Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri 7

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

buna fetele va scriu despre echo morfofetala de trim II facuta ieri la medlife Doamne ajuta totul este ok
deci plecat cu trenul..te duc te duc..ajuns in buc , gasit medlife hehe si acum partea frumoasa vomitat in fata hiperclinici asa ca sa le mearga bine
am intrat, am vb cu d-nul dr si sa incepem...da manute, picioaruse, capsor, coloana , inima.....inima......pai stiti a stat vreo 10 min sa vada inima ca i sa parut cum ca ar avea ceva..si a stat si ne-am dezamagit si am inceput sa plang imi curgeau lacrimile ca nebunele si dai bb nu vruia deloc sa stea cuminte sa poata dr sa o masoare corect si sa vada ce il interesa si continua...ne-am albit, ne-am inverzit ce sa mai ...intr-un final e bine dupa ce am pierdut 10 ani din viata..in sfarsit am vazut putzulica si dai sa vedem fetisoara de unde cum punea sa vada fetisoara cum isi ridica manutele si le punea pe fata...am mai stat, casca si de am baiat educat si-a dus mana la gura 'cilivizatul' lui mama a supt degetelul si na buza vb unei fete nu a dorit sa ne-o arate...in cl totul e bine avem un bb sanatos pentru varsta gestationala la care este
daca mentinem ritmul acesta de crestere la nastere avem peste 3.600 kg a a pai baiat voinic cu cracii lu tasu
va pupacesc si va trimit
23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Am vorbit cu irina.a ajuns acasa si se odihneste.o sa intre sa va scrie mai multe cand isi mai revine.a fost sinechie si ca era lipita rau.Acum va trebui sa apara si bebe daca s-au reparat toate

Cristina, sigur in curand
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

buna fetelor, va scriu si eu dupa o absenta cam lunga, dar am fost plecata la constanta la o nunta, am mai ramas cateva zile si pe la mare...vremea am prins-o naspa, asa ca nu am putut lenevi si eu sub umbrela decat o zi...asta este...

monysorescu felicitari pentru bebe sanatos, refacere rapida si mult laptic pentru bebe

elilov felicitari si tie pentru rezultatele bune de la morfologica, m-am gandit la tine si chiar m-am rugat sa primesti vesti bune. Ma bucur ca totul este ok.

irinabobe ma bucur ca ai scapat de probleme, sper ca bebe sa vina curand la tine acum.

L5845 un special pentru tine ca de fiecare data iti amintesti de mine, esti o scumpa

eu azi am fost din nou la eco pentru reevaluare cardiaca si totul este in regula la inimioara lui bebe, data trecuta dr nu a putut vedea absolut tot la inimioara lui bebe din cauza pozitiei fetale. Multumesc lui Dumnezeu pana acum totul este bine si sper sa continuam asa si de acum inainte.

mcrissa, pepsi, danangie, miha74, cristy74 si restul fetelor, va pe toate

maryb 24+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

poze cu mami si bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

irina refacere usoara si rapida, bine ca ai scapat de grija asta, Doamne Ajuta! sa nu mai fie probleme si sa vina bb cat mai curand si sa fie bine de acum in colo.
mcrissa multumim de vesti .
elilov3 ma bucur ca e totul in ordine si ca bb e maricel si sanatos. Apropo de stat cu mana la fatzuca, piciul cel mic al prietenei mele, mereu cand facea echo, statea cu manuta dreapta la ureche si tin sa-ti spun ca si acum, cand adoarme, tot asa sta . Copii civilizati puii astia din ziua de azi...inca din burta de la mama .



Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=5" target="_blank">Poze in concurs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

maryb ma faci sa ma rusinez , dar sa stii ca te dulce si eu si ma bucur ca e totul ok cu bebica si ca e in grafic. Sarcina usurica si in continuare.




Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=5" target="_blank">Poze in concurs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Ce liniste e pe aici....v-ati ascuns? Sau ati fugit in concediu?

Va si va pe toate.



Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=5" target="_blank">Poze in concurs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

elilov bine ca ai scapt cu bine de ecografie.stiu cate emotii aveai.acum ai scapt de griji.cred ca a fost foarte greu sa treci peste clipele cand se uita la inimioara, clipe care acolo par ani intregi.

lau io sunt la cratitasi la spalat.m-am hotarat sa-mi iau masina de spalat vase ca m-am saturat sa stau toata ziua la spalat de vase.concediul meu s-a cam dus.o sa mai merg la sfarsitul lui august cateva zile la mare

chiar ca e liniste rau pe aici.ne-a toropit caldura.eu am niste greturi de la duphaston si sunt ametita de zici ca sunt drogata.si am luat d'abia 2 zile mai am de luat 8

Cristina, sigur in curand
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

seara buna
maryb se vede ca lumea sa gandit la noi...inca nu imi vine sa cred ca e totul ok pana acuma si suntem in grafic...Doamne Ajuta si pe mai departe...
mcrissa multumesc frumos ai dreptate e mai bine acuma...a ce masina de spalat vase iti tragi cred ca pe acolo o sa ajung si eu...noi gatim zilnic sotul nu mananca decat proaspat are prob cu fierea si de vase zilnic regret sa aud de greturi mama lor de pastile...trece ea si faza asta
L5845 multumesc pai cred ca lumea e prin concedii mare, soare, munte, racoare..
irina facem galerie sa fie totul bine cu Dumnezeu inainte
pupici dragelor
23+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Buna!
Ma bucur ca v-am gasit si aici!
N-am mai intrat de mult pe Dc si sunt in culmea fericirii sa aflu vesti bune!
Michelle, felicitari!!!!!
Va pup pe toate, toate!
Despre mine ce sa spun?Sunt tot in asteptare, dar nu prea mai am curaj asa mult.
Pepsi, Blueyes, Mav, Musettepink si toate celelalte, ma bucur ca am revenit la voi.Daca nu ma dati afara pentru absente nemotivate......
Ne vedem maine....pa

Mariaanna
cand vine BB?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remaliss spune:

Buna, dragele mele!
Lau-Meli, multumesc ca nu uiti niciodata sa intrebi de mine!Din pacate n-am reusit sa citesc din urma, sa actualizez informatiile pe care le detin despre fiecare, dar sper ca in acest weekend sa reusesc!
Traversez o perioada mai grea cu fetita, sper sa depasim momentele astea si sa fie totul bine!
Sutem la ai mei,la tara si asta datorita caniculei care ne-a scos afara din aprtament!Era insuportabil de cald!

Promit ca revin curand! Va pup pe toate!

Alina, o mamica fericita!!

POZICI AICI: http://picasaweb.google.ro/alina.remus.laslau/RebecaIulia

Mergi la inceput