Timisoara, Impreuna! (113)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mama mia Silvano ce super a fost pe acolo si aici
esti super .
Ela imi pare foarte rau prin ce ai trecut si ca si acuma ami aid e suferit din acea cauza .
Anda I have no ideea ce fras e acolo la tine si eu aveam chestii din astea multe in zona in care spui tu dar le scoteam prin stoarcere,nici nu m-am gandit sa merg la medic ptr asa ceva,atata bazaiam acolo pana iesea firul,io's killer nu gluma,dar din pacate numai cu mine .
Ana si Aida sa va traiasca cocetatenii (sau cum s-o zice) o fata din C-ta ma poate ajuta,m-a sunat deja,foarte amabila,sa ii dea Dumnezeu sanatate.
In rest stres peste masura,mai multe nu pot spune,nu ma simt deloc bine inca.
si love u all.


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

'neata si de la mine

Azi nu da nima cafeaua? dau eu ca tocmai o beau, pentru voi una tarzie
Claudia, saru'mana! A fost tare fain, am prins vreme destul de faina, distractie, mai ales pentru Paul, pe care cu greu reuseam sa-l scot din apa.
Laura, vreau poze. La cine ati fost la nunta?
Ela, MRU unde? Te intreb pentru ca eu am fost secretara aproape 11 ani la Univ. "Tibiscus" la Facultatea de Psihologie si aveam master in MRU, master la care veneau si profi de la Cluj.

Pup fetele, ma duc sa fac pranzu

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

La Tibiscus. Am ramas in relatii foarte buine cu Monica Albu, daca o cunosti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ela, pai atunci e imposibil sa nu ne cunoastem. Sigur ca o cunosc pe Monica Albu la fel si pe multi alti profi care veneau de la Cluj pentru orele la facultate si master.

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Silvana, facultatea am facut-o le Vest. O cunosc doar pe secretara de la psihologie; dar din cate stiu o cheama Codruta.
Danitin, am vazut abia azi mesajul tau. Am fost la Mako, e foarte frumos, dar inghesuiala.
, sa nu-ti para rau de mine, ca sunt oameni care trec prin necazuri mult mai mari. Si mi-e draga meseria de dascal, cu mai mari sau mai mici, tot dragi imi sunt... parca de cand sunt la gradi am devenit si eu mai calda si mai prietenoasa... asa ca tot raul spre bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Silvana, ai plecat de curand? Parca atunci cand m-am inscris era altcineva la secretariat. N-am trecut prea des pe-acolo, nu mai tin minte exact.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare! Am fost si noi la strand ... in Ungaria! Am mers la Oroszhaza (sper ca am scris corect - Ela de aia ziceam de beep, voi v-ati oprit in Mako? noi numa am trecut prin oras) si a fost ... fantastic! 6 bazine, dintre care unul olimpic, 2 pentru copii, cu apa caldutza, cu apa calda, unul termal cu apa aproape fierbinte, hidromasaj ... super, super, Am facut 2 ore jumate la dus ca nu eram siguri de drum si 2 la intors dar s-a meritat. Pun maine si poze, facute cu tel, deci nu-s grozave. Lori s-a balacit efectiv toata ziua si am lasat-o cu inima usoara, in cel mai mic bazin apa e chiar calda - 30 de grade, si au si umbrele in bazin, ca sa nu se arda copii, cu un tobogan mic, cu jucarii de apa. Au si o portiune de Aqualand si un lac cu barci, nuferi si hidrobiciclete. Va mai pove maine,ca azi is franta dupa o zi de innotat....

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

la toate de nu va vedeti


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

la toate de nu va vedeti


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ela, eu am plecat la 1 martie 2007 de la Tibiscus, eu eram la secretariat cand te-ai inscris. Codruta e noua secretara, cea care a venit in locul meu.
Aida, si eu va pup de nu va vedeti!
Dana, cred ca v-ati distrat fain, abia astept sa vad poze.


Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput