceput