Dulceturi si papanasi de sept - oct 2007 (167)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Sabina, am vazut si frumoasele poze cu pui tai, alea in care-i G cu basmaluta sunt preferatele mele.



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Melania, cica nu se scoate din casa pana incepe eruptia, dupa aia nu mai e contagios. Asta am citit pe-aici la fete.
Multa sanatate.

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
citat din mesajul lui bikmaria

am pus si eu vreo cateva poze cu Teutza
http://good-times.webshots.com/album/564098803MitkFs

BIKMARIAmamica de dulceata mica MARIA TEODORA (05-09-07) si de papanas maricel ALEX (14-07-96) Poze noi ,cu noi



credeam ca am gresit linkul, nu te vedeam pe-acolo .
lasa puiul, are timp de olita, mai la primavara......



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Sim, voi ce mai faceti ? Stefan e bine ? ce mai papa ?



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

cei 2 dintisori au crescut si altii nu mai apar. imi dau seama ce-l deranjeaza gingia de sus ca o tot loveste cu dintii..... mi se pare ca e o perioada cam mare de cand nu i-a mai erupt.



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Papanasho, vad ca tu ce mai tii subiectul pe prima pagina... Felicitari pentru glow!

Auzi, da' tati a primit si un pat de om mare sau tre' sa se chirceasca in ala a lui Ghighi?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Helou,helooouuuu

In primul si-n primul rand: Teo,sa fii sanatoasa,iubita si fericita alaturi de baietii tai!!!!

Second:cumatra a trecut ca prin branza prin check-in-ul de pe Otopeni cu:biberoane de lapte,lapte praf,borcanele,carucior etc.Mai tare a atras atentia mama ei care avea in brate un bebelush de jucarie al Alexandrei ,dar Alex nu era langa ea,astfel incat vamesii aia o priveau cam suspect,deh ,daca era papusa plina cu trinitrotoluen(TNT)!!!!!

Aaaaa si faza dura e ca le-au dat locuri la bussines class desi ei nu platisera pt ele!Au avut noroc!

Ana,Melania mamicile greu incercate~!

Madame Carpatina,scuzati-o pe cumatra pt aseara,dar era agitata cu ce are si ce n-are voie!Si de-aia ti-a facut capul mare!Ea m-a pus sa-ti scriu,sa stii ce si cum!

Marioo,cuscra,trecui prin Targoviste la intoarcerea de la Moieciu,dar am zis ca sigur esti la vreun pescuit,ma toca fi-miu la cap cu Teutza!O frumusete de nora am,dar cam umblareata fata!

Betty,Mario e asa dulcel!Ati fost in Bulgaria?

Sabina,sunt bestiali copiii vostri!Gh e un scumpel!

Sunt cam obo,am fost la mama in we,am dormit ca besnita,dar tot dorm pe mine.
Azi,Mihnutzu' a mancat in premiera ciorbitza de gaina de tara.Un deliciu pt el,nu mi-a venit a crede!
E cam marait!
Am ramas codasi cu dintii,n-are niciunul,asta e!I-or iesi lui!

Ma duc sa ma culc ca puiul are avans vreo 20' fata de mine!

Revin mai tz!

Pup toata gashca vesela!


Dar chiar asa,Annisia a plecat ca magarul in ceata fara un ,,bye,bye...''' o maslina ceva!

Diaspora,hey,ati confirmat intalnirile?

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Stiam ca am uitat ceva:d-ana mama de Ghighi,aveti un exemplar rar de baietel!
Doamne,cate stie sa faca la varsta lui,sunt chiar ciudoasa,desi face si M destule!
Cit despre tanti Mimi,eu i-as pupa si talpile acum(vb in numele meu) la ce sila mi-e sa fac zilnic ordine ,sa aspir si sa dau cu mopul.....bashca sa mai si calc!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
citat din mesajul lui mihailescu teodora

Cit despre tanti Mimi,eu i-as pupa si talpile acum(vb in numele meu) la ce sila mi-e sa fac zilnic ordine ,sa aspir si sa dau cu mopul.....bashca sa mai si calc!



Mai ca-mi vine a crede ca si papanasha ar trage neste pupaturi... da' ghinion, c-a dat-o afara

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
citat din mesajul lui mihailescu teodora
Madame Carpatina,scuzati-o pe cumatra pt aseara,dar era agitata cu ce are si ce n-are voie!Si de-aia ti-a facut capul mare!Ea m-a pus sa-ti scriu,sa stii ce si cum!



Daca mai vorbesti cu ea.. spune-i ca: 1. eu "eram precisa" ca n-o sa aiba probleme...
2. daca nu termina cu cerutul scuzelor la tot pasul o sa o trag de par. Rau!

Le-a dat si sampanie la business class?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput