Timisoara, Impreuna! (113)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Buna dimineata!
Hai scularea, ca avem treaba! Eu am de studiat impreuna cu frate-meu despre cum se scriu proiecte, dar inainte de asta beau o cafea cu lapte, apoi, pentru Robi, . Am uitat sa spun ca sunt in , stiu eu de ce, da lasa ca-mi trece repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

Buna dimineata si de la mine , vad ca de data asta n-am mai fost eu prima .... mi-a luat-o Ela inainte ....
dar tot dau un rand de cafea pt toata lumea ....
noi am sosit aseara de la arad, a fost fain si relaxant ....

Ela imi pare rau de ce-ai patit, dar eu nu pricep, daca esti invatatoare si ai si lucrat ca atare, iar acum esti educatoare la gradi, de ce n-ai mai putea reveni la un alt post de invatoare daca ai pregatirea corespunzatoare. cum adica nu te lasa legea? eu is nelamurita ...
dar vorba nu mai stiu cui, poate tot raul spre bine ...

Dana, fain ca v-ati distrat , si noi mergem in ungaria pe 26, dar la gyula pt vreo 3 zile.... cat despre chestiile medicale, lasa, chiar daca mai ai putin de indurat, important e ca totul merge spre bine.

Silvana ce poze frumoase .... bine ati revenit din concediu. voi demult sunteti in SUA ?

Deya cum ti-ai petrecut weekendul?

Anda si eu ma gandeam, cum a scris si Doris, ca poate ar fi bine sa-ti pui comprese cu bitter suedez. eu de multe ori am apelat la astea cand am mai avut tot felul de umflaturi sau bube si intotdeauna s-a rezolvat; bine, am pus comprese mai multe zile la rand. incearca, de stricat n-are ce sa strice.

salutari la toate

Geta, mami de Alex

http://community.webshots.com/user/geta77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Geta, legea spune ca mi-am pierdut titularizarea ca invatator, adica trebuie s-o redobandesc prin concurs. Pot face asta, insa ma intreb daca merita, avand in vedere ca salariile sunt aceleasi - si oricum nu vreau sa dau detalii legate de partea cu corectitudinea. Am fost invatatoare la o clasa unde pe parinti nu-i interesa de copii, le cumparam unora caiete din fondul clasei, acum sunt la o gradi unde parintii isi dau interesul si unde am conditii bune de lucru. Asa ca nu-mi mai plang de mila. E vorba doar de ce coroana am, de aur sau de argint...
Fetelor, va rog dati-mi niste idei, pe unde mai pot sa-mi distrez baiatul? Vreau sa recuperez din urma, ca in ultima vreme cu cercetarile si comunicarile mele stiintifico-fantastice... gata, nu mai spun nimic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza si de la mine...

Merci de cafa, fetelor!

Eu inca mai merg la job, miercuri e ultima zi, de joi sunt in concediu pana in 3 august.
In rest, plictiseala, caldura, fara chef de nimic.

Aida, ce face matza Simona?
si eu va pup de nu va vedeti...hai odata home, sa facem intalneala aia, ca-mi explodeaza creierul cate am sa va spun...

De Maria mai stiti ceva?
Si pe ea o asteptam cu nerabdare...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... salutare si de la mine si sa aveti o sqaptamana faina

sivana super pozele si locurile pe unde ati hoinarit

doriselu te sparg , pai la mine arunci pastila si apoi taci? ... te prind eu pe tine ...


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

moamaaaa , ca eu fac cu nervii cu tastatura lu sora-mea


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Ceao fetele!
Intre un somn,o mancarica si o joaca cu fii'mea apucai sa bag si ceva poze de la nunta sefului meu la care am fost cu Clau sambata.

POZE NUNTA

Merg sa-i dau la bubulina sa pape apoi iesim afara si cand vin vreau sa fac o placinta cu branza



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare! Pe mine m-a terminat caldura astazi. Si tare imi e ca mult anuntata ploaie nu mai vine ... ma uit pe prognoza de la aeoport si vad ca norii in undeva deasupra Ungariei iar vantul bate dinpre sud, ceea ce inseamna, dupa mine, ca-i goneste.

Silva, promit ca pun si pozele de la Oroszhaza, doar ca a luat Calin stick-ul la el si nu am putut sa le transfer in calculatorul mic ... Oricum e superb si as recomanda experienta oricarui parinte, e frumos si pentru adulti dar pentru copii nu se compara cu nimic din ce gasesti prin TM. Dar sigur tu stii deja diferenta, daca Ungaria e asa, imi imginezce e la voi in materie de parcuri de distractie si aqualand...

Geta, am inteles ca la Gyula e chiar si mai fain decat unde am fost noi, in sensul ca au oferta mai bogata plus orasul foarte frumos. Am niste vecini care se duc saptamanal la Gyula si sunt foarte incantati. Noi am ales oroszhaza ca am inteles ca la Gyuila se merge prin Arad si eu urasc soseaua pana acolo. Dar voi probabil ca sunteti obisnuiti deja cu ea asa ca nu e o problema. Distractie placuta...


Aida, sanatate multa Simonei. Cum e la voi, la meteo zicea ca e mai racoare ca prin alte zone? Bine ca nu sunteti in oras, azi a fost un calvar, de dimineata pur si simplu mi-a venit rau de la umezeala si caldura...

Laurelu, ai avut o rochie foarte frumoasa. Ma bucur ca te-ai distrat bine. Tu reusesti sa mai gatesti placinte pe caldurile astea?????

Claudia, cum mai esti? Sper ca bine ... dar dupa toate prin care treci orice tacere de-a ta ma ingrijoreaza.

Mai am de scris doua articole pentru Renasterea, si am o vaga durere de cap asa ca parca , parca as trage chiulul ... VREAU SA PLOUA!!!!

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Fetele nu-s bine deloc, Dana mersi de intrebare,nu pot povesti prea multe dar nu sunt bine,o trimit pe Deni sambata la Tm in vacanta,abia asteapta si ai mei la fel, eu nu pot decat sa ca nu pot veni si mai ales Andi care intreaba intr-una de Timisoara .
la toate.


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Laura super o frumoasa, eleganta si finuta si multi .


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput