*Gravidute curajoase de Noiembrie Decembrie (57)*

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

La mine se pare ca s-au intors greturile. Ieri am vomitat si vad ca nici azi nu mi-e mai bine.

==========
Corina 20+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChristinaB spune:

quote:
citat din mesajul lui BraveGirl

La mine se pare ca s-au intors greturile. Ieri am vomitat si vad ca nici azi nu mi-e mai bine.

==========
Corina 20+
My baby
Albumul meu






oooo, Bravegirl, nu-mi spune!!! e posibil??? iti doresc sa fie o chestie trecatoare!
bafta!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Neatza! acum am facut si eu ochisori. Mersi pt suc si croisssant Amalia si serviciu usor.

Criss, Otilia, Dandusa, WndyCtyGirl, Andreyutza

Lorena distractie placuta la petrecere.

Lorellay eu nu am de gand sa muncesc prea mult, ca doar am un simplu job nu o mare cariera asa ca o sa intru in prenatal imediat ce va fi posibil, cred ca prin septembrie si abia astept.

Babyzapi fericita 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Elilov si VonHelen multa bafta la eco azi sa veniti cu vesti bune. Abia astept sa ne vedem Elilov

ChristinaB si mie mi se intampla destul de des sa se intareasca burtica fara sa ma doara si imediat dupa sa-si revina, iar picionetul meu cand misca de cele mai multe ori da tare de se vad si prin burtica loviturile.

De Mirtha stiti ceva? k vad k nu a mai intrat...

Babyzapi fericita 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

buna fetele
numai ce am ajuns la calc la soramea abia astept sa merg la echo sa o intalnesc pe babizapy...si evident sa il vad pe bb Dimitrie la echo imediat ce ies de la echo incerc sa prind trenul de la 16.30 pentru ca, coloana ma omoara numai stau nici la botezul nepotelei, la nimic, asta daca nu e nimic rau ca daca e ramal la cerclaj si alte cele...sper sa fie totul bine multumim de incurajari , dar na vreau si majorete
vonhelen la echo
va pup si sa auzim numai de bine va trimit vesti prin babizapy ca eu ajung la nopate acasa si evident ma voi baga in patut..... fete dragi
23+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChristinaB spune:

voi ati inceput sa faceti cumaparaturi pentru bebe? patut, hainute etc.?
cu somnul cum este; dormiti bine noaptea? v-ati cumparat perna de-aia speciala?

va pup,

22 sapt + cu bebe Christian (baietel)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Elilov hai ca am venit si cu majoretele pt tine si bebe Dimitrie.

Babyzapi fericita 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

Elilov, daca vrei majorete iti trimit, numai sa iasa bine eco si sa nu te mai doara coloana. de babyzapi o sa-ti placa, iti garantez.









ce zici, sunt suficiente?????????

A aparut minunea in viata noastra!!! Criss
http://bd.lilypie.com/nI8Fp3.png
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

elilov tin pumnii sa te intorci cu vesti bune!!

Maria 7+

vine bb!


Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Elilov iti tinem pumnii...si pe mine ma omoara coloana, in special seara..of of, mai mai!

Bianca Andreea
poze top
Larisa Elena23+

Mergi la inceput