Mamici norocoase de sept-oct 2008 (95)
Raspunsuri - Pagina 19
300 spune:
Of, am tot postat si o buna dimineata nu v-am dat si eu! Plus o cafea ca sa ma iertati, la care adaugam niste suc de care vreti voi...
Am vazut o burtica noua, dima_laura salutari si tie. Esti moderata si nu se vad mesajele in timp real. Trebuie sa postezi in timp scurt 10-12 mesje si apari in timp real. Nu te simti singura, suntem aici. 
27+
fara nume
andy.p spune:
Buna dimineata,servesc si eu o cafelutza.
Anca,Alina haideti cu vestile,nu ne mai tineti pe jar. 
30+
bbelina
AMR 10 saptamani 
laura si andy (07.04.2002)
monica_dicut spune:
Mai fetelor, stie cineva ceva de clau_geo???? Ca nu a mai intrat de multisor...
POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
31+ Cuculetz
Andrei

AM SCHIMBAT PREFIXUL AMR 8+ SAPTAMANI 

AMR 59 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI 
babytza spune:
Musette am schimbat numele puiului pentru ca s-a razgandit tati...Mie imi placea f tare , dar si David imi place la nebunie.
Alina si tu ne lasi sa asteptam cu vestile....
Valentina
28 +
David
Asa creste gandacelul nostru
nushulica spune:
neataaaa!!!!
yupiiiiiiii anca si carla sunt ok!!!!



deci azi ne imbatam fetelor!!!!
cu laptic, ceai cafea si alte bauturi safe pt noi, ok??![]()
claudina
ma bucur ca bebe e ok !!!felicitari!
multumesc tuturor pt aprecieri la adresa burticii
am si masurat-o acum dimineata si am 106cm
si am pornit de la 65![]()
bebe azi iar s-a covrigit in jurul buricului, nush ce are ca de cateva zile numai asa ma trezesc, abia astept sa merg la eco sapt viitoare
26+
DAVID
andy.p spune:
fetelor la voi cat de des misca bb..ca bb-lina mea de ieri nu prea misca.nu vreau sa fiu paranoica dar sunt ingrijorata..azi mergem la eco la ora 4 dar mi se pare fff mult.
30+
bbelina
AMR 10 saptamani 
laura si andy (07.04.2002)
babytza spune:
Andy nu te speria, au si ei zile cand sunt mai puturosi....
BAfta la eco !!!! 

Valentina
28 +
David
Asa creste gandacelul nostru
nushulica spune:
quote:
citat din mesajul lui andy.p
fetelor la voi cat de des misca bb..ca bb-lina mea de ieri nu prea misca.nu vreau sa fiu paranoica dar sunt ingrijorata..azi mergem la eco la ora 4 dar mi se pare fff mult.30+
bbelina
AMR 10 saptamani
laura si andy (07.04.2002)
laura si al meu a fost ieri mai lenes si azi a miscat dar tot asa da cand si cand cu piciorul,,,eu am zis ca e de la vreme
nu-ti fa griji e bine bebe noi suntem paranoia...ca doar nu pot si copilasii astia sa stea in priza tot timpul, nu?
26+
DAVID
monica_dicut spune:
Laura, sa sti ca si al meu ieri a fost puturos rau de tot. Cand am ajuns acasa si m-am intins in pat, ne-am jucat asaaaa de frumos. Conteaza si starea ta. Eu ieri am dormit pe mine toata ziua, cred ca si el la fel. Asa ca eu zic sa nu te sperii 
POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
31+ Cuculetz
Andrei

AM SCHIMBAT PREFIXUL AMR 8+ SAPTAMANI 

AMR 59 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI 
